Защо в Майчин дом-София е такава мизерия?

  • 5 603
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Преди 3 години раждах там първото си дете и се бях зарекла второто да го родя в по-хубави условия,но така се стекоха обстоятелствата , че пак ще съм в МД
Все пак имаше искрица надежда ,че нещата са се променили,но уви,видях същата мизерия,която направо те отблъсква,все едно си в някоя казарма или изоставена построика,цялата в мухъл и олющена мазилка,липсващ балатум и ръжда в баните.... нямам думи...УЖАС

# 1
  • Мнения: 1 671
Дванадесетия етаж е току що ремонтиран  Wink . Стаите са с по 2 легла, санитарен възел с моноблок и подвижен душ! Дори са по-хубави от ВИП стаите на този етаж! На 7 етаж, където е секциото също не е толкова зле.
Най-трагично май е на 5 етаж, където плаче за ремонт, но като се замислиш - това е държавна болница с не много голям бюджет и доста тежки случаи - не е лесно да се намерят пари. Похвално е, че ремонтираха 12 ет. - може би малко по малко ще успеят и с останалото.
И все пак - отиваме да раждаме, а не на хотел  Wink .

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Дванадесетия етаж е току що ремонтиран  Wink . Стаите са с по 2 легла, санитарен възел с моноблок и подвижен душ! Дори са по-хубави от ВИП стаите на този етаж! На 7 етаж, където е секциото също не е толкова зле.
Най-трагично май е на 5 етаж, където плаче за ремонт, но като се замислиш - това е държавна болница с не много голям бюджет и доста тежки случаи - не е лесно да се намерят пари. Похвално е, че ремонтираха 12 ет. - може би малко по малко ще успеят и с останалото.
И все пак - отиваме да раждаме, а не на хотел  Wink .

Е, аз раждах там и след секциото ме качиха на 7 етаж- кое не му е злето, че не ми е ясно? Условията са отвратителни, вярно е! Добре поне, че имат добри специалисти и техника - само това ги спасява!

# 3
  • Мнения: 1 671
Вчера ходих да гледам стаите на 7 ет - очаквах да е много по-зле като видях какво е на 5 ет. За няколко дни се издържа. А ВИП стаите на 7 си ги бива, а цените на ВИП-овете в МД са много по-ниски, отколкото в другите болници.

# 4
  • Мнения: 1 877
Напълно съм съгласна с tilieva,7 i 5 етаж са критични-аз точно там ще пребивавам

# 5
  • Мнения: 44
Аз родих в Майчин дом - доста мизерно е в предродилно аз изкарах там 2 дни, защото бебо се роди в 7-мия месец/, но след това бях на 12-тия етаж и наистина е много добре направен. Немога  да кажа как е в останалата част от болницата, но ремонтирания сектор е суер. Според мен по-важно е дали лекарите и екипа си гледат работата, защото ето това се случи на мен и съм безкрайно благодарна за грижите и отношението на екипа на МАйчин дом
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=125117.msg2373602#msg2373602

# 6
  • Мнения: 46 510
На Майчин дом мизерията е най-малкия проблем Tired

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
На Майчин дом мизерията е най-малкия проблем Tired
Peace Абсолютно вярно.
Добре, че сте живи и здрави, зарежете я мизерията.
И къде ги видяхте тези добри специалисти - не знам.  Thinking

П.П. Диана, радвам се че бебчето ти е живо и здраво, желая много късмет на него и на вас със баща му. Дано нямате повече проблеми.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 18:11 от Гери

# 8
  • Мнения: 8 460
Със същия успех бих попитала-Защо в МД има такава корупция?
Защо в МД има такава безотговорност?
Защо в МД има такова високомерие?
Вярно е,има добри гинеколози и неонатолози,но е въпрос на късмет и хазарт да попаднеш на някой от тях.
Горните въпроси не изискват отговор.Той е ясен на всички.

# 9
  • по света
  • Мнения: 1 587
На Майчин дом мизерията е най-малкия проблем Tired
smile3501

# 10
  • Мнения: 242
На Майчин дом мизерията е най-малкия проблем Tired

Абсолютно съгласна!

# 11
  • Мнения: 1 559
На Майчин дом мизерията е най-малкия проблем Tired

Мдам, точно това щях и аз да напиша.

# 12
  • София, център
  • Мнения: 686
На 12 етаж бях преди 6 месеца, беше си много добре!!! В предродилно още по-добре...

Ама какъв е този страх... от персонала... като се поинтересуваш кой е добър ( има и БЯЛ СПИСЪК на лекарите във форума ) и си се уговориш с него, какъв е проблема???
Ако нямате голяма възможност си плащаш на акушерка по -малко и всичко е ок! Аз си платих 300 лева и то аз съм преценила да дам толкова, можех да дам и 150 ако нямах, защото акушерката не искаше да говорим за пари.... Баща ми е лекар, Слава Богу от ДОБРИТЕ специалисти, всеки се отплаща ( ако иска де )с каквото може, кой донесъл кокошчица, кой яйца, кой казал че няма възможност но му е спешно...и така ...при желание консенсус се намира.... Спокойно и позитивна мисъл....
И да ви кажа, че да те гледат под микроскоп с много препоръки не е хубаво, че от изписване на вежди най- се вадят очи!!! (мое мнение и на баща ми - който нарочно не пусна приятел да ме изражда )

# 13
  • Мнения: 764
Това,което цари там е нещо повече от мизерия,направо бях потресена,че в наше време може да има такова нещо-филм на ужасите.Докато бях там не хапнах нищо,е поне свалих някое и друго кило. smile3511

# 14
  • Мнения: 242
А какво ще кажете за хлебарките? #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт