Не иска да суче навън!

  • 394
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 648
Преди си се хранехме, където ни падне, но напоследък става все по-трудно да го накарам да засуче! А е гладен и вие, но като го сложа на гърдата се извива, прави мост или просто се върти и гледа наоколо какво става! Лошото е, че имам и още едно дете, което иска да си играе с приятелите си в парка и немога просто да си тръгна и да се прибера, за да го нахраня! Какво да правя - оказвам се в патова ситуация!

# 1
  • Мнения: 2 309
И ние сме точно на вашата възраст и моята дъщеря става все по-любопитна и се върти и се оглежда, докато суче, пробвай на някое по-спокойно място, където не минават толкова хора, метни нещо отгоре му, за да затъмниш, ей такива неща.

# 2
  • Мнения: 11 815
И при нас беше така от 6-тия месец и досега - види ли някой или чуе шум пуска гърдата и се наддига да види, аз все й казвах - любопитко Петко празен му тубмака.  Grinning И от тогава все гледах да съм на по-усамотено място. Не се приетснявай, постепенно ще свикне! Ако се дърпа в началото остави го да огледа и после ще продължи да суче, а и да е гладен, ако - не опитай по-късно.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 119
Значи това било съвсем нормално. А аз си мислех, че нещо не му е наред. Не помня батко му да е бил толкова любопитен.
Малкия е на 5 месеца и когато излизаме сме точно като вас - щом чуе нещо и веднага пуска гърдата, за да разбере какво става. Когато му се спи суче по-добре, а и понякога го изчаквам да разгледа и после да продължи. По принцип навън яде по-малко от колкото в къщи (поне като време е много по-малко). Ако се храни добре във вас не би трябвало да е голям проблем ако навън суче по малко (стига да не сте на режим). Да не би да му се спи и затова да реве?

# 4
  • Мнения: 2 614
Вени, ще отмине и при нас беше така. Просто им е интересен света наоколо, сега го откриват, затова е така разсеян. Пробвай да наметнеш пеленка през рамото си и върху главичката на Матю, дано като вму е покрита главичката и да суче.
Въреки че Калина си махаше пелената от главата, но пък като изгладнееше много и спираше да зяпка и сучеше макар и по 2-3 минутки.

# 5
  • Мнения: 3 760
Пусто любопитство!  Crazy
Моята бързо се усети, че папото е по-важно от гледките... Дано и при вас скоро се оправят нещата!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 648
Снощи, благодарение на това че минаха само двама души по алеята, на която се "скрих", успя да посуче повече! лошото е, че макар че в къщи си суче добре, навън като е гладен мрънка и дори започва да се дере - нещо, което прави само като е гладен! Ще пробвам с пелента, макар че ми се струва, че итой ще я маха - все пак трябва и ушите да му запуша, за да не чува, защото и звуците са виновни за разсеяността му! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт