бременната от биг брадър

  • 4 191
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
За мен е  отвратителна гледката на бременна с цигара в устата. 

# 16
  • Мнения: 942
не знам за вас ,но колкото и рядко да съм гледала досега това предаване, тази жена е непрекъснато с цигара в устата .Пуши си и пие без изобщо да се интересува за детето си за мен е напълно откачена  Sick
Малко не я слуша главата, но пък си е нейна Wink Peace
Joy

# 17
  • Мнения: 6 164
Има ги всякакви, а и аз съм виждала доста бременни, които пушат като комин.  SadИзненадана съм, че ти не си Wink

# 18
  • Мнения: 2 271
Тази вечер ще я оплюват в "Голямата уста",точно по този въпрос с цигарите!

# 19
  • Мнения: 176
Момичета, защо се изненадвате че пие и пуши...след като е решила в 8-ми месец да влезе в Биг Брадър, значи не се впряга особено от състоянието си. Не ми се иска да бъда груба, но на горкото бебче май няма да му е лесно с нея  Tired

# 20
  • Мнения: 639
   ...по-голяма пошлост, вулгарност и гнус - не съм виждала..ОТ бременната - до малолетната пр.......тка! Твърде много боклук на едно място.
Ама за бременлийката - тва с цигарите - ако е на запад сигурно ще и отнемат родителските права, още преди да е родила..
Peace

# 21
  • Мнения: 397
Тази вечер ще я оплюват в "Голямата уста",точно по този въпрос с цигарите!
Сега го гледам, дори и родната й майка не можела да я познае!?!?!? Shocked Shocked Shocked

# 22
  • Мнения: 603
   ...по-голяма пошлост, вулгарност и гнус - не съм виждала..ОТ бременната - до малолетната пр.......тка! Твърде много боклук на едно място.
Ама за бременлийката - тва с цигарите - ако е на запад сигурно ще и отнемат родителските права, още преди да е родила..
напълно съм съгласна  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Докато гледах предаването мина един смс и беше нещо от рода, че много бременни жени навън правят абсолютно същото нещо, което е истина. Всеки взима решения сам за себе си, както вие така и самата тя. Не ми харесва, не я защитавам, но не смятам, че някой има право да съди другия човек. Вие понеже сте префектни и идеални мисля, че на място идва една приказка за очите, треските и гредите, ама не помня как точно беше...

Колкото до това:
Ама за бременлийката - тва с цигарите - ако е на запад сигурно ще и отнемат родителските права, още преди да е родила..
Дори не мисля да го коментирам, защото звучи глупаво.

# 24
  • София
  • Мнения: 137
ами ако взима решения само за себе си да ,но в нея има и друг човек ,който не може да се оплаче и да каже още какво иска тоест тя се разпорежда и с здравето на друг.А най-гнусното е ,че тя не се съобразява ,че този друг е собственото и неродено дете Sick

# 25
  • Мнения: 966
не би трябвало да пуши,ама тя го прави,после тя ще си търпи последствията за детето...

# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Айдеее, поредната тема за проповеди и другарски съд!
Продуцентите добре са постигнали целта си да скандализират народа, ама като има кой да им се лови Mr. Green

Аз ТВ не гледам и ми е много добре Sunglasses

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Има тема за ББ3, където може да обсъждате конкретно тази жена.
За тютюнопушенето по време на бременност по принцип има доста теми и анкети, които показват, че дори в този форум, пълен със съвършени майки има такива, които го правят.

Общи условия

Активация на акаунт