Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

София

Извинявам се, ако е имало такава тема...нека тогава моята да бъде изтрита  newsm78
Та, искам да ви питам.....
Колко е била най-дългата ви свалка? Имали ли сте търпението за такава? Разочаровани ли сте били след като сте постигнали целта си или пък в процеса на дългото ухажване неусетно са се зародили истински чувства?
Какво ви е довело до това дълго ухажване.....манталитет, стил или пък обекта на желанието ви поставя бариери? Ако има бариери, как ги преодолявате...чакате тарпеливо, прилагате разни тактики/хитрини или се отказвате? М?  newsm78
Споделете  Hug  Smile
Цитирай

София

newsm78 въпросът ти е към тези коти са сваляли, така ли?
Цитирай

София

newsm78 въпросът ти е към тези коти са сваляли, така ли?
Не, въпроса ми е към всички  Smile
Нали все пак преди да започне една връзка има момент на флирт, ухажване...и т.н. ако интереса е взаимен?
Цитирай

A darkened mind

Мене са ми все дълги свалките, щото не ма аресват и трябва много да се доказвам  Mr. Green
Цитирай

Мене са ми все дълги свалките, щото не ма аресват и трябва много да се доказвам  Mr. Green
Като гледам,доказал си се вече. Laughing
Цитирай

A darkened mind

Може се наложи на нова сметка, знае ли човек  newsm78
Цитирай

Може се наложи на нова сметка, знае ли човек  newsm78
Аааа,такива неща няма да мислиш,да не те чуе дявола! Wink
Цитирай

Fight club

Моите свалки си били винаги адски бързи...  Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

Най-дълго са ме сваляли 1г , след което връзката беше5-6г ooooh! , а имах и друга дълга свалка-2г., но при нея нямаше резултат, тамън се бях навила и човека взе че се отказа Rolling Eyes хмм...много нетърпелив излезе Mr. Green
Цитирай

Половината от мъжете с които съм била, аз съм сваляла и винаги са били бързи...свалките.Обратното също.Бързо се давам.Не ща да тормозя човека, като има мераци Mr. Green
Цитирай

В света на мечтите

Не ща да тормозя човека, като има мераци Mr. Green
Или по-скоро не удържаш дълго своите мераци. Кат мен Hug
Цитирай

София

Най- дълга свалка - 4месеца. Беше го страх от мен човека.
Цитирай

София

Свалките, които съм искала да се случат са все по бързата процедура, останалите, които са били безсмислени съм им спестявала дългите усилия и прекратявала в самото начало Hug
Цитирай

Най-дълго са ме сваляли 1г , след което връзката беше5-6г ooooh! , а имах и друга дълга свалка-2г., но при нея нямаше резултат, тамън се бях навила и човека взе че се отказа Rolling Eyes хмм...много нетърпелив излезе Mr. Green

Ти на колко си????
Цитирай

Sofia - Младост

Еееееее, Slavunder, жена не се пита на колко е години! Особено пък Лъвица  Wink!
  За протокола - мъжете които са означавали нещо в живота ми - аз съм ги сваляла! Едната свалка продължи дълго, ама наистина дълго / 4-5 години  ooooh! /, щото той ме смяташе за хлапе  Mr. Green! Е, накрая се поддаде, когато вече се бях отказала и нямаше и година след това като ми предложи брак  35!
« Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 13:28 от benighted »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора