Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Сватба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

София

С оркетър и хоро! Направо нямам думи, в центъра на София, двама млади, мнооого стилни, засмяни до уши и след тях оркестър и около 30 сватбари....Направо супер!

За тези които не са от София или не се сещат, Шишман е една улица която свързва Граф Игнатиев с Народното събрание! А младите изглежда са се венчали в Свети Седмочисленици!

Е, толкова се развълнувах, че им завидях!

Цитирай

Що не ни ги снима? newsm78
Цитирай

И аз им завиждам, искам пак сватба  Cool
Цитирай

София

Снимах ги, бе , с ГСМ-то, дано успея да ги сваля! Много хора снимаха!
Цитирай

София

И аз им завиждам, искам пак сватба  Cool

хе-хе, и аз това си мислех докато ги гледах, или поне още едно бебе!
Цитирай

Направо си беше циганска свадба,олелия и простотия.Събудиха ми детето нямя що.. Mr. Green
Цитирай

София

Направо си беше циганска свадба,олелия и простотия.Събудиха ми детето нямя що.. Mr. Green

Първо, въобще не беше циганска и второ , пише се СВАТБА.
Цитирай

С оркетър и хоро! Направо нямам думи, в центъра на София, двама млади, мнооого стилни, засмяни до уши и след тях оркестър и около 30 сватбари....Направо супер!

За тези които не са от София или не се сещат, Шишман е една улица която свързва Граф Игнатиев с Народното събрание! А младите изглежда са се венчали в Свети Седмочисленици!

Е, толкова се развълнувах, че им завидях!

щом не са качили булката на магаре с бъклица и дрян, нищо не си видяла  Mr. Green
но има време, и тези с магаретата ще дойдат в София!
приготви камерата  Wink
Цитирай

Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.
Цитирай

Нови Искър

Защо мислиш ,че е супер да вдигаш шум и олелия до небето само ,защото се жениш.Да задръстиш цялата улица ,да натискаш клаксоните и да будиш децата.Натова аз викам селяния.
а на какво викаш "граждания" и за какво според теб човек има право да вдигне олелия и дандания.
Човек не може да се весели вече от вечно недоволни.
И защо трябва да разваляш толкова приятна тема Crazy Peace
Цитирай

София

И аз видях вчера сватба с музика и хоро при майка ми. Интересно ми беше Very Happy
Цитирай

София

И аз много се радвам на такива весели сватби.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Нека има веселие, пък било то и в повечко, само да не е обратното... Confused
Цитирай

Еййй, ама много ти е трудно да се зарадваш на чуждото щастие  Crazy

Нека се веселят хората, радвам се на весели сватби
Цитирай

Защото така им харесва, защото се обичат и искат целия свят да го разбере.Защото са щастливи.
Всеки ден ли се случва това, че да се оплакваш, че са събудили децата?
За селянията няма да коментирам, че не ми се спори Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора