опссс, ало , Клюкарникът ми...

  • 1 997
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Включвам се за да следя темата. Карате ме да се чуствам горда, че съм майка.  Cry ето сега, разплакахте ме. На тоя етап няма какво да предложа за Пловдив. Но в случа, че мога да бъда полезна по-нататък с нещо  - на линия съм.

# 16
  • Мнения: 6 167
и мен много ме развълнува постинга на Найка, както и тази готовност на всяка от вас да помогне с каквото може!
радвам се, че има още добри хора.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Чанта за количка трябва ли?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Найка, човече защо не се обади в темата за Пловдивсике мами?
Ами, че имаме толкова събрани бебешки дрешки, които сме приготвили за детския дом. Ще отделим веднага за приятелката ти. Количка също имаме /от тези зимните с кошче, което се сваля/. За кошарка също ще измислим нещо.
Пиши ми на лични.

# 19
  • София
  • Мнения: 750
Имам излишна кошарка, дървена.
От София съм.

# 20
  • София
  • Мнения: 896
Найка,
Имам креватче, което мога да ви дам. Също и хубава и дебела детска завивка - съвсем нова, неупотребявана. Ще потърся и още неща, но почти всичко малко раздадох.
Подкрепям мамата, писала по-горе - КЪРМЕНЕ. Щом бебето ще се роди декември, има достатъчно време да и разпечаташ и дадеш материали от библиотеката в Кърмаческия. А и сте от Пловдив - свържете се с Бу. Наистина няма нищо по-добро от това да кърми, а и е много по-ефтино и лесно.
Пиши ми за леглото, може и да го донесем до Пловдив.
Успех!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Найка, човече защо не се обади в темата за Пловдивсике мами?
Ами, че имаме толкова събрани бебешки дрешки, които сме приготвили за детския дом. Ще отделим веднага за приятелката ти. Количка също имаме /от тези зимните с кошче, което се сваля/. За кошарка също ще измислим нещо.
Пиши ми на лични.

 Peace Ще се радваме да помогнем.Както Джони ти е казала имаме достатъчно събрани бебешки дрешки,също и количка ,можем да измислим нещо и за кошарка само кажи.Ще се постараем помоща да не е еднократна , а да помагаме и занапред.

# 22
  • Мнения: 843
Няма нужда Криси да праща от София количка. Аз ще докарам количка до Пловдив. В сиво и жълто е, смятам, че става за момче Peace
И шезлонг мога да дам на чакания господин. И, ако Найка ми пише на ЛС, ще измисля още нещо...


     Пратих вече координати на Moon Walk, но ако Пловдивските мами  намерят нещо, така ще е по- добре,  няма да ви  товаря и с транспорт. Благодаря, Де Ваня:-))  bouquet
     Не очаквах толкова много реакции  и в момента всячески се опитвам да не се дублира нещо.
     Нужда от дрешки поне до годинка, няма, с ъбрали сме.
Джони,mili.m  благодаря и на вас, Тук темата  е закована и ми се стори натоварващо да я пускам и в  " По градове",  Ей това е,  обърках се окончателно. Джони,  ще  пратя ли координати на лични, за да се разберем и да не товаря хора от София да плащат транспорт?

        Благодаря на всички, които откликнаха. В момента, в който  нещо уговоря, ще  пиша веднага, за да не ви ангажирам повече!! Embarassed


   

# 23
  • Мнения: 5 877
Имаме креватче. Не е кой знае какво, ние го наследихме от кумовете ни. Върши работа, макар че трябва да се постегне; но може да се спи на него, де, тя още спи там.
До две-три седмици смятаме да й купуваме ново легло, така че това ще й бъде излишно. Ако твоята приятелка го иска, с удоволствие ще го преотстъпя.

# 24
  • Мнения: 4 195
Момичета последно да организираме ли изпращане на количка newsm78

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета последно да организираме ли изпращане на количка newsm78

Няма смисъл , понеже  ние имаме две колички за даване и няма да е нужен транспорт .

 Найка ,след като си изпратила координатите на Джони ,ще се уговорим да се видим , да направим списък с необходимите неща и да ги осигурим.

# 26
  • Мнения: 1 671
Пиша и тук /първо писах в отчетната на Пловдив/

Момичета последно да организираме ли изпращане на количка newsm78

Няма смисъл , понеже  ние имаме две колички за даване и няма да е нужен транспорт .

 Найка ,след като си изпратила координатите на Джони ,ще се уговорим да се видим , да направим списък с необходимите неща и да ги осигурим.


Мили, Найка - моята количка е налица. Мили, ти я видя, не е първа младост, но е комбинирана, лека е, има и чанта.

Отивам да я изпера, за да изсъхне.


# 27
  • Мнения: 843
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ОТЗИВЧИВОСТТА!

  НЕВЕРОЯТНИ СТЕ! Embarassed Hug
    Ще направя връзка с Джони и нещата вървят към хепи енд:-))

   
   Лично за Lennie : Сажалявам искренно и нямам обяснение. Блокирах тотално. Никога не е късно човек да стане за резил  и аз съм потвърждението. Благодаря ти и ще ми е за урок! Embarassed

         Благодаря на модераторите , че заковаха темата и моля да я заключат.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

     

Общи условия

Активация на акаунт