Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 1 окт. 2006, 22:24 ч.
  • Преглеждания  313  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
Пия Логест от година и нещо. Неочаквано ми се появи слабо кървене (кафеникаво зацапване) по време на употребата на хапчетата през първата седмица. Изпуснах едно хапче от първата седмица, изпих го 12 часа след часа, в който трябваше да го изпия. Дали това кървене има някаква връзка с това? Нормално ли е, трябва ли дапосетя гинеколог?

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 30 675
Аз получавах същия проблем при пропуснато, хапче. Най-добре си продължи с хапчетата по схемата. Ако пък имаш притеснения някакви - гинеколог.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт