Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Варна

А пазарували ли сте от там?  Laughing

Изобщо, имате ли представа какви точно артикули се предлагат в подобен магазин?  (освен вибратори и секс-кукли, поне аз само за това знам, хахахаха  hahaha)...

Цитирай

Не, но пък бях на еротичното шоу, което беше март месец.Голям майтап, мога и снимки да ви покажа Laughing Продаваха най-различни неща - някакво много странно бельо, различни видове секс играчки, лубриканти, касети, дивидита...
Цитирай

София, Бели Брези

не, не съм влизала. А за артикулите, имам предства, да...А ти защо така си се заинтересувала???
Цитирай

Да, влизала съм, ходихме да купуваме подарък-закачка за една приятелка.

Като си толкова любопитна, влез в get.bg например, там си имат раздел за секс-атрибути, в секс-шоповете има същото. Twisted Evil
Цитирай

Луксозенец

Вчера бях в един такъв. Има всичко ... Гелове, вагини, вибриращи усти, топчета на връв, които се вкарват в някоя кухина и след това бавно се изваждат /знаеш ги, сигурен съм/, одебелители - с формата на мъжки член, силиконови и кухи отвътре. Мъжът си пъха пенисът вътре и така му става по-дебел. За многократна употреба. Друго не се сещам...  newsm78
Цитирай

Вече в Ал Айн

Ха, че и питаш  Laughing Party Ако сега не влизам в секс- шопове, то кога? Като стана на възрастта на родителите ми ли? Mr. Green Мисля, че няма нищо лошо в купуването и употребата на тези артикули, нали идеята е да се разнообрази семейния живот Blush
Цитирай

За влизането съм влизала, но все още не съм купувала нищо....
Цитирай

Влизала съм,доста харесвам подобни магазини  Peace Купувам си само дребни неща (презервативи,овлажняващи гелови) тъй като скъпичко ми се вижда.Но сега се замислих че за някой празник бих могла да си избера от там подаръче Thinking
Цитирай

Варна

/знаеш ги, сигурен съм/, ..  newsm78

Знам, я, нищо не знам!  Mr. Green Затова и питам. Просто от любопитство. но не бих влязла в такъв магазин - срам ме е  Crazy

Интересно, какви са цените горе-долу, скъпо ли е?  35
Цитирай

София

Влизам и из лизам, влизам и из лизам, влизам и из лизам...
Цитирай

Twisted Evil Twisted Evilhttp://get.bg/catalog/index.php?cPath=19_147
Цитирай

влизала съм от любопитство да
имам 2 артикула подарък  Blush
хубава работа вършат  Mr. Green
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не съм. Срамлива съм Blush
Цитирай

Пловдив

Не съм влизала.Срам ме е.Но в нета съм разглеждала и ппознавам горе-долу артикулите.
Цитирай

Sofia

Влизам, да и съм купувала не виждам нищо срамно в това и винаги ми е било странно защо повечето такива магазини са с огледални стъкла.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора