Съпругът ми е зле

  • 4 783
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 716
Ето, че и аз споделям мъката си. Обрали са съпруга ми и са му счупили крака. Не зная дали са му взели пари. Знам само за GSM-а му. Обралиса го. Но защо са го били? Къде живеем? Без да може да ми се обади, е шофирал от центъра до Люлин. Със счупен глезен. Какви са тия хора? Много ми е зле.  #Cussing out Дано поне заздравее. Благодаря за всичко, което ще напишете!

# 1
  • Мнения: 495
съжалявам за случилото се и дано никога не се повтаря  Praynig
сигурно са наркомани  Close
като изпаднат в абстиненция са способни и на майка си да посегнат
има ги тези неща, във всички страни  ooooh!

# 2
  • Мнения: 581
 PraynigДано скоро се оправи, а онези получат нужното възмездие.

# 3
  • Мнения: 71
Съжалявам за случилото се  SadИма ли надежда да открият нападателите му?

# 4
  • Мнения: 5 622
Кога е това бе?  Shocked Сега ли?  #Crazy

Ами обадете се в полицията!Още там, на място е трябвало да се обади!

Егати изродите дето се навъдиха, честно  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 2 716
Не са наркомани. С Мерцедес са бутнали паркираната кола. Причакали са го. Сигурно са мислели, че е ботгат. Има мижава надежда камерите да са ги хванали.
Хубаво, обрали са го. Ама защо са го осакатили?
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 6
  • Мнения: 2 211
Горкият човек, съчувствам му, на теб също! Пожелавам ви сега да ви се случи нещо много хубаво.

# 7
  • Smallville
  • Мнения: 994
Много съжалявам,дано се оправи по бързо и да се възстанови най вече от шока,който е преживял Praynig

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много съжалявам, страшно неприятно. Дано бързо се съвземете.

Къде се е развило действието?

# 9
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
 Shocked
Нямам думи  Sick - колкото и банално да звучи.
Къде е станало това, знам човек как се паникьосва, но не е ли могъл да извика по накакъв начин полиция?
Прибрах се от офиса преди няма и 3 часа, пълно беше с униформени по улиците... как така никога не се случват на място, където действително са необходими  Confused

# 10
  • Мнения: 1 113
Съжалявам за случилото се. Дано бързо се възстанови! Praynig

# 11
  • Мнения: 2 237
Ей,това са изроди !  #2gunfire
Много съжалявам и ще се моля скоро да се съвземете от шока  Praynig
дано съпругът ти се оправи и забрави бързо,макар че си е голям шок....
Изроди гадни,да осакатят човека.
Мила,Господ всичко вижда !
Бъди силна и знай че всички тук сме с теб и само кажи ако има с какво да помогнем !

# 12
  • Мнения: 2 716
Благодаря ви момичета!
Колкото и порадоксално да звучи - случило се е на пъпа на София. НА Ботев и новият път към Люлин /не му знам името/. Където е пълно с народ. Поне ще си почине в къщи един-два месеца.

# 13
  • Мнения: 495
Не са наркомани. С Мерцедес са бутнали паркираната кола. Причакали са го.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
май работата ще излезе по-дълбока /т.е. дебела/  Thinking
бизнес-дела? неуредени мей би?  Confused
това е работа на полицията, ние тук само съчувствие можем да дадем  Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Съжалявам!

Всяко зло за добро, помни! Hug

И за всичко си има възмездие.

# 15
  • Мнения: 2 716
Той е бояджия. С двете си ръце си изкарва хляба. Не знам какво да мисля. От злополучните обърквания ще да е . Ама защо ще го бият бе. Ако са му взели пари, ще си ги отмизеруваме.

# 16
  • Мнения: 46 485
Ужас!
Не е ли имало хора на такова оживено място  Confused никой ли не е помогнал ...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Моля се бързо да се оправите- и от шока, и от стреса, и съпругът ти скоро да е здрав!! Praynig Praynig Praynig
С теб сме..

# 18
  • Мнения: 5 605
Това е ужасно най-вече заради счупения крак. Пари и вещи се заменят, но здраве не се връща. Дано скоро и безпроблемно се възстанови и хванат изродите, които са го направили.  Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 1 479
Съжалявам за кошмара, който ви е сполетял  Cry  Направо.....
Дано се възстанови бързо !
Надявам се злодеите да си получат заслуженото, макар че полицията спи....

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Ужас! Отвратителна история  #Cussing out Сигурно се чувства ужасно... Sick

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ей, че гадно! #Cussing out
Съчуствам и на двама ви - дай Боже да се оправи по-скоро и от физическата, и от психическата травма!
Какво става напоследък?! Накъде върви светът?! Само за последните 3 дни във форума има 3-ма обрани... Confused

# 22
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ужас!
Не е ли имало хора на такова оживено място  Confused никой ли не е помогнал ...
Никол, за съжаление повечето хора в такива случаи се правят на приятно разсеяни Sick
Наистина е ужасно.
Мама_знае, при всички случаи не оставяйте нещата без последствия, информирайте полицията, извадете медицинско...

# 23
  • Мнения: 2 353
  Ужасно гадно Sad Боже, полудяхме вече! Напоследък сериозно си мисля, че светът тотално се е сбъркал! Пожелавам ви да забравите тази случка и дано тези гадове си получат заслуженото!

# 24
  • Мнения: 292
Ужасно съжалявам, в такива моменти наистина се чувствам толкова безпомощна, че ми се плаче ....

# 25
  • Мнения: 6 472
Отвратителна история!!!! #Cussing out #Cussing out  #Cussing out Съжалявам, че ви се случва такова нещо! Преди 6-7 години ограбиха и биха брат ми и знам какво ти е Cry Cry Cry Предполагам, че сега и двамата сте много емоционално настроени, но се постарайте да се успокоите. Колкото и да не ти се вярва в момента, но това са просто бели кахъри!

# 26
  • Мнения: 10 758
К`во става бе...Баси идиотите Shocked
Много съжалявам за случилото се CryДано мъжа ти да се вазстанови бързо Praynig и да разберете кои са били.
Е направо откачам вече, то човек да не излезне на улицата #Cussing outБаси олигофрените #2gunfire

# 27
  • Мнения: 52
Много съжалявам SadДано бързо да се възстанови Praynig
Стискам палци да ги хванат навреме Praynig

# 28
  • Мнения: 1 403
Ох много неприятна история  Cry Дано се оправи бързо  Praynig

# 29
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Мама знае,
....... ти си знаеш най - добре. Каквото и да кажа едва ли ще облекчка болката, притеснението и стреса,
Само да ти кажа, че като прочетох заглавието си помислих че съпругът ти е неизлечимо болен. Като разбрах че не е така се зарадвах, въпреки че станалото е отвратително Sick Бъдете силни, и,а и по лоши моменти в живота. Сигурна съм че ще го преодолеете.

# 30
  • Мнения: 272
Много съжалявам за случилото  си и се надявам по-бързо да се възстанови мъжа ти.
Пълно е с изроди по улицата, но вярвам, че всичко ще им се върне тъпкано в този живот #Cussing out

# 31
  • Мнения: 1 448
Бързо да се оправя мъжът ти  Praynig Мизерна, гадна държавица....

# 32
  • Мнения: 429
Дано по-скоро се оправи с крака, а крадците да ги заловят и ги #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 33
  • в къщи
  • Мнения: 467
Много съжалявам за случилото  си и се надявам по-бързо да се възстанови мъжа ти.
Пълно е с изроди по улицата, но вярвам, че всичко ще им се върне тъпкано в този живот #Cussing out

Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
Ужас, това е отвратително.

Дано се оправи бързо мъжа ти и дано не се е стресирал много.

  bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Лошо, много лошо.
Дано съпругът ти се възстанови по-бързо!
Не оставяйте нещата така, идете в полицията.

# 36
  • Мнения: 2 716
Благодаря ви за всичко. Сигурно ще ги хванат. А аз не се чуствам емоционално объркана. Умът ми работи на бързи обороти. Той е млад и ще се оправи. Знам го. Психически обаче как ще е? А на полицията не сме се обаждали. И когато ни обраха, пак не се обаждахме.   Изобщо не вярваме в тая институция.
Има и добра новина. Съпругът ми е преуморен от доста време. Сега ще не ще, ще си почива активно поне 1 месец  smile3524
Може и други хубави неща да се родят от тая пакост.

# 37
  • Мнения: 409
Много съжалявам за мъжа ти. Дано скоро да се оправи , а тези идиоти скоро да бъдат хванати и да отидат на място което заслужават.

# 38
  • Мнения: 1 180
Пожелавам бързо възстановяване, бързо забравяне и бързо наказване на виновните! Чудесно е, че гледаш оптимистично на нещата - поглези си мъжлето в къщи и нека  престоя му у дома да е приятен за всички!

# 39
  • Мнения: 1 072
....................... А на полицията не сме се обаждали. И когато ни обраха, пак не се обаждахме.   Изобщо не вярваме в тая институция.

мама_знае, това не е е редно. После като се оплачем от МВР те ще имат пълното основание да ни зашлевят с една статистика, че престъпленията са намаляли драстично.
Колкото до случилото се, ...... неприятно е, страшно е, депресиращо също. Пожелавам ви бързо да се отърсите от шока и да се зарадвате на това, което имате.

# 40
  • Мнения: 2 099
Съжалявам за съпруга ти.Никой не се намеси да помогне нали?
Преди месец на оживено място 1 момче ме удари през лицето с цел да ми вземе зллатното синджирче което има -няма 5-6 грама!Финна златна верижка...аз паднах и си счупих челюстта.Един месец със зашита уста ,само на течност която мога да прекарам между зъбите си.Никой не обърна внимание от преминаващите покрай мене.Бях и с детето.Какво да ви кажа бездушни хора.Това е живота,случват се и такива неща,само бързо да отминават!

# 41
  • между град и село
  • Мнения: 212
    За съжаление така е в големите градове, всеки се прави на приятно разсеян като се случи нещо такова.Бързо възстановяване  bouquet

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Съжалявам за случилото се!!!
Настана зло време...

С теб съм и ще си мисля за вас!!! Дано съпругът ти се оправи и си почине  Peace

# 43
  • Мнения: 2 040
Ужасно много съжалявам за случилото си!

Дано се оправи съпруга ти  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 3 328
Искрени съчувствия...нека човекът да се възстанови бързо и безпроблемно.

Родината не случи на държава. За друг коментар нямам сили.

# 45
  • София
  • Мнения: 2 958
Мога само да ви пожелая да се възстанови бързо и да няма лоши последици. За съжаление живеем в такъв сявт, че не знаеш кога и от къде ще се прояви лошотията човешка! Дано се размине без сериозни последици, само за това се моли. Майната му на телефона!

# 46
  • Мнения: 4 473
Съжалявам за случилото се на съпруга ти. Скорошно възстановяване желая!

# 47
  • София
  • Мнения: 2 901
Мама знае, не оставяйте нещата така, моля ви се! Дано вече не е късно, де, но как така няма да съобщите в полицията. Страх ли ви е или наистина не вярвате да направят нещо? Ако е второто, мисля че нищо не губите да потърсите и тяхната помощ. Освен това, със сигурност поне някакъв техен протокол ще ви бъде от полза все някъде - не знаете! Най-вероятно нито сте първите с  този случай (може вече и да имат групичка заподозряни) нито за жалост ще сте последните (в този случай пък ще помогнете на евентуалните следващи потърпевши с регистрирането на вашия случай!) Във всеки случай, не правете грешката да оставите нещата така - така и вие ще живеете добре, че не таите само омраза и недоверие към тази власт, а сте направили всичко, което е по силите ви!

И е на последно място, съчувствам ви за преживяното от двама ви! Дано да излезе и добро от това зло!   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 11 114
Ужасно ! Много съжалявам за случката и желая бързо оздравяване на съпруга ти !

Относно полицията, аз също не и вярвам, но винаги има шанс да заловят извършителите, колкото и минимален да е шанса струва си да опитате... Обадете се, оплачете се медицинско имате предполагам от болницата в която са му оказали първа помощ.

Ще се отклоня малко от конкретния случай, за да ви разкажа накратко една случка. Преди 1 година, станах неволен свидетел на опит за разбиване на съседния апартамент. Даже видях крадеца в лицето. И реших, че това е моя шанс да допринеса за това поне един престъпник да бъде заловен. Извикахме полиция, снемаха отпечатъци от вратата и т.н. После ме извикаха на разпознаване, едно момче следовател рисува 2 часа по моето описание. За огромно съжаление нищо повече не се случи .... поне досега...

Успех ви желая !   bouquet

# 49
  • Мнения: 2 716
Наистина било хубаво да споделиш с другите. Много ви брагодаря!
За полицията- ако зависи от мен, до сега всичко щеше да е стигнало до знанието на полицията. Само че аз не съм потърпевшата, а той си решава за себе си. И аз смятам, че е грешно решението да се мълчи, но не се бъркам. Ще му правят операция в петък и ще му сложат пирон. Това е за сега. Май ще трябва да си платим,но не разбрах дали пирона или самата операция. Някой знае ли как е? Защото, доколкото разбрах, пирона е от благороден метал и по-късно го вадят.

# 50
  • Мнения: 3 268
Много ти съчувствам!Преживявали сме нещо подобно с моя съпруг,тогава му взеха колата и счупиха ръката Tiredна когото не се е случвало не може да разбере чувството,неописуемо гадно е.Дано скоро се оправите,времето лекува всичко.

# 51
  • Мнения: 47 963
много ти съчувствам и знам какво е,за съжаление!моля те ,не оставяйте нещата така,сигнализирайте в полицията,не зная дали ще свършат нещо,но може да предпазите други хора от същото!

# 52
  • Мнения: 377
Искрено съжалявам за това, което ви се е случило, но честно да си кажа поведението на съпруга ти ми се струва абсурдно.  Rolling Eyes
Да шофира със счупен глезен вместо да потърси помощ, а и толкова упорито да отказва да се оплаче в полицията.  Shocked
Вярно е, че е твърде вероятно да не направят нищо по случая, но пък може и да извадите късмет, а и не виждам какво губите в случая /освен малко време/.

Колкото до операцията по принцип се плаща само пирона /зависи какъв е точно, но не са евтини/, в повечето случаи обаче "добровлно" си плащаш и на опериращия лекар.   Confused

# 53
  • София
  • Мнения: 2 671
Много съжалявам, дано не са толкова зле нещата!

# 54
  • Мнения: 14 133
Много съжалявам,дано се оправи по бързо и да се възстанови най вече от шока,който е преживял Praynig

# 55
  • Мнения: 2 716
Ама пирона в крака ли си остава? Завинаги имам пред вид.
Ще измисля нещо,така че и вълкът да е сит и полицията осведомена.

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Съжалявам за станалото.  SadВсе пак, обадете се в полицията. Peace

# 57
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ама пирона в крака ли си остава? Завинаги имам пред вид.
Може да остане, може и да се извади.
Ваденето обаче означава още една операция Confused и последващ възстановителен период.
Братовчедка ми чупи преди няколко години лакът, направо й бяха надробени костите Cry.
С платинени имплантанти е, имаше вариант след това да се извадят, но тя предпочете да ги остави.
Не пречат, само при пътуване със самолет примерно трябва да предупреждава на митницата, защото сканиращото устройство пищи Wink.
Те ще ви кажат в Пирогов как е най-добре да се процедира Peace.

# 58
  • Мнения: 755
Много неприятно... Sad Обадете се в полицията , важното е сега съпругът ти да се оправи , но ако има надежда не се отказвайте да получите възмездие за случилото се по законен път. Съчувствам ти и да сте живи и здрави ...това е важно ! Peace

# 59
  • Мнения: 5 140
Миличка много съжалявам за случилото му се.
Майната на гсм-а, дано кракът му се възстанови бързо.
Кви са тези хора бе, да пребият човек за един телефон, със сигурност е щял да им го даде ако са му казали, нали?
Прегръдки и стискам палци да се оправя бързо. Hug
Поздрави. Hug  bouquet


Ама пирона в крака ли си остава? Завинаги имам пред вид.
На мъж ми след катастрофата му бяха сложили пирон на ръката и след месец престой с него го извадиха.
Дядо ми пък имаше пирон златен в рамото придобит след авария в мина.

# 60
  • Мнения: 2 716
Всъщност те са ударили колата и той излязъл, разкрещял се и прасетата го фраснали. Допускам , че изобщо не им трябват телефоните /единият струва 20 лева/, а по-скоро са ги взели за да не звънне на някого докато се измъкнат.

# 61
  • Мнения: 377
Ще измисля нещо,така че и вълкът да е сит и полицията осведомена.

Не ни се връзвай  толкова, ако съпругът ти е чак толкова против няма смисъл да влизате в спорове точно в момента.  ::
Бъди до него, а останалото ще се нареди.  ::

Все пак като попремине малко шока може да си смени мнението, аз лично съм убедена, че дори нищо да не стане ще се чувствате по-добре ако сте уведомили полицията.

# 62
  • Мнения: 2 716
Днес го оперираха. Преди малко. Гледката на треперещите му безкръвни устни сигурно дълго ще ме буди. Що за хора са мъжете? Да си решават проблемите по тоя начин?
От крака му стърчат някакви железа...брррр
Важното е, че операцията мина.

# 63
  • Мнения: 3 861
мама_знае ,  Сега прочетох какво ви се е случило...Ужас, незнам какво да кажа Shocked...Дано съпругът ти се оправи бързо и да не останат трайни последствия Praynig

# 64
  • Мнения: 946
Дано бързо да се оправя  Praynig

# 65
  • Мнения: 6 315
Дано се възстанови бързо и лошото да остане зад гърба ви! Ужасна случка, просто нямам думи! Confused

# 66
  • Мнения: 5 577
Сега виждам темата. Случилото се е просто кошмарно ...аз, аз незнам какво да кажа.
Много сили ви пожелавам.

# 67
  • Мнения: 2 716
Момичетааааа! В петък го изписват newsm44 newsm68 luvbed 1dating newsm74
Сега ще започне да ми трови животеца. Донеси миииииии; отнеси миииии. Да ни е жив и здрав. Благодаря на всички за подкрепата!

# 68
  • Мнения: 398
Сега прочетох темата. Възмутена съм от случилото се, но важното е, че мъжът ти се прибира в къщи при вас. Така ще се възстанови по-бързо с твоя помощ  Wink

# 69
  • Мнения: 1 942
Tо е ясно, че се надявам да се възстанови бързо съпруга ти ... но от цялата случка ми стана драго за нещо  Laughing От какво ли? Отдавна не бях чувала за мъжко държание. Браво! Мъжко момче си си взела, не хленчи а търси решение. Поздрави го от мен    bouquet

# 70
  • Мнения: 1 492
Да ти е жив и здрав. Заслужава си да го поглезиш Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да се оправи по-бързо!

По въпроса за полицията - и аз не вярвам, че нещо ще се постигне, ако сигнализирате.
Брат ми беше пребит на един 8-ми декември. С приятелката му излизат от заведението и трима го нападат. Ритали са го в главата-беше със счупен нос и челюст. Приятелката му и още едно момиче извикали на помощ бармана, но той като излязъл те избягали. Брат ми беше в болница и повече от 40 дни ядеше със сламка Sad. Лекарите не искаха да му издадът необходимата(т.е. истинската)епикриза без да им се плати. Писаха, че била някаква лека телесна повреда, а трябваше средна(или нещо такова не си спомням). После брат ми подаде в полицията каквото трябваше и преди известно време пристигна решението(не знам дали така се казва), че нападателите не са виновни(въпреки, че имаше и свидетелски показания от приятелкат му, от бармана, от другото момиче). И аз започнах да не вярвам в институцията полиция.

Общи условия

Активация на акаунт