Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте, момичета! Моля помагайте! Бях при доц.Маркова на преглед и консултация за инвитро и ми предложи да направя лапороскопия за срязване на тръби  Crying or Very sad направо ми се приплака Предложи ми двама от лекари Козовски или Александров Към кого да се обърна Thinking
Цитирай

Здравей, лапарото не е страшна операция. Аз ще правя втора и съм се спряла на Александров.
Успех каквото и да решиш:)
Цитирай

Varna

Предложи ми двама от лекари Козовски или Александров Към кого да се обърна Thinking
Аз съм за Александров. Peace
« Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 10:01 от peta »
Цитирай

Здрасти Peta, ти много ми помогна да открия моя ДОК. Аз съм muci в Зачатие. Успокои ме, че е страхотен човек и това много помогна при първия ми преглед. Благодаря ти и успех:)
Цитирай

Varna

Здрасти Peta, ти много ми помогна да открия моя ДОК.
Много се радвам, че съм направила нещо добро. Успех! Hug
Цитирай

Мерси Peta, пък някой ден може и да се видим:)
Цитирай
Благодаря за бързите отговори Днес се обадих на д-р Александров, но за съжаление 2 месеца няма да прави лапароскопия и ме насочи към Козовски Ако някой правил лапаро при Козовски - моля споделете мнението си Предварително БЛАГОДАРЯ
Цитирай

Varna

Аз съм правила при д-р Козовски, той също е добър. Тогава все още не познавах д-р Александров. Успех! Very Happy
Цитирай

Пръсъединявам се към горните мнения.

Чисто информативно - защо трябва да се срязват тръбите?
Цитирай
Здравейте пак! Благодаря за помощта За срязване на тръбите - лекарката ми обясни , че тази течност която се насъбира в тръбите след това изтича и ще пречи на инвитро / или икси/ оплождане Всъщност тя е отровна за ембриона който ти вкарват по време на процедурата инвитро
Цитирай

Varna

За срязване на тръбите - лекарката ми обясни , че тази течност която се насъбира в тръбите след това изтича и ще пречи на инвитро / или икси/ оплождане Всъщност тя е отровна за ембриона който ти вкарват по време на процедурата инвитро
Имаш хидросалпинкс, така ли? И все пак какво означава това срязване-ще ги махат ли или ще правят някаква пластика?
Цитирай
предложиха ми срязване, за пластика изобщо не искат да чуят, казали че след пластика ще стане по-зле
в четвъртък съм на консултация при д-р Александров Стискайте ми палци
Цитирай

Varna

в четвъртък съм на консултация при д-р Александров Стискайте ми палци
Успех! newsm10  Ние ще стискаме  fingerscrossed, а ти после пиши. Very Happy
Цитирай

Разград

а защо не се консултираш и в друга болница
срязване на тръбите е крайно решение
плюс това лапароскопията има много широки възможности - премахване на сраствания, отпушване на тръби
а като ти ги срежат - край
после само ин витро
Цитирай

а защо не се консултираш и в друга болница
срязване на тръбите е крайно решение
плюс това лапароскопията има много широки възможности - премахване на сраствания, отпушване на тръби
а като ти ги срежат - край
после само ин витро

Е вие пък не приемайте дословно това, което момичето казва. Тя сигурно нещо бърка понятията или лекарката и. Така, че нека из4акаме да видим Александров какво ще каже.......
taka, пиши какво е станало
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора