ОКТОМВРИ месец вече е пред нас - бебчетата малки чакаме в захлас!

  • 14 221
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Добра нощ, мамчета! Честито на родилите  и лека среща с малките съкровища на предстоящите - вече октомврийски мами!
В предишната тема някой беше питал за сутиените за кърмачки от Илиянци - днес си взех от там сутиен за кърмачки, 5 лв, павилион 9008 - от главния вход направо до закритите базари, там в ляво по алеята до края, завивате и продължавате в дясно (заобикаляте постройката) - павилиона е от дясната страна. Дано съм била ясна.... newsm78
Добре дошла, Яни - събирай сили скоро да разказваш !
Евелинче, и аз така неуравновесена - таткото ни беше в командировка, така ми липсваше, а днес го посрещнах с парцала в ръка и ревяща като магаре, без причина....толкова ужасно  се почувствах, а той, милия, се паникьоса, че нещо с бебо не е наред....Дано е временно и е от хормоните, че иначе не ми се мисли как ще ме понася после.... Sick
Херка, благодарности за обяснението за зелето. А помпата ти ръчна ли е или електрическа?
gudza, стискам палци утре всичко да е успокоително!

# 16
  • Мнения: 1 321
Добър вечер сладурчета Hug
ЧЕСТИТИ НИ НОВИ БЕБОЦИ НА МАМА SLEEPY I HEART да са живички и здрави и радости да са за тати и за мама.  smile3525 newsm51
Честита ни и нова темичка която да напълним с хубави вести за нови и здрави бебоци  bouquet.
При нас нищо ново с бебо имаме си малко контракции но не са болезнени.
Херка стискам палци скоро Славик да засмуче от цицата на мама че трябва големички да порастнем.
Лека вечер на всички мами .

# 17
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Честито на мама Ангелина, Слиипи и Харт Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват

Мисля че не е хубаво да споделям своя опит но все пак случаи като моя са исключителна рядкост Отидох Света София с контракции през 10 мин Имах ги от няколко дни нередовни и адски болки в кръста В 5 часа бях там и лекарката ми свика екип за секцио по спешност В 6 без 10 чух гласчето на моето момченце Той беше в зелени води но след прегледа се оказа че е добре Мен ме пренесоха в реанимация Отначало всичко беше наред след което получих страшно главоболие Оказа се че съм вдигнала много високо кръвно Свалиха ми го веднага но тогава получих остра болка в корема която не се повлияваше от никакви обезболяващи Прегледаха ме на ехограф и установиха бързо нарастваш вътрешен кръвоизлив Отново спешно свикаха екип този път извикаха освен моята лекарка Гогова и Григорова които в продължение на 5 часа се бориха живота ми Цялото гости на мъжа ми се изсипало пред болницата да чакат новини и всички с изключение на майка ми се държали Но като в 3 часа тръгнала линейка със сирени за кръв и свекърва ми се разплакала и настанало шаш и паника В 5 часа Гогова слязла долу и им казала че положението е овладяно и че за сега съм стабилна но ще поостана в реанимация За мое огромно съжаление се е наложило да ми отстранят единия яйчник Три дни бях в реанимация Целият екип на Света София се грижеше перфектно за мен Д-р Гогова бе неотлъчно до мен а Григорова ми каза Ей момиче едвам те спасих Втори живот живееш После Плами ме премести в единичен Вип за да мога да си почивам но аз настоях да си взема бебето с уговорката че ще го давам от 12 до 6 през нощта за да мога да се наспивам И така дадоха ми моя малък мъж и мама се амбицира да проходи и да си се грижи за него
Сега сме си вкъщи и даже мъжът ми ми се чуди как ходя след тия операции Миналият път определено ме болеше повече или съм била по лигава не знам
Алексчето сега ми го боли коремчето и плачка доста но иначе е добричко Нали си мое какво да е  Mr. Green
Кърмим се активно и нищо друго не си даваме С каката имам проблеми но се надявам нещата да влязат в релси скоро
Ами това е Поизпатих си но си струваше сега си имам двечки слънчица които да топлят сърцето ми

Утре ще кача и снимков материал  Laughing
Успех на всички мами и мислете само положителни неща Не се плашете от раждането То е среща с най прекрасното същество на този свят Вашето детенце  Hug
Лека нощ

# 18
  • Мнения: 289
Яни, миличка, съжалявам за случилото се с теб и за ужасите, които си преживяла - моля се всичко страшно да е вече зад гърба ти и сега усмивките на двете слънчица да те радват и окрилят! Praynig Praynig Дано скоро Дари свикне с ролята на кака и ти е първа помощничка!
 Hug

# 19
  • Мнения: 76
Здравейте, мамчета!
Честито на Ангелина, Слипи и Харт! Много да си гушкат и обичат малките сладури, а те много да ги слушкат!
Яни, миличка, добре дошла отново сред нас и сред живите! Hug Радвам се че всичко в свършило добре и се възхищавам на позитивното ти мислене. Почивай си възможно най-много!
Аз имах среща с доктор, гледаха ме на ехограф и се оказа че бебчо въобще не е голям- 2700 и си отговаря на термина, който за мое съжаление продължава да е 28.10. Надявах се че всичко ще свърши по-бързо, но ще съм една от последните. Поне, благодарение на вас, ще съм подготвена и нищо няма да ме изненада.
Криси, и аз съм същата като теб- ядосвам се много като се отнасят нечестно с мен, но възпитанието ми не ми позволява да си искам правата. Винаги максимално толерантна към хората, а те си правя каквото искат. Но ти не се ядосвай. Малко остана и после всички идиоти да си гледат работата.
Весел ден от мен! Целувки Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 679
Честито на мама Ангелина, Слиипи и Харт Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват  babydust7 baloni

Яни добре дошла сред нас! Като прочетох разказа ти направо се насълзих, как на толкова нежно същество като теб са ти дошли толкова неща на главата. Радвам се, че мислиш позитивно и стискам палци всичко лошо да е останало зад теб. Hug  bouquet

Току що изпратих татито в командировка, ще се върне в четвъртък след обяд. Милият, помоли няколко пъти ако можем с бебка да го изчакаме да се върне, пък тогава да се раздвояваме. Та сега сме самички, опитвам се да изградя в главата си план за действие, за да не изпадам в паника, ако не изчакам до четвъртък.
От утре пристига новата бавачка на каката, стискайте ми палци да излезе на първо място свестна жена, детето да свикне с нея, защото нямам никаква друга алтернатива. В петък на Софи беше последния ден на детска и ми донесе поредната болест, вчера я водихме на лекар и не за мое успокоение ми казаха, че щяла да продължи поне 10 дни, което означава, че ще изпишем бебка с болна кака в комбинация Cry.

Целувки на малките бебчета, а на мамите 2в1 много положителни емоции до края и да погалите коремчетата pregnant

# 21
  • Мнения: X
Добро утро, мили мами!
Честита ни нова темичка! Да я изпъстрим със здрави бебоци!
Честито на новообебилите се мами Слийпи и Харт! Сладки грижи и бързо възстановяване!!!
 smile3501 smile3525
Яни, направо ме разплака, бе жена! Добре, че всичко вече е наред! А какви проблеми имаш с каката-ревнува ли? Нали и аз се притеснявам за реакцията на Алекс, та да попитам.
Вили, дано новата детегледачка ти хареса. А тези болести по ясли и детски градини са ужасни. Не се притеснявай-ще оздлавеете, имате време.
Лек и приятен ден на всички newsm10 Two Hearts

# 22
  • Мнения: 209
Здравейте момичета  Hug
Сърдечно ви благодаря за топлото посрещане и за подкрепата Hug Много се радвам че ви има

Ние тази нощ поспахме по-спокойно Само папахме и акахме 4 пъти но не ни боля коремче така че съм свежарка Laughing Дано вече го отпусне това коремче Днес съм му замислила поне две разходки, стига да е добре де  Praynig

Ма4о, Дари ужасно ревнува Показва го по много различни начини които направо ме изкарват извън релси и понякога се усещам че и викам и после ми става жал Вчера даже я пернах защото беше взела камерата и се опитваше да си я пусне след над 100 забележки да НЕ пипа при никакви обстоятелства каквито и да е уреди без посволение защото им е голям майстор Вече имаме счупена уредба, двд, тостер в репертоара си а да не казвам още колко дребни неща
Освен това отговаря Каквото и да я помоля ми казва няма Например Ела да ядем Няма Всеки път Отказва всичко Противи си Постоянно влиза при бебето и не мога да и обясня че не трябва докато спи Тя се сърди и плаче Иска постоянно да и купувам нещо Ния буквално я отрупахме с подаръци в деня на изписването Получи 7 играчки и 2 дрешки, като играчките вклюваха и задължителното комплект барби с аксесоари и огромно бебе + дребни други любими и неща А тя на всеки подарък реагира Уау супер и какво още сте ми купили Направо не знам как да я озаптя Вчера отивам по спешност в щъркел да купя на Алексчето малка биба че тия на Авент са ни огромни / купих Чико много я хареса/ и тя веднага а на мен какво ще ми купиш
Реве и се прави на бебе Абе картинаката е пълна Знам че трябва да съм спокойна но понякога много се ядосвам Особено като ми се съберат болките които още си ме мъчат безсънието и грижите по бебо и нея и тя като се държи така и понякога не мога да се овладея и почвам да и се карам а знам че точно това не трябва да правя в този момент Дано да съм по-търпелива днес  Praynig

