За прането

  • 2 823
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Прали ли сте нещо интересно или само аз съм такава смотла. Редовно пера пари - в пералнята, не в пирамида. Преди години изпрах зеления паспорт на мъжа ми, та се наложи да го сменя. Изпрах му и часовника. Наскоро изпрах на синчето личната и дебитната карта.

# 1
  • Мнения: 1 492
Ще си кажеш ти, ама хайде. Grinning
Аз освен пари и разни бележчици, друго не съм.

# 2
  • Мнения: 9 990
Да, разбира се-редовно.Не пребърквам джобове.Но какво му е интересното на това да изпереш пари или нещо друго-забравено в дрехата...

ааа, сетих се-бибата на малката-сама си я беше пъхнала

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Стотинки, левчета, химикалки, запалки, разни дребни нещица, които съм си завирала по джобовете. Най-странното, което съм прала е връзка ключове и съм благодарна, че пералнята ми остана здрава Simple Smile

# 4
  • Мнения: 805
Най - кофти ми е било, по неволя разбира се, да изпера памперс  Sick После как се чисти гела от цялото пране, не е истина.

# 5
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Явно аз съм най-прибраната.Прала съм само салфетки по джобовете.

# 6
  • Мнения: 46 508
Джобовете ги пребърквам и само едни 2 лв. съм прала, но пералнята ни е с горно отваряне и София пъха какво ли не без да я видя Crazy минавали са през нея шишенцата й за мляко, биберон-залагалки, дистанционното на телевизора, разни малки пластмасови кутийки, химикалки, но, както казва калпазанка, няма по-гадно нещо от това да изпереш памперс  ooooh! 3 пъти ми се е случвало и ми идеше да изхвърля всички дрехи  Tired

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз само 2 пъти по една монета, един път-запалка и един път ключ Laughing.

# 8
  • Мнения: 22 838
Ключове за кола,дистанционното на тв-то/работи Shocked/един и същи часовник 2 пъти,пари,стотинки,шноли,зеления ми паспорт,биберони на детето....

# 9
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Освен болтчета и пирони,друго интересно не съм намирала в пералнята след пране. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 666
Пари, ключове, запалка, а веднъж и кутия цигари  ooooh!...

# 11
  • Мнения: 338
Пари, ключове, запалка, а веднъж и кутия цигари  ooooh!...
                                                                                                                                 
Веднъш и аз испрах няколко цигари и после как се чисти тоя тютюн.........мъка,мъка. Weary

# 12
  • Мнения: 7 640
стига бе хора, как памперс ooooh!, ама ползван ли Laughing
Аз съм забравяла ежедневна превръзка на бельо, от тези с гела вътре, става на зърна, но не се беше скъсала.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 867
за прането как да е, ама в сушилнята става страшно. аз след като изпрах една запалка, я мушнах и в сушилнята - естествено, без да знам за това. разбрах, чак когато откъм пералното помещение се чу гърмене. после събирах ситни парченца пластмаса и пружинки из сушилнята...

# 14
  • Мнения: 46 508
стига бе хора, как памперс ooooh!, ама ползван ли Laughing ...

Казва ли ти някой  Laughing може и напикан да е слагала, защото сутрин като й го сваля го слагам пред банята, докато оправя леглото, а после го намирам къде ли не  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт