Какви шишета?

  • 2 752
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 171
Аз съм за АВЕНТ и НУБИ (малкия биберон 1-2-3 от силикон) - много добре се приеха и за мляко и за вода и за сок4ета, освен това пюретата Ам-Ам се завиват иделно на виберона Авент, а сок4етата Хип на биберона Нуби - лесно и удобно  baby_neutral

# 46
  • София
  • Мнения: 295
Чико, широките шишета с каучукови биберони. Синът ми не хареса силиконовите.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
ДР.Браун и Авент не ми свършиха никаква работа. Малкия беше на АМ и беше мързелив в сукането. Взех си НУК със силиконов биберон и се родих. Та до бебето си е общо взето.

# 48
  • Мнения: 324
Само не прави грешката да купиш Нуби, взех си такива със термосензора и системата против колики и сега си ги бия в главата   smile3514

# 49
  • София
  • Мнения: 5 605
Анатомичното на Chicco с каучуков биберон Peace Ползвам го вече 7-ми месец.

Изпробвали сме всички възможни-Авент-твърди са ми бибероните,не ме кефят,Д-р Браун-трудно се почистват заради тръбичката,Нук-не са лоши,за Камера Sick-само,където не ги продават в магазините за по левче Naughty...Твърдо съм за анатомичните на Чико с каучуков биберон! newsm26
Напълно подкрепям newsm10

# 50
  • Мнения: 1 881
Аз съм много доволна от анатомичното на Чико Peace с каучукова биберона.

И досега сме с тези шишета, сменям само бибероните след 4 - я месец купувам силиконови/. Имам и Авент, но не ми харесват Laughing

# 51
  • Мнения: 6 164
Имам и анатомичното /кривото с 30о-ова чупка/ на Чико и Авент и Др. Браун. Всички са добри![/color]

# 52
  • Мнения: 703
Ние сме с АВЕНТ от началото,че и още!

# 53
  • Мнения: 8 917
АВЕНТ - от самото начало Peace

# 54
  • Мнения: 489
     Ние ползваме на "Нук", но по добре е новия модел, защото шишето е по широко: по- лесно се мие, а също сипването на мляко е по- удобно.

Общи условия

Активация на акаунт