Влизали ли сте в секс-шоп?

  • 7 773
  • 83
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
А пазарували ли сте от там?  Laughing

Изобщо, имате ли представа какви точно артикули се предлагат в подобен магазин?  (освен вибратори и секс-кукли, поне аз само за това знам, хахахаха  hahaha)...



# 1
  • Мнения: 6 990
Не, но пък бях на еротичното шоу, което беше март месец.Голям майтап, мога и снимки да ви покажа Laughing Продаваха най-различни неща - някакво много странно бельо, различни видове секс играчки, лубриканти, касети, дивидита...

# 2
  • Мнения: 3 861
не, не съм влизала. А за артикулите, имам предства, да...А ти защо така си се заинтересувала???

# 3
  • Мнения: 431
Да, влизала съм, ходихме да купуваме подарък-закачка за една приятелка.

Като си толкова любопитна, влез в get.bg например, там си имат раздел за секс-атрибути, в секс-шоповете има същото. Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 3 569
Вчера бях в един такъв. Има всичко ... Гелове, вагини, вибриращи усти, топчета на връв, които се вкарват в някоя кухина и след това бавно се изваждат /знаеш ги, сигурен съм/, одебелители - с формата на мъжки член, силиконови и кухи отвътре. Мъжът си пъха пенисът вътре и така му става по-дебел. За многократна употреба. Друго не се сещам...  newsm78

# 5
  • Мнения: 535
Ха, че и питаш  Laughing Party Ако сега не влизам в секс- шопове, то кога? Като стана на възрастта на родителите ми ли? Mr. Green Мисля, че няма нищо лошо в купуването и употребата на тези артикули, нали идеята е да се разнообрази семейния живот Blush

# 6
  • Мнения: 2 498
За влизането съм влизала, но все още не съм купувала нищо....

# 7
  • Мнения: 2 237
Влизала съм,доста харесвам подобни магазини  Peace Купувам си само дребни неща (презервативи,овлажняващи гелови) тъй като скъпичко ми се вижда.Но сега се замислих че за някой празник бих могла да си избера от там подаръче Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781
/знаеш ги, сигурен съм/, ..  newsm78

Знам, я, нищо не знам!  Mr. Green Затова и питам. Просто от любопитство. но не бих влязла в такъв магазин - срам ме е  Crazy

Интересно, какви са цените горе-долу, скъпо ли е?  Joy

# 9
  • Мнения: 2 211
Влизам и из лизам, влизам и из лизам, влизам и из лизам...

# 10
# 11
  • Мнения: 6 167
 влизала съм от любопитство да
имам 2 артикула подарък  Blush
хубава работа вършат  Mr. Green

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Не съм. Срамлива съм Blush

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не съм влизала.Срам ме е.Но в нета съм разглеждала и ппознавам горе-долу артикулите.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Влизам, да и съм купувала не виждам нищо срамно в това и винаги ми е било странно защо повечето такива магазини са с огледални стъкла.

Общи условия

Активация на акаунт