Колко струва една сватба

  • 6 511
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте! За първи път пиша във форума и даже не съм сигурна дали съм избрала правилното място за темата ми! Бих искала да попитам колко приблизително излиза в днешно време една сватба, без много разхищения, но и да не е скучна и да изглежда бедна все пак. Изобщо не съм наясно с цените за гражданското, църквата и т.н. А нямам никакво време да обикалям съответните институции/за съжаление/. Другия проблем е живея в София, а съм от Пловдив и сватбата ще се прави там. Това допълнително ми усложнява нещата. Ще съм благодарна за всякаква помощи и информация!  Simple Smile Много ви благодаря предварително!
П.С. Извинявам се ако вече има такава тема, но не я намерих!

# 1
  • Мнения: 6 167
4-5 бона за около 60-70 души

# 2
  • Мнения: 1 353
4-5 бона за около 60-70 души

Толкова Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 474
Ще ти кажа приблизително

църква 150 лв
съвет 100 лв.
куверт 25лв. на човек
снимки - 250 лв.
диско водещ - 150 лв.
халки - 300лв.
торта - 150 лв.
покани- 2 лв. бр.
букет- 70лв.
рокля от 300лв. нагоре
костюм от 150лв.   ....
и др. разни дреболии ooooh!

Ето ти сайт http://www.svatbata.com/index.htm

# 4
  • Мнения: 502
Освен всичко изброено дотук след като свадбата ще е в Пловдив трябва да решите вие ли ще поемете хотела на гостите,които не са от града.Друго което ми е правило впечатление е че ритуалите в различните градове са с различни цени.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако не си наемеш агенция, тичането ти е в кърпа вързано. Та - имаш избор.

П.П: По "мое" време почерпката за около 80-90 човека беше 1000 долара, хайде сега да са евро...

# 6
  • Мнения: 8 917
5 бона +.... Peace

# 7
  • Мнения: 2 673
  Колкото един развод.... newsm47

# 8
  • Мнения: 766
Нашата излезе около 5000 лв - за 80 човека /но не сме плащали хотел/ Wink
Lео ти е дала много хубав съвет  - http://www.svatbata.com/index.htm
Много ми помогнаха момичетата от този форум   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 089
преди 5-6 години нашата сватба беше в клуб. сложихме табела 'частно парти' и направихме луд купон за над 120 човека. свиреха наши приятели - групари, та тя пари не ни искаха. иначе цифрата пак излезе около 5 бона. всичко беше разхвърляно на шведска маса, храната беше в изобилие, поехме хотела на гостите, и двамата бяхме със скъпи и хубави костюми и все пак се побрахме в 5000. това хич не е лош вариант за сватба. стига да отсвириш роднините ио да не ги оставиш да диктуват правилата. но пък ако те плащат, няма как да стане...

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Наскоро пусках подобна тема  "Цени на булченси рокли",там момичетата казаха доста за цените на отделните неща и общо като суми,прегледай я може би ще ти е от полза.

# 11
  • София, център
  • Мнения: 686
5-6 хиляди, преди по-малко от година... 80 човека

# 12
  • Мнения: 140
Много благодаря на всички! Информацията ми беше много полезна Simple Smile

# 13
  • Мнения: 155
Можеш да спестиш евентуално от към такса в съвета, ако се разпишете в делничен ден само със свидетелите. Поне така беше при нас като се женихме преди три години. На самия ден беше църковен брак и партито. Спестихме малко нерви и разкатаване насам - натам. Може би наистина излезе цялата работа около 4 хил./ или 5. newsm78 Сега като се замисля май са отишли на вятъра тези пари, но не трябва да се съжалява за нищо минало и свършено. #Crazy

# 14
  • Мнения: 242
5-6 хиляди излезе нашата, гостите бяха около 90 човека.
Да това са пари хвърлени на вятъра, но нито за секунда не съжалявам, емоциите са страхотни, бих се омъжила пак. И все пак това е нашия ден, нашето тържество  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт