Какво действа разхлабващо???

  • 2 787
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
мисля, че и за грозде е рано на 5 месечно да се дава

# 16
  • Мнения: 145
Здравей,аз също имах проблема с термометъра като бяхме на 3м.Първото за което се сещам е че му давах всяка сутрин по 3/4 капки преварен зехтин и това много ни помогна(но се посъветвай с лекар разбира се)Аз действам на свой глава,но.....Друго можеш да свариш овесени ядки и да му дадеш водичката,също може круши,праскови.Успех

# 17
  • Мнения: 7 803
абе стига с тая вода от овесени ядки  #2gunfire 2 постинга по-нагоре е обяснено и защо  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 695
При нас много помагаше пюрето от Сини сливи.Освен това както са ти писали и другите мами сокчета от круша,тиква,а до колкото си спомням при нас и спанака ни действаше разхлабващо Peace

# 19
  • Мнения: 45
З дни неизхождане е запек. Дайте повече информация на какво мляко сте.За меда има и други теми, не се дава до 2 години. Повече течности

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Пюре от сини сливи и пюре от круша. Действат много добре - но ги търси в чистия им вариант без смеси с други плодове.

# 21
  • Мнения: 2 897
храни и сокове от круши, сини сливи, грозде, ананас, вода с мед и вода от сварени овесени ядки.

Само първите две от изброените,другите в никакъв случай-рано ви е Naughty
Особено медът-силен алерген е ,дава се най-рано след годинка,но аз бих давала доста по-късно дори.

Ти какви пюрета му даваш-купени или домашни,защото в купените добавят оризово нишесте най-често,а то може да спомага за запека допълнително.Пробвай с домашно приготвени(идеално пасирани,обаче)-зеленчукови,плодови-може добре да му повлияят.Моят дребчо откакто мина на домашни пюренца си ака по-често,а преди се запичаше и му беше по-трудно,въпреки,че не се се случвало да не ака за повече от два дена.
А пюрето от домашно приготвени круши върши невероятна работа,така че се присъединявам към останалите мами thumbsup

# 22
  • Мнения: 1 186
Круша-кайсия-сини сливи-овесени ядки Peace
За друго незнам Embarassed

# 23
  • Мнения: 5 288
На Семпер пюре от сушени сливи  е страхотно! Действа като реактивен двигател  Wink!

# 24
  • Мнения: 7 803
хайде пак с овесените ядки  Tired още колко пъти в една тема могат да бъдат споменати  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 186
хайде пак с овесените ядки  Tired още колко пъти в една тема могат да бъдат споменати  newsm78
Защо?

# 26
  • Мнения: 7 803
изчети темата, не само първия пост  Tired

# 27
  • Мнения: 27 524
мисля, че и за грозде е рано на 5 месечно да се дава

Грозде може, ама не е чак толкова разхлабващо.

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт