«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 736 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-48 от 48 отговора

¬арна

ћнени€: 2 801
“ърсих в архива подобна тема, но не намерих.

Ќай-сетне ще си сбъдна мечтата за нова печка  Very Happy. јма не съм се спр€ла на модел. ƒо тук си харесахме тези двата:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=702158 на Indesit
и
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=702616&cat=40&f=3669 на Gorenje

ћол€ дайте инфо от опит, приемам вс€какви съвети за марки. «а цената - предвидили сме около 700 лв. ƒоколкото вид€х по магазините мога да си куп€ сносно нещо за толкова пари.
÷итирай

ћнени€: 939
јз имам √орене от 4 год. и съм много доволна.
÷итирай

ћнени€: 973
јз също ти препоръчвам Gorenje , но за мен не беше удачен варианта с грил
ћо€та е с вентилатор , но не съм сигурна дали има модели с керамичен плот и вентилатор, ако има ти го препоръчвам най-горещо. Hug
÷итирай

ћнени€: 65
јз имам на √орене само, че 2 части-фурна и котлони от 2002 г.и съм много доволна от марката Very Happy
÷итирай

софи€

ћнени€: 7 281
от познати в бранша знам, че јристон и »ндезит в последните две години са тотално зле в качеството
÷итирай

Sofia

ћнени€: 116
Ќа √ореньето напоследък му дигнаха не основано цените - не знам защо  Naughty
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 211
„увала съм, че ј≈√ са купили √ќ–≈Ќ≈ и сигурно затова цените са се повишили.
÷итирай

ћнени€: 1 209
ќт 2 години сме с Gorenje и не сме имал;и проблем....нашата е с вентилатор мисл€ Peace  ѕерфектна е
÷итирай

Sofia

ћнени€: 3 146
„увала съм, че ј≈√ са купили √ќ–≈Ќ≈ и сигурно затова цените са се повишили.

Peace да, за √оренье съм.»ндезит само подарък приемам Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 4 358
»маме Gorenje от 4 години и съм супер доволна. — керамични котлони е.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 255
—веки има √ореньие от 10 години сиурно - адски е доволна  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 785
» аз съм за Gorenje-то. ћного съм доволна от мо€та печка, вече 3 години безотказно работи. ћайка ми има Indesit и не е доволна, все мрънка и се оплаква от не€, но от какво точно - не знам.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 122
Gorenje!!!
÷итирай

Ѕалчик

ћнени€: 4 915
»мам печка »ндезит, над€вам се съвсем скоро да € смен€ ,за едно с кухн€та. Ќикога повече »ндезит, въобще не разглеждам модели от тази марка , подминавам ги директно. ј линка, който си дала всъщност не е за индезит, а јристон. ј на √орението наистина неоснователно са вдигнати цените.  ак може да има фурна от 1400 лв, а дори да не е с пиролитично почистване. Ќа какво отгоре е цената? ато на ј≈√ такава е по-малко. —амо заради един дизайн. Shocked
÷итирай

ћнени€: 143
Ѕез да съм прочела останалите мнение √орение
÷итирай

—офи€

ћнени€: 221
ќще един глас за Gorenje Peace
÷итирай
»мам √орение и с удоволствие си иа ползвам. Ќе съм имала никакви проблеми. ћо€та е с грил, но чувам много добри отзиви за фурните с вентилатор.
ƒа си призна€ напоследък все по-често готви »скрен:))
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 801
Значи сте за Gorenje  Thinking Аз не съм чувала много за техните печки. Помня само, че като се оглеждахме за пералня всички казаха да не взимаме Gorenje. Ама явно печките им ги бива.

А за Аристон какво ще кажете?
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=702158
« ѕоследна редакци€: чт, 28 сеп 2006, 15:39 от svetli »
÷итирай

ћнени€: 85
ќт 3 години сме с Gorenje и съм много доволна
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=702617&cat=40&f=3669
÷итирай

софи€

ћнени€: 128
ћомичета да ви питам  вентилатора за какви по точно готвени€ се използва защото и аз ще си купувам √орение и не съм  много убедена за вентилатора?
÷итирай

софи€

ћнени€: 128
ћного ви мол€ кажете ми какви са предимствата на печка с ветилатор?  акво се готви на него?
÷итирай

–аднево

ћнени€: 780
аз съм с индезит и съм много доволна, но съм чувала че Gorenje са много добра марка
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 570
ћного ви мол€ кажете ми какви са предимствата на печка с ветилатор?  акво се готви на него?

