Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Въпросът ми е да въведа ли отново нощното хранене, тъй като като се събужда през нощта около 3 часа и отказва да пие вода. Искам да отбележа че на 1 месец сам се отказа от нощното хранене. Ивайло се храни с изцедена кърма през 3 часа 6 пъти дневно (последно в 9), събужда се около 3 през нощта, нервничи, бута шишето с водата или чайчето, но не плаче от глад. Като дам биберона се укротява, но не заспива. Какво да правя? Лекарката казва да не го храня през нощта.
Цитирай

Някъде на път....

Недей, не го храни - това ще продължи няколко нощи, но после детето ще се успокои и ще спи  нормално!
Цитирай

Димитровград

Храни го!И моята дъщеря беше на изцедена кърма до 7 месеца и изобщо никаква вода не давах-само кърма,когато и колкото поиска!!!Лекарката сигурно е казала,че трябва да почива коремчето-това са глупости,храни си бебето-щом иска да яде,давай!
Цитирай

Варна

Храни го!.............................!!!Лекарката сигурно е казала,че трябва да почива коремчето-това са глупости,храни си бебето-щом иска да яде,давай!
Peace
Цитирай

постоянно

Храни го! Ние и до сега се храним нощно време  Smile
Цитирай

София

Синът ми откак се е родил беше с 1 нощно хранене около 3-4 часа. Сега се буди по 3 пъти и си търси манджата. Доки изпадна в ужас, че му давам да яде и ми забрани нощното хранене, защото бил достатъчно голям (на 5 мес - 11кг). Отидох и на частен преглед при друг по-начетен педиатър и човекът като прегледа бебчо каза, че мога да го храня колкото пъти поиска. Каза, че в момента кара криза на растежа или просто го мъчат зъбките и да не му отказвам гърдата - така бебчо се успокоява. А колкото до водата, с която нашата доки препоръча да го наливам, за да не яде докторът поклати глава и каза, че обикновено като е гладен - яде, а не пие вода или чай.
Цитирай

София

Щом веднъж се е отказал едва ли отново иска да се храни нощем.Явно е период. Вероника на вашата възраст започнаха да я мъчат зъбите и приплакваше нощем.На 4м избиха първите два и всичко утихна без да се връщаме кам нощното хранене!
Цитирай

София

Ами ако си иска и приема кърмата, въведи го! По-добре отколкото да г оналиваш с вода. Според мен бебето си е мъничко още и коремчето му си се изпразва за три-четири часа, а това, както знаем, е нетърпима ситуация  #Cussing out. дори да се буди от зъбоникнене, ако коремчето е блажено напълнено с кърма, зъбните проблеми по-лесно се понасят.
Ангел и досега си се буди два пъти през нощта за кърма. Друго не иска. Той през деня вече почти не приема кърма, щото е много зает с други работи Mr. Green Но за през нощта си зареждам две -три шишета.
Цитирай

Морето

Добре ,че я има тази тема за нощното хранене,иначе аз щях да питам,ние се кърмим през нощта и всички около мен ми казват,давай водичка ,чайче,да спирам ли и трябва ли да се храни през нощта едно бебе???
 Кери извинявай,че ти използвам темата  bouquet
Цитирай

Бебето спи най-добре и най-дълго на пълен с мляко стомах  Mr. Green
Моят чочо се буди нощем вече само за игра (пълзи и рита в кошарата без да мрънка или плаче) и като ми омръзне да стоя будна и да го слушам как буйства и възклицава, го взимам и го приспивам пак с кърмене.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.