Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Момичета, тръгнах да пускам децките дрешки и се оказа, че ми е свършила детския прах... дали ще и стане нещо на малката маймунка ако ги пусна с Ариел  Thinking
Цитирай

Ами аз ги прах веднъж с Ариел и нищо не и стана Embarassed
Цитирай

София

Бих ти препоръчала да не експериментираш. Въпреки, че детенцето вече е големичко... ама знам ли? С тия алергии.... Аз все още не съм прала дрешките на Маги с нищо друго освен с Тео Бебе. След един неуспешен опит с израелския прах вече не рискувам (детето се изприщи от глава до пети - без дупето всъщност, където е памперса).
Поздрави и честита Коледа!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

От 1-вият ден у дома съм прала синът си само и единствено с АРИЕЛ! Нищо му няма, но аз гладя всичко  Cool .
Цитирай

Дъщеря си съм я прала с Ариел от 2-я месец, най-добре изпира той....
Цитирай

Извинявайте, че се намесвам в темата с въпрос, но има ли друг хубав бебешки прах за пране освен този Тео Бебе ? На мен въобще не ми харесва как мирише, а омекотител не смея да сложа, че и без това си имаме достатъчно пъпки... На всичкото отгоре днес бяхме в Метро и там също нямаше никакъв друг бебешки прах Sad Тоест проблема е и откъде да си купя друг .....
Цитирай

Varna

Sano Maxima bebe е доста коментиран и препоръчван прах за пране. Аз си го купих и изпрах с него всичко, което бях накупила за бебко. Тествах го и в пералнята и ръчно (за испанското одеалце) и много ми хареса, него ще използвам, наистина е много икономичен и много хубавко мирише.
Цитирай

Миленка, кажи ми моля те откъде го купуваш този прах ?
Цитирай

София

Пуснах прането, дано да няма реакция.... а пък ако няма, направо ще си карам с Ариел  Thinking
Цитат на: T o n i

Има го в Пинокио в Дружба.
Цитирай

Varna

Тони, аз съм от Варна, тук го има само в Бебе борсата на Кооперативния пазар.
Цитирай

Цитат на: milenka

Тони, аз съм от Варна, тук го има само в Бебе борсата на Кооперативния пазар.

Ох, да бе - кой да погледне Smile Sorry Smile
Цитирай

Цитат на: nad_tab

Ох, май ми идва малко далечко.. аз съм в Люлин  Confused Но ще потръся из детските магазини, може пък да намеря Smile Благодаря все пак Smile
Цитирай

Цитат на: nad_tab

Ох, май ми идва малко далечко.. аз съм в Люлин  Confused Но ще потръся из детските магазини, може пък да намеря Smile Благодаря все пак Smile

Не съм купувала, но съм виждала голямо разнообразие на бебешки прахове във Фантастикото в Люлин 1. Имаше поне 5 вида, ако ти е близо провери Very Happy
Цитирай

nikol78, това вече ми е по-близко Smile ще хвана да се завозя до там с количката Smile Мерси Smile
Цитирай

Варна

За мен Сано Максима си остава най добрия бебешки прах...изпира перфектно...икономичен е и мирише много хубаво ..и най вече е с дълготраен аромат... Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора