Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Анкета

Какво мислите за детските торти на Лагуна

Може да изберете максимум 10 опции.
Въведи твоя глас
Здравейте
Горещо ви препоръчвам тези торти ,ако на някой скоро му се налага . Там имат детски торти с фигури и картинки,който са от най нашумелите детски филмчета.Аз скоро си взех от тях и беше изключително вкусна , пък и на вид беше страхотна.Като цена хич не е скъпа
по 1.60лв на парче.Мойта торта беше под формата на пица и отгоре имаше костенурките нинджа.Мойте направо пощуряха като я видяха ,още си пазим нинджите.  chef
Чао за сега ,че имам работа
Цитирай

София

Знам ги тези торти - ние взехме за кръщенето на Малкия - много сме доволни Hug Peace smile3521. Беше обикновена - имам предвид без детски украси.

Колко ти струваше детската торта ?
Цитирай
 :whistle:Beshe 10par4eta ,26 lw no 4estno kazano stigna za 14 4oveka ,beshe mnogo golyama
Цитирай

А от къде да я купя и имат ли сайт?
Цитирай

В света на мечтите

Аз съм яла от тяхната еклерова торта. Какво ли не бих дала сега за едно парче Crazy
Цитирай
Това е снимка на тортата.Малко ми беше трудно да я кача за да я видиш.Прочетох всичко как да го направя и се оправих.
 newsm78
Цитирай
Чакай ,че снимката стана много малка,ше я пратя пак
Цитирай
 :2gunfire:Zdrasti ima li nyakoj na linia
Цитирай

Има много хора на линия, но това не е чат Wink
Иначе и аз съм доволна от тортите на Лагуна, на малкия за рождения ден беше от там, но е скъпа. 1.60 е парчето, но за да е в някакъв вид се доплаща. Не помня колко точно. Цялата торта ми излезе 40 лв. Това ме подразни. Иначе всичко беше супер.

Цитирай

Така е страшно са хубави тортите, но наистина са скъпи Peace
Цитирай

Sigurno vsi4ki majki sa si legnali sled San4o samo 9.20 e ne se izlagajte

Ето, виж ТУК! Успешно чатене! Very Happy
Цитирай

Много са добри
Цитирай

BG

за пръв път ги чувам.  newsm78
Цитирай

Шумен

Абе, ангелче, да нямаш дялово участие там Wink
Много красиви изглеждат тортите, които показвате, ама и цената им си я бива. Дано и на вкус да ги докарват, че обикновено под детската украса пробутват сметана и тук-таме банан   #2gunfire
Цитирай

Aaaa, Аномалия, нищо не пробутват. Всеки сам си избира коя от всичките видове торти на Лагуна да е като пълнеж.
А за дяловото участитие - и аз се замислих Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора