Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора

РусЙе

Ми, днес ми беше голяма скука, и както се чудех кво да правя, реших че имам косми в носа(то само там не се бях обезкосмявала) и ги офъках малко 35 Хубаво, ама сега ужасно ми боцка Confused Как ми хрумна тая работа не знам. Вие правите ли си прически в носа? Mr. Green
« Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 22:15 от БейбИту »
Цитирай

Варна

35 Падладял сте, то е ясно!!
Не съм си фризирала носното пространство, но ето - навеждаш ме на мисъл, че може би има нужда! Дали няма специалисти, които да обслужват тия деликатни места?  Laughing
Цитирай

Някъде там...

Не съм пробвала, ама ако кажеш, че е готино, ще пробвам.
Цитирай

Варна

Ама покрай носът ще трябва и в ушите да бръкнеш, Бейбе!! tooth
Цитирай

РусЙе

Нали точно това казвам - БОдеееее #Crazy Сигурно има някакви тънкости Mr. Green
35 Падладял сте, то е ясно!!
Не съм си фризирала носното пространство, но ето - навеждаш ме на мисъл, че може би има нужда! Дали няма специалисти, които да обслужват тия деликатни места?  Laughing
Питай във варненско може и да има. В нашто малко провинциалистко селце - едва ли ще има 35
Ама покрай носът ще трябва и в ушите да бръкнеш, Бейбе!! tooth
хахахах недей, че колко ми е акъла... hahaha лелеее що ли го спомен. Няма как да си видя в ушите кво е що е. Mr. Green
Цитирай

РусЙе

Трябва да питам за кола маска колко ще ми вземат Mr. Green
Цитирай
Ма ти си много луда hahaha Умрях от хил...офъквам само ако има някой да се подава издайнически навън...а темата можеш да я прекръстиш на "Не опитвайте това у дома "
Цитирай

РусЙе

УжасТ, а зимата тепърва предстои. какво ли ме чака до пролетта? hahaha
Цитирай

По въпроса има едни специални машинки с батерии за тази цел .А обезкосмяване на носа си правят от много одавна даже холивудските мацки.Тези машинки тук в Пловдив струват към 18  или 16 кинта бяха непомня точно.
Цитирай

Някъде там...

Може хем да боде, хем да е хубаво, бе...  Mr. Green
Цитирай

Варна

Мисля, че е по-приемливо да оскубеш носовият косъм с пинцета, отколкото да го офъкаш. Малко непристойно поведение за една стопанка на гордо щръкнал, черен, лъскав косъм, която за "отплата" за вярната му служба (в борбата с прахови частици и летящи мушици) е решила да го ликвидира безцеремонно... Но това си е твоят нос, с твоя косъм.
Скубал съм си 2 косъма. Явно завинаги са били убити, не ги виждам пак да са поникнали. ooooh!
Цитирай
По въпроса има едни специални машинки с батерии за тази цел .А обезкосмяване на носа си правят от много одавна даже холивудските мацки.Тези машинки тук в Пловдив струват към 18  или 16 кинта бяха непомня точно.
Ама скубят ли какво правят?Да не е епилатор за нос 4е такова 4удо не бих си приложила нивгаш...аз с пинсета като съм отскубвала някой косъм и ми текват поне 3 реда сълзи пък с носен епилатор си представям какво ще е ooooh!
Цитирай

РусЙе

Не е бе Алекс, само си боде Mr. Green
По въпроса има едни специални машинки с батерии за тази цел .А обезкосмяване на носа си правят от много одавна даже холивудските мацки.Тези машинки тук в Пловдив струват към 18  или 16 кинта бяха непомня точно.
Това звучи интересно, не бях чувала. Те хората са го измислили, сигурна съм че в Холивуд си имат такива. Mr. Green Като тръгна и аз натам, ще си закупя 1 брой. За сега само ще чакам да порастнат, дано само не станат много дълги. hahaha

Небесна, тва с пинсетата сигурно ужасно боли Confused
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Хахахаха,много ме разсмяхте с тази тема.и аз като нямам работа се чудя къде да си намеря косми,по-едно време си отскубнах един от носа,ама много боли бе,та не съм повторила. Mr. Green
Цитирай

hahaha hahaha hahahaТам още не съм си скубала космите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора