В какво държите играчките

  • 2 927
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 603
в пластмасови кошове ,също от 1 лев Peace

# 31
  • Paris
  • Мнения: 1 727

А тези от Икеа на каква цена са? Аз ги гледах на една снимка и ми харесаха Simple Smile
? 0,99   : (нямало е по-дълги вече)                                 ? 4,95   :
                        


И една лампа искам, но не знам дали ще я получа сега (? 5,99):

А от тези дългите къде може да се намерят?

# 32
  • Мнения: 1 117
В платнени кошове, купени от магазините - всичко по 1лев

# 33
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Тия "дългите" ги купих от Гърция, верига супермаркети Джъмбо. А тези от Практикер ми хванаха окото, колко струват?

# 34
  • Мнения: 53

А тези от Икеа на каква цена са? Аз ги гледах на една снимка и ми харесаха Simple Smile
? 0,99   : (нямало е по-дълги вече)                               
                         
купих ей такъв- същия от COMO

# 35
  • Мнения: 1 172
Тия "дългите" ги купих от Гърция, верига супермаркети Джъмбо. А тези от Практикер ми хванаха окото, колко струват?
Около 20 лв бяха преди половин година. Имаше няколко различни форми, не само зебри, всички бяха на еднаква цена.

# 36
  • Мнения: 1 883
в пластмасови кошове ,също от 1 лев Peace
Peace

# 37
  • Мнения: 3 818
Всичко съм набутала на малката в кошарата, която тя така и така не се ползва за нищо. Отворила съм й я и тя си влиза, вади каквото иска и си играе. Хем е подредено, хем има достъп до всичките си играчки.

# 38
  • Мнения: 46 510
Тия "дългите" ги купих от Гърция, верига супермаркети Джъмбо. А тези от Практикер ми хванаха окото, колко струват?
Около 20 лв бяха преди половин година. Имаше няколко различни форми, не само зебри, всички бяха на еднаква цена.

Аз ги видях около 10 лв. в Практикер, преди 2-3 месеца имаше 3 вида, но не помня точно какви животинки бяха.

Харесват ми тези висящите, Mrs Mia Wallace на каква цена беше  Grinning

Butterfly, не ми говори  ooooh! вади всичко и когато тръгна да ги прибирам ми се виждат тройно повече  Joy

# 39
  • Мнения: 1 731
В плетен кош са ама вече и той е малък . #CrazyВ детската не може да се разминем от играчки.Ама тия високите много ми харесаха.Дали в Бургас има някъде да продават? newsm78

# 40
  • Мнения: 1 517
Бях  го писала в една друга тема  newsm78 стелаж за плодове. Много е удобно. Имат и секция и в шкафа също слагам разни неща: по-големи коли и главно неща, коитп са в опаковка: сервизче, "чичо доктор", кубчета, пъзели...иначе дребни кукли и колички - в стелажа.

# 41
  • Мнения: 2 211
Доколкото мога да кажа, че изобщо са събрани на едно място- обикновен китайски кош за играчки и един шкаф в детската, който се ползва само за тази цел.

# 42
  • around the world
  • Мнения: 651
В кош за пране на ТСМ, тези с трите торби и плетените кутии с дръжки пак на ТСМ. На нас лично са ни страшно удобни тези две неща за играчките на малчо, а и на него много му харесва да си ги разпределя по торбите ( на коша за пране) и прибира по кутиите.

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В кошовете като на Никол. Но смятам да купя от Практикерските животинки. Харесах много слончето. 20 лв. са.

# 44
  • Мнения: 1 403
В кош  дето виси от тавана и един голям панер

Общи условия

Активация на акаунт