Събирам мнения за сватбен подарък

  • 2 433
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз вече се зарекох като ходя на сватби да давам пари. Повечето подаръци не е ясно дали ще им влязат в употреба, дали ще им харесат, дали вече нямат същото, дали не са искали друга марка, а ако попитам няма да е изненада.
 Сега ходих на сватба на приятелка - всички с изключение на кумовете има дадоха пари. Много добре беше според мен - ако искат може и сватбено пътешествие да си направят.

# 31
  • Мнения: 2 657
Идея: от Общината тръгваш /така де, антикваря в общината/, после безистена на Резбарска, след което малко по-към Дунава малко по Резбарска. Портрет на младоженците не мисля, че е удачно, но там съм виждала картини на Баба Вида, които ми събраха очите....а и щом сте толкова близки би могла да прецениш коя картина би им се вързала на интериора и вкуса...мисля си...


Абе ти да не си от Видин?
онзи ден от там тръгнах,но картините дето ми харесаха все малки Tiredа и нещо взе да не ми допада идеята с картината newsm78

Както ве4е казах,ами имат си взи4ко от 4ашите и 4иниите,до пералнята,пе4ката и т.н. и колите.
Да ама са забравили да си купят нещо и решихме с мъжа ми,4е това ще вземем за подарък.

Машина за хляб-нямат и без туй кръстника много оби4а да импровизира в кухнята.

какво ще кажете?

# 32
  • Мнения: 3 453
Някакъв авангарден.нестандартен сувенир съобразен с обзавеждането им.

# 33
  • София
  • Мнения: 511
Случайно попаднах на този сайт http://bizuteriabg.com/ има страхотни вази от рисувано стъкло. Аз съм била в Прага и останах възхитена от техните стъклени творения   bouquet

# 34
  • Мнения: 3 880
A zaщо не ги питате от какво имат нужда? Все пак по-добре да ви кажат, отколкото да похарчите маса пари за някаква дизайнерска дрънкулка, сувенир, картина и т.н., което може и да не им хареса (въпрос на вкус Wink) и да събира праха в някой ъгъл....

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Машина за хляб-нямат и без туй кръстника много оби4а да импровизира в кухнята.

какво ще кажете?

Тъкмо щях да предложа и аз машина за хляб. Peace

Общи условия

Активация на акаунт