ћай върти въздуха във фурната и се получава равномерно нагр€ване и може да сложиш 2 неща да печеш едновременно, нещо такова. » става по-бързо. Ќо по-компетентните да се изкажат, аз имам мъгл€ви спомени от об€снени€та на един познат в магазина  Rolling Eyes
÷итирай

Plovdiv

ћнени€: 809
аз съм с √ќ–≈Ќ≈ от 1998г.т.е. майка ми си € взима от корекома тогава и още е перфектна.комбинирани котлони ,и фурната е перфектна.иска ми се да € смен€,но незнам дали ще намер€ печка с такава перфектна фурна.иначе още н€ма забележки по не€ никакви.
÷итирай

—офи€-там нейде в западната част

ћнени€: 2 037
Gorenje за него съм аз .... имам същата печка но без керамичен плот иначе е същата с грил ... от близо 5 години € ползвам без проблем ... у нас всичката б€ла техника е √орение не че е умишлено но просто като си купувахме нещата преди години се оказа че комбинаци€та от цена и качества на тази фирма ни устройват на-добре ... относно този вариант с вентилатора доколкото си спомн€н ни об€снаваха че върти разномерно върдуха във фурната и се получава леко препеченка коричка върху €сти€та иначе и в момента съм слагала да готв€ по две неща във фурната и са се получавали добре
÷итирай

в страната на чудесата

ћнени€: 886
јз имам »ндезит с керамичен плот от 5 години и съм много доволна   Peace –аботи перфектно.
Ќо и за √орение съм чувала хубави неща  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 101
ќще един глас за Gorenje  Peace
÷итирай

Smallville

ћнени€: 993
ј за јристон какво ще кажете?
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=702158
“очно модела,който си показала го имаме 2-ра година,само че тогава беше 799лв.јз съм много доволна,а майка ми готви вече 5 години на »ндезит,комбинирана фурна и котлони на газ и ток,аз и € избрах и купих.—поред мен неоснователно се плюе по тези марки,на мен се опитаха миналата година да ми повли€€т в магазина,но аз не се поддавам лесно.¬се пак н€мам оплаквани€,преди време имах хладилник »ндезит,майка ми още пере с »ндезит,готви на »ндезит,а аз готв€ на јристона и н€мам никакви оплаквани€,пропуснах да отбележа,че пера с пералн€ јристон,но това е за друга тема.»скам да кажа,че имам чувството,че продавачите в подобни магазини получават по гол€м процент от продажбите на √орение сигурно затова толкова горещо ги препоръчват,а иначе н€мам нищо против марката не ме разбирайте погрешно.ѕросто сподел€м мо€ опит.”спех в избора  :bouquet:
ј относно готвенето на вентилатор,това е страхотно при печива,които имат коричка,крилца,бутчета,ц€ло пиле на грил стават страхотни,баницата също,а най важното е,че става много бързо.ƒруго предимство,е че печеш 2 неща едновременно,аз например вчера пекох пиле с ориз и пържоли заедно..≈динственото нещо,което не харесвам и сега бих гледала да го има е самопочистващата фурна,това беше разисквано в една друга тема.ћного дълго стана,но се над€вам да съм била полезна.
÷итирай

софи€

ћнени€: 7 281
ћомичета да ви питам  вентилатора за какви по точно готвени€ се използва защото и аз ще си купувам √орение и не съм  много убедена за вентилатора?

то модерни печки без вентилатор не съм виждала
÷итирай

ћнени€: 126
јз имам »ндезит с керамичен плот от 5 години и съм много доволна   Peace –аботи перфектно.
Ќо и за √орение съм чувала хубави неща  newsm78
» аз имама »ндезит си съм много доволна от не€ Peace≈ в€рно,че ни е от 2 месеца и,но вече имам наблюдени€,че загр€ва бързо,храната става по-бързо,абе въобще харесвам си € Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 76
Gorenje, определено.¬ентилаторът е много практична част от печката .ѕодход€щ за печене на сладкиши и тестени издели€ , притопл€не на печива ,аз го ползвам при вс€ко включване на фурната .
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 704
ƒоволна съм от √орене Peace

¬ентилаторът осигур€ва посто€нна циркулаци€ на топли€ въздух във фурната. »зползва се в комбинаци€ с н€кой от нагревателите- долен, горен, инфрачервен.
÷итирай

Ќ€мам √орение, а Ѕош -  вентилатора го използвам за печене на сладкиши. Ќаглас€м на желаната от мен градуси и вентилатора. ¬ентилатора разпредел€ ц€лата топлина равномерно. ¬ентилатор и грил е за бързо печене например пържоли /пилешки или свински/. “ова е успех.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 480
» аз съм за √орение  Peace. »мам € от около 4 г. с ел. и газови котлони и фурна с вентилатор. ћного съм доволна мисл€ 4е немога да й намер€ недостатъци!!!
÷итирай

ћнени€: 3 837
Peace
÷итирай

∆иве€- на пук на всичко:)

ћнени€: 632
√орение Peace.
—амо че сигурен ли си, че искаш с керамични котлони?  огато изключиш котрона, ц€лата печка изгасва, но плочата е още топла и 1. детенце може да се лепне зверски и 2. една капка студена вода ти е достатъчна да се спука ц€лата плоча, а са доста скъпи.
»наче за √орение имат фирмин магазин на бул. ≈вропа (след ќрион, по посока ћетро-2), където има огромен избор на продукти
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 455
Peace
  Peace
÷итирай

London, Sofia

ћнени€: 8 883
ѕо принцип Gorenje. » не без значение е къде е произведена Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 211
100 &% √орение, имала съм и 2те, мама има »ндезит. —ега пак съм с горение. виждам разликата. индеzита се развал€ по 4есто, един клю4 ако тр€бва да се смени се смен€ цели€ за 35 кинта а там са 6-8. запо4наха да се развал€т след гаранци€та.
сега съм с обикновена 4 котлона- 2 бързи - на горение и засега съм супер доволна.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 765
√орение Peace.
—амо че сигурен ли си, че искаш с керамични котлони?  огато изключиш котрона, ц€лата печка изгасва, но плочата е още топла и 1. детенце може да се лепне зверски и 2. една капка студена вода ти е достатъчна да се спука ц€лата плоча, а са доста скъпи.
»наче за √орение имат фирмин магазин на бул. ≈вропа (след ќрион, по посока ћетро-2), където има огромен избор на продукти
» аз съм за √орение, мо€та е такава с керамични котлони.
Ќе съм съгласна обаче с точки 1 и 2
1 - те и обикновените котлони са нагр€ти след като ги изключиш и минава време докато изстинат. Ќе се нагр€ва ц€лата плоча, освен ако не ползваш 2 котлона да кажем н€колко часа. »ма си индикатор за остатъчна температура, та да знаеш кога е изстинал котлона напълно.
2 - не може една капка вода да ти спука плочата освен ако не е дефектен, има доста теми по въпроса.
ј за скъпото - е вече съм съгласна , така е. Ќо пък плюсовете са повече от минусите и е удоволствие да се готви на т€х.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 3 146
√орение Peace.

Shocked в€рно ли е това?? аз съм се заинатила да си купим с керамичен плот, но...........
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 815
“рънки и глогинки.. Ќима всеки друг котлон не остава нагр€т след работа с него?  Crazy
ј капката вода... ѕише в упътването, да се внимава да не попадне карамел върху плочата... »наче се случва редовно да кип€т манджи, неизбърсани отдолу тенджери с мазнина да се готв€т, капки вс€какви пропадат, нищо не се е случило по целостта на плота ми.
√орение е добра фирма.
ѕреимуществата на керамични€ плот са бързото загр€ване и съвършено лесно и при€тно почистване.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 554
ј н€кой по-запознат с тези неща може ли да ми об€сни защо това чудо http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09000003 е приблизително 1 600лв.? ƒали не готви сам този плот? newsm78
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 765
≈то тук е об€снено много добре
айде и аз нещо да добав€ за индукци€та при котлоните
наи просто казано това са супер ефективни котлони тъй като зоната на нагр€ване зависи от съда върху него, тоет зоната на загар€ване не е посто€на. ѕримерно максимума, ако е ƒиамерът 30 см ако поставиш кафеварка с дъно 10 см само там ше нагр€ва (принципа е на прекъснат проводник само там където веригата е затворена ще има ток, т.е нагр€ване)
ѕросто тр€бва да видиш какъв е знака за тези котлони и да погледнеш съдовете като избираш да имат същи€
”спех

и това
ѕри индукциона котлоните не стават червени когато се включат и когато се постави съд с по-малък диаметър от този на котлона , нагр€ването става само под съда , а наоколо е студено. ќсвен това когато съда се дръпне котлона той е черен и може да се пипне без да се изгориш. јз също имам на “ефал тенджера-тиган, но той е смес от тефлон и алуминй и въобще не тръгва индукциона. “р€бва да е съд  който не е от алуминий, а ако е инокс, да е този който привлича магнит , но може да има и още изисквани€ които не знам
≈то от тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103817.20
÷итирай

арлово

ћнени€: 3 352
Gorenje, определено.¬ентилаторът е много практична част от печката .ѕодход€щ за печене на сладкиши и тестени издели€ , притопл€не на печива ,аз го ползвам при вс€ко включване на фурната .

Peace» аз подкреп€м!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 84
Gorenje
÷итирай
»мам GORENJE и съм много доволна.¬ъобще не се двоуми.
÷итирай

ћнени€: 127
√орение естествено!!!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 643
Gorenje разбира се!¬ момента съм с печка Indesit,никога повече тази марка н€ма да влезне в кухн€та ми.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-48 от 48 отговора