Провери по ЕГН регион, пол и колко броя са се родили на същата дата!

  • 72 188
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 616
Хм, според тая програма с мъжа ми сме живели на едно и също място /някъде в днешна Унгария/ и сме имали сходни характери.  Thinking

Ти да не би да му вярваш? Crazy
Именно де.   Mr. Green

# 106
  • София
  • Мнения: 2 356
По една случайност бях дал цели пет линка за тази програма на третата страница...
Ама кой да чете...


Чудесно, но не си назовал програмата. Съответно, без да съм я свалила, не мога да знам, че програмата е същата. Така че случайно може и да съм прочела всички мнения до тук, но не съм и длъжна да тегля какви ли не програми, за да знам, че говорим за едно и също.

Изтеглих програмата, вероятно е на кирилица, защо на мен ми излиза на маймуница? Изобщо не мога да разбера как се работи с менютата, нищо не ми се чете?  newsm78

# 107
  • Мнения: 990
Изтеглих програмата, вероятно е на кирилица, защо на мен ми излиза на маймуница? Изобщо не мога да разбера как се работи с менютата, нищо не ми се чете?  newsm78
Denat горе от менюто на Windows - View - Encoding и пробвай с кое ще се оправи! Peace

# 108
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Изтеглих програмата, вероятно е на кирилица, защо на мен ми излиза на маймуница? Изобщо не мога да разбера как се работи с менютата, нищо не ми се чете?  newsm78
Denat горе от менюто на Windows - View - Encoding и пробвай с кое ще се оправи! Peace
Не става, отделна програмка с прозорец си е Peace И при мен е на маймуници. Пробвах да исталирам флекс тайпа пак, сложих един куп шрифтове и не става. Според мен е липсващ ми шрифт.
Май му хванах цаката:
пишеш ЕГН-то в бялото прозорче горе в ляво и отдолу излиза инфото. Натискаш първото бутонче от ляво на дясно и записваш във файл - той вече ми е кирилизиран и се чете Peace

Общи условия

Активация на акаунт