CARTOON NETWORK и детето.....!!!

  • 4 143
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
По колко минути/часа е пред телевизора вашето дете и гледа ли въпросната програма? Моята дъщеря, ако може, ще стои денонощно пред ТВ-то.Особено е на почит детската програма.Да ама понякога има такива безсмислени,грозни и понякога страшни филмчета,че....настръхвам.Като си помисля,че това гледат децата/като пример -от носа на героя излизат някакви гадости,превръщат се на нещо неопределено и др./.Къде отидоха Том и Джери,Скуби Ду и другите?

# 1
  • Мнения: 7 474
Тази програма е отдавна забранена  Naughty Купила съм 20 касети с нормални приказки и и ги пускам тях , когато няма друго  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 867
у дома отдавна не се гледа cartoonnetwork.
не мога да кажа и по колко време гледат телевизия. понякога си правим филмови маратони и по цял ден сме пред телевизора, друг път не остава време да го пуснем. подбираме обаче това, което гледаме и децата определено предпочитат да се занимават с друго, вместо да гледат изродските филмчета.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Денис също умира да гледа телевизия. Лятото беше залитнал по CARTOON NETWORK, но на мен ми е адски олигофренска тази програма и му спрях достъпа. Има над 50 детски филма и му ги пускам тях.
Малкия беше дълго време при баба си, където са го научили да гледа Планета и не само, но и да танцува и да прави шоу !!!!!!!! Sick Joy #Cussing out
Достъпа до този канал ще му се забрани завинаги !

# 4
  • софия
  • Мнения: 555
и ние бяхме болни, сега сме по jetix, ама аз давам по 30 мин дневно каквото си избере и той иска Сървайвър или Биг Брадър.
Всяко нещо с възрастта.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 352
Не позволявам да се гледа cartoonnetwork. Обикновено гледат анимационни филми на диск или касета. В краен случай Jetix.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 867
биг брадър също не гледаме.
понякога хвърляме по едно око на сървайвър, но ничий интерес не се задържа и там...
всъщност, забелязвам, че все повече гледаме не толкова заради самото гледане, а заради същността на това, което показват. това важи и за нас родителите, и за децата... та затова и не мога да посоча колко време прекарва всеки пред телевизора...

# 7
  • Мнения: 7 837
Къде отидоха Том и Джери,Скуби Ду и другите?

От известно време промениха концепцията на CN. Том и Джери и другите анимации от този тип, са преместени на друг канал, който също е на Cartoon-a - Boomerang. Не знам, дали се хваща в БГ обаче...

# 8
  • Мнения: 179
Къде отидоха Том и Джери,Скуби Ду и другите?

От известно време промениха концепцията на CN. Том и Джери и другите анимации от този тип, са преместени на друг канал, който също е на Cartoon-a - Boomerang. Не знам, дали се хваща в БГ обаче...
   
Жалко .Поне те бяха интересни и за деца и за възрастни.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Картуна се опитвам да го ограничавам, пускам свестни филмчета на компа и ДВД-то.

# 10
  • Мнения: 417
Мойта дъщеря сама се отказа от този канал.И аз се  ooooh!питам къде отидоха Том и Джери.Помните ли пчеличката Мая,Фреди мравката,Пинко розовата пантера CrazyКолко нормални бяха те.... ooooh!

# 11
  • Мнения: 25 600
На моя син отдавна съм му забранила този канал. Побеснявам, ако го видя да го гледа. За мене това са зомбиращи децата филми, пълни с уроди и прочие промиващи мозъците им персонажи.   Naughty
За щастие, вече се прехвърли на музикалните канали.  Laughing

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Много обичам да гледам Картуун. Крава и пиле, Декстър, I am Weasel... харесвам ги. За съжаление не ми харесва дъщеря ми да гледа същите тези филмчета (и куп други от грозни по грозни), поради което не го пускам вече... Достъп до дистанционното тя няма, т.е. аз контролирам какво се гледа. Като почне сама да бродира по каналите, ще го изтрия изобщо.

Има купени детски (подбрани от мен - никакви костенурки нинджи или малоумно нарисувани приказки, които нямат почти нищо общо с оригинала) и гледа тях.

# 13
  • Мнения: 2 818
Картуун вкъщи е абсолютно забранен! И всъщност гледа само BBC Prime от телевизията. Иначе пускам Франклин и Мечо Пух от двд. За картуун трябва да е на поне 9-10 години според мен... или поне така ми се вижда сега.

# 14
  • Мнения: 253
 И в нас този канал е забранен. Има дни, когато не се сещат за телевизия, но има и такива в които по цял ден е пуснат.

Общи условия

Активация на акаунт