Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Varna

Някой, който има стерилизатор за микровълнова фурна на Avent може ли да ми каже какви са му точните външни размери, за да измеря дали ще влезе в нашето микро. В рекламната брошура, която имам пише, че е висок 16 см и широк 28 см. Микровълновата ми е с почти точно такива вътрешни размери #Puppy dog Какво да правя?
Цитирай

Купи си стерилизатор друга марка, вършат същата работа, а и са по-евтини!
Цитирай

Sofia

МИленка аз имам стерилизатор но за съжаление нямам ролетка или сантиметър с който да го измеря- ина4е и на моя пише съшите размери- пробвах го в нашата микровълнова- самсунг- влиза то4но. Ако ми изпадне тези дни сантиметър и успея да измеря ще ти пиша.
АЗ ли4но го купих без да се замисля дали ще стане... сега като те 4ета, как не съм се сетила но за щастие става
Цитирай

София

аз го измерих с нивелир - диаметър в най-широката част, където са затварячките на капака 27.5 см. височина 15 см. - мисля, че ще влезе въвъ всяка микровълнова, тия неща се мислят от производителите и ги правят универсални - какава ти е микровълновата , колко литра знаеш ли ?
Цитирай

Цитат на: Victoria_R
МИленка аз имам стерилизатор но за съжаление нямам ролетка или сантиметър с който да го измеря- ина4е и на моя пише съшите размери- пробвах го в нашата микровълнова- самсунг- влиза то4но. Ако ми изпадне тези дни сантиметър и успея да измеря ще ти пиша.
АЗ ли4но го купих без да се замисля дали ще стане... сега като те 4ета, как не съм се сетила но за щастие става

Трябва да има упътване или нещо от тоя род, там са написани размерите.
Цитирай

Varna

Цитат на: bibi
аз го измерих с нивелир - диаметър в най-широката част, където са затварячките на капака 27.5 см. височина 15 см. - мисля, че ще влезе въвъ всяка микровълнова, тия неща се мислят от производителите и ги правят универсални - какава ти е микровълновата , колко литра знаеш ли ?

Много ти благодаря, ако е 15, а не 16 см ще влезе. Микрото ми е Samsung CE2717E - 20 l
Цитирай

София

ако не влезе ще махнеш чинията и ще влезе  Idea  Idea  Idea
Цитирай

Varna

Ще може ли да се върти без чинията?
Цитирай

незнам колко струва този на Авент, но на Чико сигурно е по-изгоден. Моят струваше към 23 лв май Rolling Eyes купихме го от Бебе борсата на Колхозния. Върши отлична работа!  Mr. Green Определено се събира и в по-малките микровълнови, къде ли не сме го разнасяли! Може да си стерилизират не само шишетата на Чико вътре, аз имам най-различни марки(Чико, Авент, Камера) всичко си пасва вътре.  Cool
Цитирай

София

Цитат на: milenka

Ще може ли да се върти без чинията?

ще пробвам и ще ти кажа, ама мисля, че въртенето не пречи на стерилизацията  Rolling Eyes
Цитирай

Цитат на: Павлина
незнам колко струва този на Авент, но на Чико сигурно е по-изгоден. Моят струваше към 23 лв май Rolling Eyes купихме го от Бебе борсата на Колхозния. Върши отлична работа!  Mr. Green Определено се събира и в по-малките микровълнови, къде ли не сме го разнасяли! Може да си стерилизират не само шишетата на Чико вътре, аз имам най-различни марки(Чико, Авент, Камера) всичко си пасва вътре.  Cool

И аз имам този, евтин, става за всякакви шишета и влиза във всяка микровълнова Very Happy
Цитирай

София-Париж-София

И аз имам такъв на Авент и е една от най-добрите ми покупки. Той е стандартен и става за всички микровелета, така че не се притеснявай:)
Цитирай

И аз имах притесненеия, че може и да не влезе,защото микровълновата ми е точно с такива размери, но си влиза идеално.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.