Кога най-рано се прави тест

  • 2 401
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 724
Извинете, сигурно сте го разисквали, но времето ми е малко да ровя.

Много Ви благодаря предварително.

Тест, имам предвид не кръвен а с тези от аптеката. Кои са най- сигурни?

# 1
Вземи си SURE CHECK, ТОЙ МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ НА ДЕНЯ,а не като останалите с първата урина сутрин.При мен винаги е показвал верен резултат, можеш да го направиш още на 7- ия ден след половия контакт.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
а ще отчете ли правилно на 7ми ден?
И аз скоро го четох това и ми стана любопитно

# 3
  • Мнения: 7 716
Около датата на менструацията. А най-добре 3-4 дни от закъснението.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Това за 7 дни след зачеването е глупост. Изчакай 2-3 дни закъснение  Peace

# 5
Не е никаква глупост, защото го казвам от опит.Но наистина за да е по-сигурна да изчака 2 седмици от закъсението, и тогава ще бъде най-сигурна, и то с вагинален ехограф

# 6
  • Мнения: 3 154
Няма да отчете правилно на седмия ден. Мимка, недей да заблуждаваш Wink Пълна простотия е тва.
На 7-мия ден я се е имплантирало, я не, какво остава за производството на достатъчно hCG, който теста да отчете.
Най-сигурно - след закъснение.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Но наистина за да е по-сигурна да изчака 2 седмици от закъсението, и тогава ще бъде най-сигурна, и то с вагинален ехограф

Аз не съм съгласна за вагиналния ехограф  Naughty - бях забременяла някъде началото на юни и в края на юли, началото на август ме гледаха няколко пъти на различни места с такъв ехограф и бебе не видяха  Shocked, а  ела да видиш какъв син имам  newsm44

Всичко е индивидуално  Hug

# 8
  • Мнения: 560
И аз смятам, че е най - добре тест да се прави след закъснение поне 1-2 дни Peace

# 9
  • Мнения: 9 990
Но наистина за да е по-сигурна да изчака 2 седмици от закъсението, и тогава ще бъде най-сигурна, и то с вагинален ехограф

Аз не съм съгласна за вагиналния ехограф  Naughty - бях забременяла някъде началото на юни и в края на юли, началото на август ме гледаха няколко пъти на различни места с такъв ехограф и бебе не видяха  Shocked, а  ела да видиш какъв син имам  newsm44

Всичко е индивидуално  Hug

Да, и зависи от това как се е вгнездило между гънките яйцето и колко рано/ късно е била овулацията и какъв/ колко кадърен/ лекар те гледа и още куп неща, от които зависи.Да, всичко е индивидуално , но-масата е така-тест 3-4-5 дена след закъснение, вагинален ехо-10-ина дена след закъснение.Има и изключения, но е като при всяко правило...Момичето може да попада в процентите, при които всичко се развива по план-график и именно така да види нещата-с тест около датата на цикъла и 10 дена след това с ехограф.
Дай да стои и да чака 9 месеца, че да разбере....
Аз пък имам приятелка, която видя всичките си бременности на 7 ден от акта с такъв тест, но я третирам по-скоро като изключение, отколкото като  правило.Не ти пречи да си направиш, но не гарантира абсолютно нищо.Оплождане може да има, но бременност да не настъпи.

# 10
  • Мнения: 2 663
И аз от опит да кажа,че при мен показа преди деня , в който трябваше да ми дойде.Не знам дали бяха 7 или 10 дни след половия акт, но там някъде

# 11
  • Мнения: 7 914
Между 12-я и 14-я ден от оплождането е най- сигурно Peace

# 12
  • Мнения: 7 640
Между 12-я и 14-я ден от оплождането е най- сигурно Peace

то още няма закъснение- не е толкова сигурно, че ще ти хване уринен тест Wink

# 13
  • Мнения: 2 019
7 дни след закъснение

# 14
  • Мнения: 7 474
На мен ми отчита в първия ден закъснение, преди това  Naughty Все пак при всеки е индивидуално, имам приятелка на която 5 теста не и отчетоха нищо, а си беше бременна. Wink

Общи условия

Активация на акаунт