Стара Загора 14 - Градът на мишорите

  • 19 291
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Кой ще ми отвори, сержи ли?  Whistling Mr. Green
познай...женското сержи ще ти отвори Twisted Evil

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Днес кафето е в 12:00 на Бирхала.

Херолинке, времето е хубаво, а Слави вече е на 12 дни. Няма ли да се ориентираш навън?

# 32
  • Мнения: 619
Времето даже е супер!!!!!!!!!
Жалко,че няма да мога да дойда... Sad

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Херолинке, времето е хубаво, а Слави вече е на 12 дни. Няма ли да се ориентираш навън?
Много късно видях писанките...докато се наядем...изпомпя и то станало обяд Tired
Днес пак ме напика...и второто ще е мъжко Mr. Green

# 34
  • Мнения: 6 243
Херолинке, времето е хубаво, а Слави вече е на 12 дни. Няма ли да се ориентираш навън?
Много късно видях писанките...докато се наядем...изпомпя и то станало обяд Tired
Днес пак ме напика...и второто ще е мъжко Mr. Green
Гледай поне третото да е женско, че инак ще ти изядат ушите. Все на нивата ще трябва да седиш. Mr. Green

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
...Все на нивата ще трябва да седиш. Mr. Green
Баща им генерал пък ти като добрата леля Хапка ще им пазариш от Премаман  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 6 243
Добрата леля обича да си пазари за нейния си задник, така че тоз разход ми е достатъчен. Мерси! Wink Стягай се за нивата.

# 37
  • Мнения: 426
Здравейте! Да се запиша.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
днес малката беше за първи ден на ясла,
утре ако сте на Бирхалето пак ще дойда за малко с нея

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Въпрос към информираните : Къде в Стара Загора мога да намеря козметика на Мустела? Не съм търсила въобще...просто сега ми трябва едно кремче за подсичане на Мустела...в Па-па дали ще ги има? Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 343
Ммм
Херче мустела имаше срещу родилния в аптеката .. май  Thinking newsm78 там ми предлагаха май май ... и в аптека "ивана" .
Тя е като тръгнеш от съда нагоре нали има една улица дето е разделена от градинка м/у двете платна на нея е Simple Smile дано си ме разбрала.
А имам рецепта за кремче за подсичане ефективен многоооооооо Денис само с това го мажех . Зачерви ли му се дупето намазвам и се е оправил. Само казвай и ще ти го дам по някакъв начин.

# 41
  • Мнения: 6 243
Херче, днес бях в папа-то, нямат Мустела. Но в аптека "Ивана" има със сигурност. Аз лично карах на крем "Бочко" и с двете деца, по-добро от него не съм намирала, ама тая мустела е нова мода, нея не я знам.

# 42
  • Мнения: 449
Здравейте на всички!  Grinning
Абе, само на мен ли нет-я ми е толкова скапан...не знам, нещо не е наред- не мога да публикувам постинги пак Thinking
Херче, пълната гама на Мустела я има в аптеката, която е срещу Па-па, по-точно срещу Тангра-та, надявам се да ме разбра. Кремче Бочко също е много добър вариант, а ако искаш аз имам почти пълен крем Нивея, мога да ти дам и него да пробваш, ако ти върши работа-подарявам ти го, ние нали сме вече големи Laughing. Как е Слави, пиши, и айде, вече извеждай го тва дете, полудя в къщи Laughing
Екпресчо, какво става с вас, защо не пишеш? Heart Eyes
Аз си мечтая за срещи с вас, ама утре сме на реимунизация за ДТК, че не знам. В случай, че някой помни-вдигат ли Т на тази реимунизация, да давам ли Панадол предварително? Thinking
Ааа, да не забравя-тука до нас в едно магазинче образуват страшни цени на памперсите-чувствителна разлика в цените в сравнение с другите. Който се интересува, ще го открехна. Магазинчето е над входа на ясла Νο8, под Булбанк. Те са цяла редица гаражчета, на това пише "Памперси за деца и възрастни". Памперси и кърпички на многоооо добри цени.  Party
Нещо мноо станайме Мишорите, та рекох да се отлича ( вж.личната ми титла Wink)

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 20:31 от Avgusta

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Ха добър вечер и от мен  Crazy Тази вечер бях с премеждие ама добре, че беше Хапката ПАК да ме оправи  Blush
Августа...титлата ти е горда Mr. Green А иначе ето какво прави Слави http://www.snimka.bg/album.php?album_id=63593&photo=14  Crazy Цял ден ядем и спим и акаме а мама помпи в захлас Sunglasses а сержи дава наряди защото ни мъчат страшни колики  Close Каквато съм станала жална едва го гледам как се мъчи милия ми мишан.
Мерси за инфото за Мустела. Реших да пробвам с друг крем защото е зачервен отстрани по крачетата ...където минава памперса и между крачетата...дупето иначе не е червено. Жълтеницата почти минава..имаме още малко жълто за цвят обаче

# 44
  • Мнения: 619
Казаха ми за крем Павлодерм от ПаПа-бил мноооого ефикасен!!!
А Мустела има на 1 аптека до нас и във Фрамар също.

Общи условия

Активация на акаунт