Премахване на цъфтежите на косата

  • 17 180
  • 18
  •   1
Отговори
ЗДравейте,
искам да ви попитав дали в София знаете фризьоси салон където правят слееедната процедура-премахват цъвтежите косъм по косъм без така да се скъси дължината на косата.Ще съм Ви много благодарна ако дадете малко инфо. Praynig

# 1
  • Мнения: 13 512
За първи път чувам такова нещо.Сигурна ли си,че си разбрала правилно?

# 2
  • Мнения: 581
Косъм по косъм? Преставяш ли си само колко би продължила тази процедура???

Знам за махане на цъфтежа като косата се усуква и опитния фризьор само реже цъфтежа, а другия начин е подрязване на краищата.

# 3
  • Мнения: 6 167
ЗДравейте,
искам да ви попитав дали в София знаете фризьоси салон където правят слееедната процедура-премахват цъвтежите косъм по косъм без така да се скъси дължината на косата.Ще съм Ви много благодарна ако дадете малко инфо. Praynig

горкия фризьор. косъм по косъм.
колко ли струва  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
за пръв път чувам за такава процедура.
до колкото знам цъФтежите се под.. кастрят  Mr. Green

# 4
Мне точно косъм по косъм,образно го казах,мисля че е варианта с усукването. Laughing А в София къде може да я има процедурата? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 581
Ами попитай във фризьорски салон дали я правят. Знам, че не всеки фризьор се наема да го прави, защото една грешка  и може да отреже доста коса.

Успех!  bouquet

# 6
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Жената, която ме боядисва я прави тая процедура.
Трудоемко си е Crazy, но за чупливи коси май няма друг вариант, без да се отнеме от дължината.
Тя обаче не работи вече в салон, приема в къщи, когато има възможност, през деня се занимава с друго.
Ако искаш ще я попитам кога има възможност и ще ти пусна координати тук, нямаш регистрация и не мога да го направя на лични.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 937
Поне веднъж в месеца е нобходимо оформяне на прическата , защото косата расте неравномерно. С това подстригване , като се вземат само връхчетата, се премахва и 'нацъфтелите ' крайчета.
Така, че като кажеш във фриз. салон да ти вземат само връхчетата, ще се премахне 'нацъфтялото'. Grinning

# 8
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
А коя процедура се наричаше брилаж newsm78? Не беше ли със свеща?

# 9
  • Мнения: 2 211
Само съм чувала за тази процедура, но никъде не съм виждала да я изпълняват, предполагам, че отнема твърде много време през което биха могли да спечелят повече пари от друго и затова.

# 10
  • Мнения: 167
процедурата се казва брюлаж.Кичурите се усукват и краищата се изгарят със свещ.Дължината се скъсява малко но след няколко процедури косата спира да цъфти.За да си го направиш трябва да имаш много цъфтежи.В салон Престиж го прави Ева струва 20лв и става за 3часа.Ако искаш тел пиши

# 11
  • Мнения: 448
Приятелката ми ходи на "гореща ножица". Някаква електрическа ножица с нагорещени краища, при подстригването от топлото, както и при свеща се получава ефект на запечатване.

# 12
  • Мнения: 154
da tova "obirane"na cufteji se pravi v po4ti vseki salon,no nai dobre e da e su4etano i s edno podriazvaen na vrax4eta(kato cena obiknovenno e 3-4 lv poskupo ot samoto postrigvane) .ako problema e v samata kosa,a ne v tova ,4e ne se postrigvash 4esto e xybavo da izpolzvash i prodykti protiv cuvtej,naprimer Te4ni kristali ili dr,flud s takav efekt.

# 13
  • Мнения: 1 353
Това с усукването не премахва напълно връхчетата.

# 14
  • Мнения: 583
четох скоро в ''нощен труд'' за метод филинг в студио ''лина''. цитирам:''лечебно подстригване, което спасява къдрите ви само от проблемите, без да нарушава стила и дължината на косата ви.'' Peace

Общи условия

Активация на акаунт