Ще ни анатемосат, ей...

  • 1 601
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
Хич не ми се ще да богохулстваме ама ние и няма да го правим де Mr. Green

Две кратки въпросчета Laughing

 Как визуано си представяте Рая?
 и
 Как аджеба изглежда Ада?



В разрез с теологичните сентенции аз лично заявявам, че по мое мнение в Ада ще е къде-къде по-забавно и честно да си кажа хич не си и представям, че е пълно с казани, жупел и мъки...
Представям си го като свят в червено, където е постоянна нощ и пратените там са наказани с безсъние ( което мен напълно ама напълно ме устройва Mr. Green), айде за разврата нема да споменавам, че те "стоножките" налазиха вече челната форумска страница кво да говорим за адовите пространства Laughing и други работи си представям ама ще споделя по-късничко Wink

Малееее, как пропуснах Рая Grinning Скучна работа ми се чини там...НещЪ Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 14:00 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 920
Раят е пекрасно място, но обществото  в Ада би било доста по-интересно.
Перефразирам много свободно някого, но вече страдам от склероза и не се сещам - Шоу, Уайлд ?

Това вече е от Корней Чуковски от2 до 5
- Бабо, какво е Раят?
- Ами там има много плодове - ябълки, сливи, круши
- А, ясно, Раят е компот

# 2
  • Мнения: 490
хе хе
 И аз така си представям Ада само,че в синьо - като обреченост и безбрежност, безкрайна вечност , без покой.
А Рая е любов - но още непозната ......

# 3
  • Мнения: 3 164
Касиди, Ада е тук на Земята Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
АААа внимавай какво си пожелаваш момеее,никви таквиз не ги приказвай даже и наум,да не чуе дявола Mr. Green.
Ада според мен е вечна тъмнина,аз също не си представям огньове и т.н.
А рая.....леля ми преди да почине от рак го сънува.Разказваше за зеленина,златни сгради,златна детска градина,много дечица,дървета с плодове,животни навсякъде,ярко слънце,красота.Тя вървяла да си търси работа,но й казали че не си е довършила работите долу още.Когато се върнала "долу",вървяла по една улица,валяло дъжд,било мрачно и минаващите коли я опръсквали с кал,тогава разбрала какъв ад е на земята.Повлияна може би от съня й,аз си представям рая по този начин,няма болести,няма го злото,болката,мъката,сълзите. Flutter

# 5
  • Мнения: 4 664
Време е вече да те разтлесе една любов тебе Wink  Относно любовите...аз лично ги предпочитам адови... с възможно най-много пламъци Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 664
Реалността Сега и Тук ще да е генералната Адова репетиция Wink

# 7
  • в къщи
  • Мнения: 467
Раят е пекрасно място, но обществото  в Ада би било доста по-интересно.
Перефразирам много свободно някого, но вече страдам от склероза и не се сещам - Шоу, Уайлд ?

Това вече е от Корней Чуковски от2 до 5
- Бабо, какво е Раят?
- Ами там има много плодове - ябълки, сливи, круши
- А, ясно, Раят е компот
Ха-ха-ха-ха coolcool

# 8
  • Мнения: 490
Време е вече да те разтлесе една любов тебе Wink  Относно любовите...аз лично ги предпочитам адови... с възможно най-много пламъци Simple Smile


Аха, чакам аз.....  Laughing , ти внимавай с пламъците !

# 9
  • Мнения: 2 716
Рая е непорочен - любов към ближния и толкоз   loveuuu
Ада- порок, секс .... няма любов, ама има секс секс секс  Rage

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Ех кви сте мръсниции,кво мислите че в Рая нема секс ли брее,нали требе да се множим Laughing

# 11
  • Мнения: 3 164
Реалността Сега и Тук ще да е генералната Адова репетиция Wink

Каква ти репетиция..........ТУК ТОВА си  е баш ПРЕДСТАВЛЕНИЕТО Twisted Evil

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ех кви сте мръсниции,кво мислите че в Рая нема секс ли брее,нали требе да се множим Laughing

Само духовни оргазми в Рая, нищо друго Mr. Green

# 13
  • Мнения: 389
Цитат
The real hell is your life gone wrong ...


Из филма "В какво се превръщат мечтите". Любим ми е, разказва се за ада и рая и за пътя на сродните души една към друга. Харесва ми интерпретацията на идеята ... как всеки си има свой рай и ад.

# 14
  • Мнения: 2 211
Ад- тъмно и САМОТНО, място за осмисляне и покаяние;
Рай- светло, много любов, духовно училище.

Общи условия

Активация на акаунт