Снимки на бебо имам само на тел но сещо не мога да ги сваля и на камерата но филмчета Днес ще си купя батерии да го наюракам на апарата да се покажем Сега ще ви кача само две от изписването

Поздрави и лек ден
Целувки на тумбаците  Hug

ПС Кажете моля ви как да си сменя лентичката от бременност на рожден ден  newsm78

# 23
  • Мнения: 278
Честито, мили мами! Много щастие и радост с малките същества ви желая!

Яни, милата ти... колко мъки е имало да преживееш... и наистина с твоята грацилна фигура, сигурно сега си напълно изтощена... Стискам ти палци да се възстановиш напълно за нула време и да забравиш всички страдания покрай грижите за бебока!

Аз няма какво да се похваля, надявам се до 11.10 бебка да седи на топло, въпреки че имам доста шетня покрай новия апартамент.

Радвайте се на последните слънчеви и топли дни с разумни разходки!

# 24
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Честито на мама Heart за бебе Венцислав! Да е жив и здрав и много да я радва!    smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Yany мила икрено ти съчувствам и подкрепям, но най важното е че всичко ти е останало зад гърба и си добре, възстановявай се бързо, че имаш 2 съкровища на който да се радваш, опа с таткото стават 3 Wink

# 25
  • Мнения: 393
Честито и на Хърт!!! Да сте здрави и щастливи!!!

 smile3525                               smile3525                           smile3525


Яни бързо и безпроблемно възстановяване! newsm10  Много си права, че това са редки слиучаи и ако можеше да не се случва на никого щеше да е най-добре. Ти си знаеш какво ти е, но звучиш мобилизирано.Simple Smile

Вили Simple Smile нали знаеш, че нещата преди да се разплетат изглеждат най-заплетени...

А тая работа с настроенията smile3518 направо ужасно. Така си мислех, че ще ме подмине, ама не..... поне се усещам, отдавам го на изтръпналите си пръсти и не си го изкарвам на никого, само казвам, че ми е криво та да не ми се шашкат...

# 26
  • Мнения: 603
Яни, ти си явно силна жена - ще се справиш. Стискам палци.
За подписа - 1. Направи си нов. 2. Отиваш на профил в "Промени профила"(в ляво е) избираш "Профил". Изтриваш стария линк и пействаш новия.
Успех!

# 27
  • Мнения: 1 043
здравейте честито на новите мами  smile3525
аз вчера с много гадни контракции бях но накрая само някаква слуз ми изтече- реших че това е тапата - едно суполиво нещо
та тези дни вече няма мърдане Mr. Green с това променливо време пак се започна с кихавиците и пих два пъти фервекс - като изпих първия ми облекчи болките в кръста в интерес на истината - само кадето ми се гади ужасно много и страшни киселини - нищо не ми помага и газирана вода и сода с вода пих - нищо Sad
сега отивам на разходка - лек ден на всички и още много мами днес
вече ще сме октомврийски мами - аз имам рожден ден на 10 но се надявам да не го дочакам  Mr. Green - то дали 10. 10 или 01. 10 все тая -  Praynig много се моля днес да родя че ще ме уморят киселините не друго #Crazy

# 28
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
krissie   newsm10 newsm10 стискам палци всичко да мине добре и без проблеми скоро и ти да гушнеш малко сладко бебче

# 29
  • Varna
  • Мнения: 333
Честито на всички нови мами ! И щастливо детство на малките принцове и принцеси !

Яни, бързо и безпроблемно възстановяване. Предполагам, че си чела и слушала доста неща за ревността при децата. Но бих те посъветвала ако може някой да те отменя за бебето, за да обръщаш повече внимание на каката. Казвай на бебето, че трябва да почака защото си заета с каката. Бебето няма да разбере, но каката ще е доволна. Аз поне засега мисля да оставям повече време беба при бавачката, а аз да се занимавам с баткото. Той и сега се чувства пренебрегнат, защото трябва да лежа, а ако обръщам повече внимание на бебето със сигурност ще го намрази.
Криси   пробвала ли си да дъвчеш Талцид за киселините. Разрешени са за бременни. На мен ми помагат.

Моето бебенце вече е 2 500 и сега се надявам да постои в мама още поне седмица и после спирам хапчетата и ако иска да се ражда. И аз съм кълбо от нерви. А за петната по дрехите може да ме включитев групата на свинчовците. Мазните петна ги пръскам с препарата за почистване на фурни и котлони, другите с вениш и после всичко в пералнята .

Общи условия

Активация на акаунт