Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София

Еййй, случвали ви се понякога мъжете ви да ви се сърдят. Моя взе, че се убиди че съм му направила забележка за лова през почивните дни, даже не ми и говори.
Може и да е прав, но на мен ми е гадно защото не сме заедно събота и неделя. Сега си търся начин да ми прости - дайте идея с какво да го изненадам и развеселя, та поне да ми се усмихне - не че няма да му мине, но ми е кофти така.
Ех тези момчета с нежни души
Цитирай

Еййй, случвали ви се понякога мъжете ви да ви се сърдят. Моя взе, че се убиди че съм му направила забележка за лова през почивните дни, даже не ми и говори.
Може и да е прав, но на мен ми е гадно защото не сме заедно събота и неделя. Сега си търся начин да ми прости - дайте идея с какво да го изненадам и развеселя, та поне да ми се усмихне - не че няма да му мине, но ми е кофти така.
Ех тези момчета с нежни души

Бих предложила сдобрителен секс. Very Happy
Цитирай

Русе

Опази Боже, защо моя не иде на лов?

Аз обичам да ми се сърди, не ми пречи - всеки си гледа работата и така.  Peace

Особено след като беше един месец (1!!!) отпуска, и щяхме да се избием. За цялата си връзка не бяхме били толкова време заедно.  Mad Very Happy

Хич, ама хич не се изказах по темата.  ooooh!
Цитирай

Видин

И при нас секса помага Mr. Green

И моя се сърди и е дока4лив,ама си е негова работа-негов си проблем.Даже има моменти,когато не си говорим с дни,ама това хи4 не ме притеснява.Ама то в такива моменти сме много изнервени и май е добре,4е не говорим Laughing
Цитирай

на кого му пука

Той пък много обидчив бе Mr. Green
Цитирай

Ооо, мойто мъжле най-редовно си ходи всяка неделя за риба SmileПреди ми правеше впечатление и се сърдех, особено като работих в неделя, а той си прави кефа....Така обаче е по-добре, в смисъл всеки си прави каквото му харесва и не се сърди на другия...трябва разбиране да има Peace
Цитирай

Ако мъжът ми ми се сърди за нещо, за което мисля, че съм права, ще отстоявам до край и изобщо няма да му се подмазвам Crossing Arms
Цитирай

София

Има нещо такова Very Happy
По темата - не знам, у нас обикновено той предприема сдобрителните мероприятия, трябва само да почакам да му мине Smile Иначе аз мога и един месец да се сърдя, не ми пречи Very Happy
Цитирай

Добрич

При нас пък е обратно - все аз се сърдя и цупя, а той все намира начин да ме развесели и оправи настроението.
Може да му спретнеш една вечеря на свещи, а ти по лек халат, под който има секси бельо например.  Mr. Green Друго, което се сещам е да го изведеш на разходка в гората или пък да се возите на виенско колело.  Peace Нещо в този дух.   bouquet

Успех в сдобряването.  Wink
Цитирай

Опази Боже, защо моя не иде на лов?

Тя е малка, но вече знае! Laughing
Цитирай

Sofia

И защо трябва да ти се сърди ? За това, че би искала да сте заедно в единственото възможно време ли ?
Мисля, че си права да имаш подобни претенции и на твое място не бих търсила начини за подмазване.
Макар, че от значение е и начина по който си му казала горното. Ако е било скандалджийски е нормално да му е неприятно и тогава би следвало да се извиниш. Но не за искането си, а за тона си.
Иначе не намирам основание за цупене от негова страна.
Цитирай

Варна

Ние си казваме всички истини на майтап и така си се смеем и няма обидени  Wink
Освен това моя мъж толкова много пътува и толкова дулго сме разделени, че кагато сме заедно сме като сиямски близнаци и толкова сме се затъжили един за друг че нямаме поводи да се караме  Love
Цитирай

София, Бели Брези

Не само, че не бих се подмазвала, но ако има наглостта да се сърди за подобно нещо, ще го вдигна на ура...
Но иначе, сдобрителния секс върши чудеса Peace
Цитирай

Плевен

И защо трябва да ти се сърди ? За това, че би искала да сте заедно в единственото възможно време ли ?
Мисля, че си права да имаш подобни претенции и на твое място не бих търсила начини за подмазване.
Макар, че от значение е и начина по който си му казала горното. Ако е било скандалджийски е нормално да му е неприятно и тогава би следвало да се извиниш. Но не за искането си, а за тона си.
Иначе не намирам основание за цупене от негова страна.

Именнно! а пък ако се от отмъстителните - издебни момент, в който усещаш, че иска да сте заедно и отиди някъде с приятелки... Не знам защо ми дойде този филм в главата, защото аз не правя така, но - все пак - защо той да е обиденият, ако събота и неделя са единственото пълноценно време, което би могъл да прекара с вас.... Погледнато от позитевната страна- в такива моменти, в които оставаш сама - просто свърши нещо за себе си...
Цитирай

София

Аз бих ти предложила да му се разсърдиш и ти. Разбери, че който свикне да отстъпва, губи. Щом е такъв сръдливко, просто млъкни и ти, така че той пръв да почне да се сдобрява. Иначе ще почне да издевателства със сръдни над теб, независимо дали си права или не. Това е съветът, който бих дала на сестра си, дъщеря си или на най-близките си приятелки. Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора