Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!!!
Снощи попаднах на една статия със заглавие: "Как да предпазваме децата си от заболяване?". В тази статия се обяснява как децата тръгвайки на градина или училище се подлагат често на вирусни и бактериални инфекции, понижава им се имунитета и т.н. Затова било важно имунната защита на детето да бъде на добро ниво, а това става с рационално хранене и даване на натурални имуностимулатори - един от които бил сиропа от корените на кръвен здравец - "Герисан", който се прилагал сутрин на гладно - 1ч.л./ден за деца от 1 до 3г., а при настъпило вече заболяване дозите можело да бъдат удвоени. Продуктът бил безвреден и можело да се приема години наред. По този начин е много по-малко вероятно детето да заболее от вирусна инфекция или ако заболее, то тя протичала в по-лека форма.
Та въпросът ми е: някой ползвал ли е този сироп "Герисан" и какво е вашето мнение за него въобще?
Благодаря ви предварително!!! Smile
Цитирай

София

хм, нез наех, че има и детски сироп, аз пред година пих Герисан на таблетки, предписан ми за засилване на имунитета. ще попитам и аз в Аптеката, че се чудя какво да взема за малкия...
Цитирай

nqkyde tam

мойто дете го пи 3 месеца.нямаше абсолютно никакъв ефект,пак си боледуваше нон стоп.от както сме на класическа хомеопатия боледува по малко и без усложнения.
Цитирай

Варна

Аз го давах тази зима- 2 курса по 20 дни. ДАли от това, дали от друго- не е боледувала, или поне нищо сериозно.
Цитирай

в баира

Миналата есен дъщеря ми изпи едно шишенце в началото на есенния сезон. Това не я предпази или поне не й разреди настинките. Може би трябва повече от един курс, за да има ефект, а ефектът винаги настъпва след няколко месеца. Но отново съм склонна да го купя.
Цитирай

"Герисан" съм давала на детето ми  на два пъти .Бих казала ,че съм доволна. Smile
Цитирай

под звездите

Аз не знаех, че има сироп за деца. Аз съм пила за себе си таблетки, но пиех и какво ли още не и затова не мога да преценя , дали съм доволна, но май по- скоро да. Даже сега сега се навих да купя и за Лори, защото си спомням, че беше евтин.
Цитирай

Благодаря за отговорите! Ще взема да го пробвам, ако няма ефект поне няма да му навреди!
Цитирай

София

Аз давам на малката от една седмица, но мисля да давам цялата зима, без да спирам, не виждам как иначе ще има ефект от едно шишенце само.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.