Пиърсинг, татуировка...

  • 6 127
  • 91
  •   1
Отговори

Анкета

Какво бихте си направили /или вече имате/:

Опции:

  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Провокирана от темата на kadrokosa ("Искам татуировка"), реших да попитам: какво бихте си направили?
Аз бих си направила и двете. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 640
нито едно, отминах възрастта вече Laughing, сега даже хич не ми харесват

# 2
  • софия
  • Мнения: 495
Бих си направила и двете PeaceИ мисля да си направа подарък за рожденния ден Laughing

# 3
  • Мнения: 7 474
Нито едното  Stop

# 4
  • Мнения: 1 813
Имам пиерсинг на пъпа.
Татуировка ще си подаря в най-скоро време.  Flutter

# 5
  • Мнения: 1 983
имам обица на пъпа от около 3 години, искам и татуировка, но мъжо не дава, страх го било да не хвана рак на кожата Naughty

# 6
  • Мнения: 5 468
Нито едното.
Въобще не ми харесва. Дори ми е гнусно, като видя на нечий език нещо да подрънква Sick.
На пъп... Stop

# 7
  • Мнения: 53
И аз си имам пиърсинг на пъпа и много си го обичам. Но на други места не бих си сложила.
Татуировка не искам, защото трудно се маха - а като се знам... бързичко ще ми писне Simple Smile

# 8
  • Мнения: 924
Татуировка си имам  Simple Smile

Пиърсинг на пъпа исках, но съпруга ми хич не е фен и се отказах...

# 9
  • Мнения: 135
Аз тези дни ще си правя подарък за РД-то ми.Обица на носът. Може малко странно да звучи,но неосъществена мечта   Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 042
Ниго едно от двете. Naughty

# 11
  • Мнения: 27 524
Пиърсинг не, гадно ми се вижда, а и не ми изглежда хич красиво  Stop

Татуировка бих искала, мъничка на рамото, но не знам дали наистина бих си направила  Thinking

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хай!
Гласувах с "и двете", защото наистина искам и двете. Татуто се надявам в най-скоро време да си го направя, а пиърсинг може по-нататък като ме подгонят щураците отново.  Mr. Green Бих си сложила обеца на носа - малко камъче или малко топченце.  Wink
  bouquet Hug

# 13
  • Мнения: 1 186
опция 2-и  Peace--то не за друго ами защото аз го имам Joy Mr. Green много е готино според мен и 100 пъти по женствено от една татоска -по добре обица на пъпа отколкото татос  bouquet
лошото е че кото си бременна  трябва да я махнеш иначе #Crazy аз така направих -махнах я в 4 месец и сега ми е запушена дупката и трябва да ходя да ми я дупнат пак yes

# 14
  • Мнения: 2 122
Имах пиърсинг на пъпа, забременях и ми се наложи да я махна. Не зная как стои въпроса с повторното слагане. Тату щях да си правя това лято- не си направих поради разбираеми причини. Първо си разясни сама за себе си, какво и до колко искаш. Надявам се не става въпрос за показване, а да направиш нещо за самата себе си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт