Пловдивски панаир ?

  • 706
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Някой от вас ходил ли е на Пловдивския панаир ? Кой кои палати е посетил ?Какво интересно има тази година ?Какви са отзивите ?Имате ли снимков материал ?Изобщо какви са ви впечатленията ?

# 1
  • Мнения: 6 992
аз не можах, а много исках...Най-вече колите ми се искаше да видя...Дочух , че имало много лъскавки, Мазерати...обаче не можах да ида...А съм от Пловдив Laughing Нищо, догодина Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 495
Аз ще ходя утре, живот и здраве и като се върна, мога да разкажа Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз ще ходя утре, живот и здраве и като се върна, мога да разкажа Peace
Ами той свършва днес.

# 4
  • Мнения: 2 495
Аз ще ходя утре, живот и здраве и като се върна, мога да разкажа Peace
Ами той свършва днес.
Как бе?Казаха ми че утре свършвал... Rolling Eyes

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
http://www.fair.bg/bg/ пише от 25-30.09 Даже днес е някъде до към 16.00:Не съм чула да го удължават.

# 6
  • Мнения: 1 495
На мен хич не ми хареса, не че имах някакви очаквания, но останах разочарована. Но пък и мен колите не ме привличат, иначе наистина имаше доста лъскави  Wink. Даже въпреки, че ме вълнуват в момента въпроси, свързани с ремонти и обзавеждане, единствено се впечатлих от един щанд с щори.

# 7
  • Мнения: 11 003
Да, днес като за последен ден е до 16 ч. Много ми се ходеше, но лекарката не ми разреши да се друсам 5 часа в автобус.  Sad

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз ще ходя утре, живот и здраве и като се върна, мога да разкажа Peace
Ами той свършва днес.
Как бе?Казаха ми че утре свършвал... Rolling Eyes

Днес, Белла, днес от 16 до 18ч. се товарят експонатите.
Той е технически, нали знаеш? Ако не работиш нещо в тази област, може и да не ти е интересен. Автосалонът си е посещаван по принцип. Но най-забележителното в него бяха красавиците от щанда на Опел...
Много нагъчкано беше, с много хора, скитащи се без определена цел...

# 9
  • Мнения: 2 495
Днес, Белла, днес от 16 до 18ч. се товарят експонатите.
Той е технически, нали знаеш? Ако не работиш нещо в тази област, може и да не ти е интересен. Автосалонът си е посещаван по принцип. Но най-забележителното в него бяха красавиците от щанда на Опел...
Много нагъчкано беше, с много хора, скитащи се без определена цел...
Хм, разбрах PeaceАма викаш че Автосалона ще работи, така ли?Заради мъжо, има мераци да гледа коли Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 978
Аз ще ходя утре, живот и здраве и като се върна, мога да разкажа Peace

Доколкото знам, панаира свършва днес

# 11

Общи условия

Активация на акаунт