МАМИ ПОМАГАЙТЕ - ОТКЪДЕ В СОФИЯ МОГА ДА КУПЯ...

  • 1 342
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 508
Сано Максима Сенситив, но течен концентрат, а не прах.
Нашата педиатърка държи препарата да е на сапунена основа, защото аз имам алергии от доста неща, та се страхуваме и бебетата да нямат.
Избродих нашия квартал, ама ми казват, че няма внос на концентрата и  ми предлагат прах и омекотител.
Моля, някоя мама която е купувала скоро или го е виждала - да ме насочи.
Предварително благодаря !!!

п.с. предполагам, че има и други добри препарати, но аз търся точно и конкретно това.

# 1
  • Germany
  • Мнения: 7 867
От кой квартал си?
Мъжа ми купи нашия от едно магазинче на Плиска и ако не ти е далече ще ти обясня по подробно:)

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
и аз си го купувам от същото магазинче.има много голям асортимент от продукти на тази фирма

moni,ти някъде в квартала ли живееш?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 508
Цитат на: Moni
От кой квартал си?
Мъжа ми купи нашия от едно магазинче на Плиска и ако не ти е далече ще ти обясня по подробно:)

 в Дружба .близо ми е колата - магазинчето да не е Мартин`с на ул. Лидице № 2 ???

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 867
Магазинчето е на Коста Лулчев, между видеотеката и магазин Дар за горене ако го знаеш.
А аз за зъжаление не живея вече там, но свекървата е в района...

# 5
  • Мнения: 2 529
Със сигурност съм го виждала в Малечковците и Бебелан на Плиска Simple Smile

# 6
  • Sofiа
  • Мнения: 3 235
Цитат на: kiki27
Със сигурност съм го виждала в Малечковците и Бебелан на Плиска Simple Smile

Аз в Малчеко съм виждала само прах

# 7
  • София
  • Мнения: 6 508
Цитат на: kiki27
Със сигурност съм го виждала в Малечковците и Бебелан на Плиска Simple Smile


а къде точно е тоз Бебелан и имате ли телефони, поне като ходя в района да обикиля всичко бебешко  Laughing

# 8
  • Мнения: 18 542
Има на пазара Иван Вазов и в едно квартално магазинче - в Стрелбище.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Биби,да ти кажа,че аз алергия никога към нищо не съм имала.Като купих този течен концентрат се видях в чудо.В очите станах като китайската императрица-подута ужасно.
 Ако ти кажа къде го има, няма да съм ти от полза,живея в Люлин.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 508
Благодаря на всички, момичета !!! Изкупих всичко на пазара  Twisted Evil , 1 брой от пазара на Иван Вазов (най -добра цена 14.70 Чета специално благодаря) + влажни кърпи 72 броя за 3 лв. пак на Сано и те са много готини, досега бяхме на нивеа, почти същото качество са)  +2 броя от магазинчето на Коста Лулчев + 1 брой от Бебелан.
Ако не намерите , да знаете мен да псувате  Embarassed  Embarassed  Embarassed , ама си реших проблема до едногодишна възраст на бебоците.
Още веднъж мерсииии !!!newsm51

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
ако ти трябват още мога да ти кажа още един магазин Laughing

Общи условия

Активация на акаунт