Oт колко месеца мога да слагам бебчето в кенгурото ???

  • 2 778
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 903
Ние скоро ставаме на 4 месеца и още не съм я слагала е кенга, нямам идея защо, може би ми е по- лесно с количката  newsm78

# 31
  • Мнения: 660
На 2 1/2 месеца ортопедът му прегледа крачетата и каза, че мога без ограничения да си го нося в кенгурото; допълни, че тяхното са го сложили от първия месец.

# 32
  • Мнения: 2 039
От 20тия ден се кенгуросваме  Crazy Ама вече така тежииииииииии  Rolling Eyes
Peace

# 33
  • Мнения: 2 040
Аз знам, че след 3 месец вече може ..  Peace

# 34
  • Мнения: 590
от месец и половина, държах й главичката в  началото.Няма никакъв проблем.

# 35
  • Мнения: 1 101
Аз го сложих малко преди да навърши 3 месеца.

# 36
  • Мнения: 182
 Ние сме от втория месецв кенгуруто, много ни харесва Simple Smile Simple Smile Simple Smile, даже си поспиваме там докато ни носят. Но това е във второто кенгуру което купихме, хем това е най-обикновенно, а в уж по хубавото на Чиполино с твърд гбъб и т.н. плачехме, та се късахме Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 44 014
Зависи от кенгуруто - има такива с твърд гръб, които могат да се носят и в легнало положение. На тях пише от 2 месеца, но мн мами ги слагат и по-малки бебета на 20-40дни. В право кенгуру след 3 месец или когато започне само да си държи главата изправена - на нас ортопеда и педи ни бяха казали, че може да го слагаме още когато нямаше 2 месеца, защото доста стъбилно си държеше главичката. Все пак купихме легнало кенгуру и го слажих на около 2.5 месеца -или даже към 3 в него. като първия1-2 м си го носех в легнала позиция, а той си спеше щастлив вътре. Каквото и да избереш трябва дае с твърд гръб и да придъжа главичката.

Sofi - носи се докато ти можеш. Ако започне да ти тежи и да изпитваш някакви болки в кръста, корема, яйчниците или изобщо някъде е по-добре да спреш. Аз имах на чико - го+ пишеше до 9кг(8м), още няма малкия кг-мите, но като стана 7 и 300 мн ми тежеше (това преди 1.5 месеца някъде май или 2 станаха вече), точно в яйчниците почна да ме боли и спрях да го нося, а толкова бях свикнала и ми беше удобно и приятно...

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
От 20тия ден се кенгуросваме  Crazy
И ние - нашето е с твърд гръб. А и ортопеда ни каза, че е добре заради луксацията.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Като стана на 1 месец ходихме на ортопед и той каза  Peace носете го в кенгуру с лицето към вас . И така след 40 тия ден сме в кенгуру ама вече много ми тежи  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 508
От както започна да си държи стабилно главичката. Преди това го носех в слинг

Общи условия

Активация на акаунт