Отмъщението на бившата

  • 2 953
  • 17
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 15 619
Само толкова ли?
На мен ми се видя недостатъчно. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 13 512
Само толкова ли?
На мен ми се видя недостатъчно. Mr. Green
Ами ето поле за изява- развихряйте се и давайте идеи:-)

# 4
  • Мнения: 766
Само толкова ли?
На мен ми се видя недостатъчно. Mr. Green
Ами ето поле за изява- развихряйте се и давайте идеи:-)
То и това не е малко  smile3521

# 5
  • Мнения: 15 619
Ще му стъжня живота от всякъде. Ще го обградя с вниманието си. Mr. Green
Ще види той, кон боб яде ли!
Идеи  newsm78 Зависи от човечеца. От съществена важност е какво не обича, какво ще го издразни най - много.

# 6
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не съм много по отмъщенията, но това си го бива  Mr. Green

# 7
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
 newsm78
Нещо телешката ми природа се бунтува срещу подобна разсипия на дрехи и техника Blush.
Ако пък човекът е над тия неща или апартаментът е на мацката (както е в нашия случай), хептен не върви - ще си го премести от единия в другия.
Има други работи обаче, от които би го заболяло повече Mr. Green.

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 15:12 от CTramell

# 8
# 9
  • Мнения: 13 512
newsm78
Нещо телешката ми природа се бунтува срещу подобна разсипия на дрехи и техника Blush.
Ако пък човекът е над тия неща или апартаментът е на мацката (както е в нашия случай), хептен не върви - ще си го премести от единия в другия.
Има други работи обаче, от които би го заболяло повече Mr. Green.
Е,сподел Laughingи,де

# 10
  • София
  • Мнения: 4 493
Например нашият "баща" най-много страда , като му поискам пари. Направо откача  Laughing
Ужасно е стиснат  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 956
Само толкова ли?
На мен ми се видя недостатъчно. Mr. Green

И на мен  newsm78 бих продължила поне още толкова newsm48

# 12
  • Мнения: 5 584
Ето в тази книга има доста разнообразни идеи.  Mr. Green Някои са прекалено хард, обаче е забавно четиво.

# 13
  • Мнения: 1 425
Ако пък човекът е над тия неща или апартаментът е на мацката (както е в нашия случай), хептен не върви - ще си го премести от единия в другия.
Според мен апартамента в случая е на мъжа и доколкото може да се съди за финансовото му положение по интериора - човека точно това ще направи: ще си го премести от единия в другия.  Laughing
Някои хора в тоя форум май не са минали интелектуално 15 годишните - като си е хванал ново гадже - дай да му нарежем дрехите. Баси простотията. В "Маргарит и Маргарита" (ако не бъркам) имаше една такава тъпа сцена дето бащата скъса дрехите на момичето. За мен това е абсолютно селска постъпка и нищо умно няма в нея.

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 16:12 от Panther

# 14
  • Мнения: 1 215
Малко ми се вижда....

Общи условия

Активация на акаунт