Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 284 отговора

Добре дошли в новата тема!  bouquet
« Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 14:27 от sladka hapka »
Цитирай

Стара Загора

Чакай да се запиша, да не ви търся после по страниците  Laughing
Цитирай

Стара Загора

...а за Jade - минерална вода, защото като пийне...

Ти пък какво си видял от пиянството на Джейд?

Като пийна просто ми става малко по-любовно, затова и мъжа ми протестира срещу цигарите, по-добре му е да се отдавам на алкохолния порок  Mr. Green
Цитирай
Експресче, свърши тринадесата тема, така че още днес ще получиш добри вести. От едно близко място. По телефона ще ти се обадят, бате! Жена ще е! И мноу ша са зардваш, ша знаиш! Виждам аз - на HTTP гледам и на PHP. От туй тринайсто все лошо става - мене питай: На тринайсти, петък съм роден... Тъй че, разбирам ги тия работи...
Цитирай
Цитат на: Jade

Като пийна просто ми става малко по-любовно...

Да де!
Цитирай

Стара Загора

Цитат на: Jade

Като пийна просто ми става малко по-любовно...

Да де!

Ааа, ясно, завиждаш  newsm47
Цитирай

Експресче, свърши тринадесата тема, така че още днес ще получиш добри вести. От едно близко място. По телефона ще ти се обадят, бате! Жена ще е! И мноу ша са зардваш, ша знаиш! Виждам аз - на HTTP гледам и на PHP. От туй тринайсто все лошо става - мене питай: На тринайсти, петък съм роден... Тъй че, разбирам ги тия работи...
Я фърли един поглед на НТТРто за заглавие на новата тема, че нещо не се вдъхновявам тая сутрин...
Цитирай

Чета и не мога да повярвам!
Честно казано за пореден път се убеждавам, че нещо в българската система за правене на лекари е сбъркана.
Особено след споделеното от Експрес. Пази Боже от такива лекари!
Ще спра, че почвам да ставам една зла и изключително хаплива, а не ми се иска.
Здраво бебе да се роди, ще го разболеят  Sick

Стискам палци само да е била напразна тревогата. А за скъсаните нерви на Нели няма да коментирам...
Цитирай

Стара Загора

Чакай между цеденето да се включа и аз, че кой знае кога ще имам време Mr. Green
Таткото на Ива да ми хвърли едно гледане и на мен...плащам в бира Mr. Green
Докато пишех една баба взе, че звънна на портата за сирачетата събирала пари...че и хлопнах вратата...хлопнах я ама се сетих, че не съм давала скоро парички а искам. Требе на някой да ги дам..желаещи?
Цитирай

Стара Загора

Като пийна просто ми става малко по-любовно,
Малко.... smile3506  Mr. Green
Цитирай

Хапчице, а може ли "мишорите" в заглавието да го смениш с "дарителите" или "будителите"?
Малко по ще пасва с личностите ви.  Wink
Цитирай

Стара Загора

Хапчице, а може ли "мишорите" в заглавието да го смениш с "дарителите" или "будителите"?

Много сериозно ще стане заглавието, хората ще си помислят, че не сме У ред нещо  hahaha
Цитирай

Много сериозно ще стане заглавието, хората ще си помислят, че не сме У ред нещо  hahaha
Че кво му е лошото да ви е сериозно заглавието?
Я кви дейности вършите.... Hug
Цитирай

Стара Загора

Нищо лошо, просто нетипично  Very Happy
Цитирай

Стара Загора

Заглавието го смених аз...тоталитарно Mr. Green Щото всички сме мишори...аз първа...Августа веднага след мен /диша ми във врата и се чудя дали да не и дам първото място/ Mr. Green и другите по ред на номерата Crazy
Поздрави от сержи...ама само поздрави  Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 284 отговора