Предложи ми....в шок съм..безумно щастлива

  • 3 621
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
само преди 2 или 3 дни писах в една тема,че вече искам да съм булка,но май няма скоро да се случи когато СТАНА.пускам темата тук,защото мисля,че е правилно.ето и моята история...малее-на 17 небе съм.снощи си говорихме нещо по телефона и той искаше да излезем на вечеря,но аз му казах че съм много уморена и ще си легна по-рано.в 4 и 17 ми звънна гсм-то и той милия след мойто "каквоооо...искам да спя...." само каза "бързо се обличай след 10 мин идвам да те взема,че е станало нещо на вилата и трябва да отида и искам да дойдеш с мен"...аз нещо му промърморих,ама той ми затвори.станах аз,измих се и се облякох.дойде той.качвам се в колата и го питам разбили ли са я,обрали ли са я-какво е станало и защо отиваме посред нощ.а той каза,че не знаел ,че съседа му се обадил и тн.викам добре айде да тръгваме.в 5 вече бяхме там.слизаме-гледам на вилата нищо й няма.оградата си е добре,той ОТКЛЮЧВА.питам-и кво е станало.а той ми се усмихва и казва-аве откраднали са нещо.аз ги опулих  Shocked ама си замълчах.влизам вътре-едно огромно плюшено червено сърце(колкото мен ) .обърнах се към него а той ми каза:"единственият начин да ми върнеш сърцето,което ми открадна е да се омъжиш за мен и никога да не се разделяме"..следват пръстен,много сълзи от моя страна и разговори за това как няма да бързаме със сватбата защото аз съм още малко,но че такава ще има когато аз кажа.прибрахме се преди около час,изчаках да остана сама за да ви разкажа.не мога да си намеря място от щастие.пожелавам го на всички.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
честито    bouquet

# 2
  • Мнения: 510
Честито!!!   bouquet Много романтично.... Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 211
ЧЕСТИТО! Пожелавам ти дълъг и щастлив брак!

# 4
  • Мнения: 220
благодаря ви от сърце  Hug

# 5
  • Мнения: 9 581
Поздравления!!!   bouquet  bouquet  bouquet Дано романтичните изненади и преживявания не спират дотук!!!

# 6
  • Мнения: 1 883
Честито  bouquet Много романтично предложение - настръхнах  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
ЧЕСТИТО!мНОГО щАСТИЕ И ВЕчНО ДА СЕ ОБИчАТЕ И РАЗБИРАТЕ!

# 8
  • Мнения: 8 505
Честито!   bouquet
Много споделено щастие ви желая на двамата!

# 9
  • Мнения: 220
момичета ,и аз се надявам приказката ,в която живеем да не свършва и винаги да сме толкова щастливи  Hug

# 10
  • Мнения: 5 140
Честито и от мен!  bouquet

Ама извинявай за въпроса - колко си малка?

# 11
  • Мнения: 220
ами на 19.тази година имах бал.няма защо да се извиняваш

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Супер  Hug Чак аз изпитах щаститето ти докато четях. Пожелавам ти винаги да сте толкова влюбени Heart Eyes

# 13
# 14
  • Мнения: 271
ЧЕСТИТО!!!!  bouquet
Няма нищо по-романтично от добре подготвеното предложение за брак(естествено от любимия човек де Wink)

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честито   bouquet - наистина приятелят ти е измислил много оригинално предложение   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 546
Честито! Ама наистина си малко малка! Wink Радвайте се на любовта си, поживейте си...има време за сватби!  bouquet Hug

# 17
  • Мнения: 3 251
момичета ,и аз се надявам приказката ,в която живеем да не свършва и винаги да сме толкова щастливи  Hug
Пожелавам ти го от сърце!
Честито!!!

# 18
  • Мнения: 1 305
Честито   bouquet

# 19
  • Мнения: 429
ЧЕСТИТО! Пожелавам ти дълъг и щастлив брак!

# 20
  • Мнения: 5 140
ами на 19.тази година имах бал.няма защо да се извиняваш


Не стана ми интересно просто, не исках да те обидя, ако така е прозвучало.
Просто в постинга си пишеш, че си малка, затова полюбопитствах.

# 21
  • Мнения: 409
ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО[/b]
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот.  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 473
ЧЕСТИТО!  bouquet

# 23
  • Мнения: 220

[/quote]


Не стана ми интересно просто, не исках да те обидя, ако така е прозвучало.
Просто в постинга си пишеш, че си малка, затова полюбопитствах.

[/quote]
не си ме обидила  Hug пиша го,защото го мисля.от друга страна много ми се иска вече да се оженим,но пък много рано ще се дам  Crossing Arms и сега си ни е добре...ще си поживеем ,пък после сватба,бебенце..ах как го чакам този момент

# 24
  • Мнения: 6 868
Честито  bouquet Наистина е било много романтично Grinning

# 25
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Дано приказката никога няма край...  bouquetЧестито!

# 26
  • Мнения: 259
Честито и от мен. baloni

# 27
  • София
  • Мнения: 2 383
момичета ,и аз се надявам приказката ,в която живеем да не свършва и винаги да сме толкова щастливи  Hug
ЖЕЛАЯ ТИ ГО ОТ СЪРЦЕ! bouquet

# 28
  • Мнения: 1 202
Какво друго мога да пиша и аз освен едно голяма ЧЕСТИТО ! И щастието никога да не ви напуска !  bouquet

# 29
# 30
  • София
  • Мнения: 35 811
Честито!  bouquet

# 31
  • Мнения: 220
още веднъж благодаря.ще ми бъде много от полза,ако има момичета които са се омъжили по-рано да споделят дали ако можеха сега да избират-биха избрали по-късно или не съжаляват.общо взето-всякакви съвети ще са ми от полза

# 32
  • Popovo
  • Мнения: 571
По добре изчакай малко, наистина си малка още. Аз родих на 20, не че съжалявам, но можеше и да не бързам толкова.  Mr. Green Щом се обичате, поживейте си още  Hug
и честито

# 33
  • Мнения: 221
Честито   bouquet
но недейте да бързате със сватбата

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Честито  bouquet
Ех останали са още романтици Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 101
Честито   bouquet

# 36
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Страхотно!!!Честито!!!
Аз взех това решение малко преди да навърша 20г,почти бях на 21 и родих,но сега бих изчакала малко с бебето.
Бъди много щастлива!

# 37
  • Мнения: 2 271
Честито!Мнооого романтично предложение!Желая ви много щастлив съвместен живот!

# 38
  • Мнения: 220
момичета ,много ви благодаря наистина.пуснах темата,защото исках да изкрещя на целия свят колко съм щастлива.този момент е незабравим

# 39
  • Мнения: 2 697
Страхотно, Фантичке!

Прекрасна новина! Спомням си и аз моите предложения за брак и се вълнувам отново...а на теб ти пожелавам да си най-красивата булка, да имаш безоблачен семеен живот и той да е изпълнен с много, много и още повече любов!


# 40
  • Мнения: 2 353
  Много романтично предложение Simple Smile Пожелавам ти такъв да бъде и бракът ви! Любов, щастие и много  family6

# 41
  • Мнения: 46 429
Честито!  Grinning

# 42
  • Мнения: 209
Хайде ЧЕСТИТО и от мен и да почерпиш ! Simple SmileПриятелят ти е намерил наистина много хубав начин да ти предложи,браво на момчето Grinning

# 43
  • Мнения: 6 039
ех, че хубаво амааааааааааааа
преживях го с теб, наистина,
много се радвам
Пожлавам ви много любов и късмет, другото ще си го набавите двамата сами:D Grinning Grinning Grinning

Eй така - цял живот!!!

# 44
  • Мнения: 220
и аз си мечтаех за такова легло когато ми предлагаше,но ги нямаше розите...и все пак беше толкова красиво и наистина спонтанно-не съм предполагала че толкова скоро ще ми предложи брак.просто не е такъв човек

# 45
  • Мнения: 5 313
Честито!И аз щях да бъда много щастлива на твое място! Hug

# 46
  • в къщи
  • Мнения: 467
Супер предложение,браво на момчето,постарало се!Много щастие и от мен!  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 39 711
Дълги години съвместен живот ви пожелавам Simple Smile обичайте се много, много Simple Smile

# 48
  • Мнения: 22 513
 Heart Eyes Страхотно...нямам думи...Честито. Hug

# 49
  • Мнения: 619
 smile3501 smile3501
браво..браво.
хайде честито.

# 50
  • Мнения: 3 042
Честито! Много щастие ви  желая!  bouquet

# 51
  • Мнения: 953
честито,направо ме разплакахте от умиление.толкова романтично предложение.много дълъг и щастлив семеен живот ви желая.

# 52
  • между град и село
  • Мнения: 212
   Честито.Дано скоро да покажеш снимки като булка  bouquet

# 53
Толкова хубаво изживяване. Смеех се от радост, докато четях. Не мога и да си представя колко ли е било приятно да го изпиташ лично. Пожелавам и на двама ви много радост и взаимна подкрепа.

А теб лично те поздравявам за късмета да откриеш такова мъжко съкровище  bouquet smile3501 newsm51 married 1dating luvbed newsm24 Drunk Wine Glass kiss

И не забравяй да почерпиш Joy!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 443
ЧЕСТИТО!

Страшно вълнуващо Simple Smile Браво на приятеля ти! Щастливка си ти  Hug

Пожелавам ви дълъг и много щастлив живот заедно   bouquet

# 55
  • Мнения: 910
Честито!  bouquet

# 56
  • Мнения: 272
Много сладко звучи всичко
Пожелавем и на двама ви много любов и щастие!

# 57
  • Мнения: 2 274
  Честито   bouquet! Наистина страхотно предложение  Heart Eyes!
  Бих те посъветвала, да поживеете първо заедно, а време за сватба и деца има! Аз се омъжих 10 дни преди да стана на 19г. и родих на 19  Mr. Green! Не съжалявам, но немога да кажа, че с мъжа ми не сме имали търкания докато си напаснем характерите в хода на съвместния ни живот, а и следване и дете е малко трудна работа!
  Каквото и да решите за сватбата и децата - желая ти много много щастие и безоблачен семеен живот!   bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 520
Честито! Много е хубаво ,ч е все още има такива мъже Grinning Успех за напред  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 517
Честито и от мен!  Hug Каквото ти пожелаха другите до сега, да ти се сбъдне двойно (да не се повтарям).
И споко - малка си, ама гаранция-Франция. И аз бях на 19 и правихме сватба няколко месеца след бала  Laughing (не бях бременна). НЕ съжалявам.
Късмет в жиеота и на двамата!

# 60
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Честито  bouquet!!! Дано и бъдещият ви живот бъде също толкова романтичен Heart Eyes....

# 61
# 62
  • Мнения: 396
Честито!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 243
Можеш да се смяташ за щастилвка...малко жени получават наистина такова романтично предложение за брак! Simple Smile

Честито и на двама ви!  smile3525 
                                            loveuuu  loveuuu

# 64
  • Мнения: 1 951
Честито! Браво на твоето бъдещо мъжле  Laughing

# 65
# 66
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хааааа, честито.......

# 67
  • София
  • Мнения: 509
Честито и от мен!   bouquet
Нека винаги сте толкова щастливи както в този момент  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 2 040
ЧЕСТИТО!   bouquet
Много романтично предложение!
Дълъг и щастлив брак ви желая!  Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 2 835
Страхотно! Честито! Бъдете много щастливи!  bouquet

# 70
  • Мнения: 4 629
Честито! Желая ви да сте много щастливи

# 71
  • Мнения: 5 140


Не стана ми интересно просто, не исках да те обидя, ако така е прозвучало.
Просто в постинга си пишеш, че си малка, затова полюбопитствах.

[/quote]
не си ме обидила  Hug пиша го,защото го мисля.от друга страна много ми се иска вече да се оженим,но пък много рано ще се дам  Crossing Arms и сега си ни е добре...ще си поживеем ,пък после сватба,бебенце..ах как го чакам този момент
[/quote]




С радост ти пожелавам всичко да ви е по вода.
Поздрави   bouquet

# 72
  • Мнения: 2 673
   Честито! Ако имаш и най-малкия "стоп!" в ума си - изчакай...но ако чувстваш, че това е човека няма какво да чакаш!  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 256
Честито! Бъдете много, много щастливи  Grinning. То това било вярно, че човек трябва да внимава какво си пожелава Mr. Green

# 74
  • Мнения: 7 474
Честитоооооо!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 75
  • Мнения: 1 428
Честито и от мен!!! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 7 430
Много красиво предложение Peace
Трогнах се и аз Wink

Честито и не го изпускай това момче Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 4 966
Много красиво предложение Peace
Трогнах се и аз Wink

Честито и не го изпускай това момче Wink

Дам-много оригинално и чувствено.
Честито и от мен.
и не си толкова малка.Аз на 20 сложих халката:)

# 78
  • Мнения: 10 758
Честито и от мен! Желая ви всичко най-прекрасно и розово  bouquet

# 79
  • Мнения: 220
още веднъж благодаря Simple Smile ще почерпя разбира се,но поне 20 да мина.поне така решхме снощи(аз де-той само се съгласи). не мисля да го изпускам,че не знам дали ще се намери друг такъв свободен  Wink

# 80
  • Мнения: 15 619
Честито!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Радвам се за теб. Мноооооооогооооо романтично! newsm51

# 81
  • Мнения: 6 991
Честито!
Много много щастие ти желая Simple Smile Нека ви върви във всичко!

# 82
  • Мнения: 17
хехехехееее-виж как ти се случват хубвите неща.прди дни си писала в тема  за свтабта-и ....... Simple Smile, така става когато желаеш нещо много и от цялото си сърце.честито!да се обичате толкова силно, колкото и в онази вечер

Общи условия

Активация на акаунт