Отговори
# 45
  • Мнения: 1 329
Голди,както са ти отговорили всички и аз смятам, че тия добри хорица - психитата де, са за това - да ни успокояват и да ни вдъхват кураж. Жалко, че в БГ не е толкова разпространено.
НО аз с удоволствие бих си бъбрила с човек, който би ми навлязъл в проблема, който с удоволствие ще слуша за носни кърпи, отрицателни тестове, сръдните със свекървите, крясъците на шефа, зависта на колежките, простотията по улиците и какво ли още не. Така би ми се искало да имам с кого да споделям тези неща, отколкото да си ги говоря наум.

Извод - трябва и аз да си запиша час при психолозите.  ooooh!


Айче- Майче,
кво да се спотавам? Мина ми цикъла, чакам мъжО да се върне от командировка и др седмица ще пуснем необходимите изследвания. Само трябва да кажа на док че съм се нагласила за Ноември, че той още нИ мъ знаИ Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 419
...Само трябва да кажа на док че съм се нагласила за Ноември, че той още нИ мъ знаИ Mr. Green
Ами уведоми го  smile3532

Чудех се дали да ви занимавам сутринта, но ми е леко притеснено - за последните две седмици съм свалила 2 кг без да съм повръщала или пазила диети, а напротив - хапвам и то по-редовно от всякога  Blush В отчетни ми казаха, че е нормално и ме засипаха с примери, но аз все имам нещо дето ме кара да съм неспокойна - как така ще ми расте корема и ц...те, ще ям като разпрана, пък ще слабея  newsm78 Изчаквам още няколко дни и се обаждам на Стаменов  Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 1 441
Aya и аз съм чувала, че е нормално, но наистина щом си притеснена по-добре говори с лекаря.
Голдънче Heart Eyes (ти си знаеш)
Дарилче вие сега за инвитро ли скачате направо? Дано да е успешно Praynig

Снощи гледах "Сделка или не" по телевизията и като питаха участничката за колко пари е дошла тя каза първо за 5 хиляди, защото ги е обещала на една друга участничка. Почнаха да я ровят за какво са й и тя накрая си призна, че са за ин-витро. Луканов ходи да я прегърне веднага, а първата оферта на банкера беше 5 хиляди, макар че много от големите суми бяха отворени. Много мило ми стана  Embarassed Само че се оказа че на мацката й трябват две по 5 хиляди, защото и двете ще  правят инвитро. Не знам защо го разказах - просто се сетих. Голяма съм шматка  Embarassed
Хайде лек ден от мен и ще наминавам да ви видя какво пишете.   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 4 272

Момичета, черпя ви виртуално по случай годишнината ни от сватбата Grinning Да ви е сладко!
Аичка, не се притеснявай! Наистина се слабее в началото. Ела обаче да видиш какво наваксване на килограми е в последния триместър Crazy Не се безпокой, бебчовците няма да останат гладни!
Голди, слънчице, аз ти предлагам да се срещнем, че отдавна не сме се виждала и си поплачи колкото ти душа иска. Аз не съм психолог, но си знаем нашите проблеми и с удоволствие ще те изслушам и успокоя Hug
Дари-Кари, хайде кажи на Стаменов за твоите планове, а ние отсега ще стискаме палци!

# 49
  • Мнения: 7 716
Леа, честита годишнина! Весели изненади! Laughing

# 50
  • Мнения: 1 320
Честита годишнина, Леа!

# 51
  • Мнения: 3 376
Леичка, честита годишнина  bouquet Много дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам! :Two Hearts

# 52
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛЕИЧКЕ, желая ви цялото щастие на Земята да ви се стовари на главата!  Grinning Бъдете здрави и се обичайте с цялото си сърце!
п.п. Мерси за предложението!  Hug

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета  Hug
Бан,  fingerscrossed fingerscrossed. Този път и на мен ми се струва че ще се получи.
Светли браво за изследванията
Пета  дано всичко е наред със "сладоледчета"  Praynig и този опит да е успешен
Сима, моного добре те разбирам миличка, но моля те не се отчайвай  spoko. Аз бях на същия "хал" в края на юли, след второто инсе. Уж всичко беше на ред, уж имаше големи шансове, пък то взе че ми дойде два дена по-рано. Моят съвет е - дай си поне един месец почивка и помисли за себе си, не мисли за дати на ову - просто го правете за "кеф". Ще видиш че когато най малко го очакваш ще се изненадаш приято. При мен се получи в месеца след "голямото разочарование" Пожелавам ти същия успех (може и двойно по-голям) Hug
Ая и аз съм чувала че е нормално да отслабнеш малко в първите няколко месеца.
Леа, честита годишнина! smile3525
Психолог, който да те изслуша, че и да ти помогне - да  newsm78 звучи добре. Само дето за Бургас - това е в  мечтите  smile3506

На всички желая хубава и успешна седмица
  bouquet






# 54
  • Мнения: 4 324
Леааа Simple Smile честита годишнина Simple Smile Мног приятни изненади и емоции пожелавам на теб и семейството ти Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, благодаря ви много за пожеланията Hug Моето най-голямо желание, естествено, го знаете. То ще е и най-приятната изненада. И все си мисля, че ще стане до края на годината, не знам защо...Дано съм права, че ми писна да чакам. Освен 9-години семеен живот имам и друга годишнина, така да се каже, за която не искам да се сещам - 2 г. и половина неуспешни опити Sad

# 56
  • Мнения: 4 324
Какво става в този скапан свят и по точно в нашият скапан град Sad Рабрах че едно момиче е направило аборт в 12 г.с., но това не е странно. Странното е че 9 седмици гинеколога не е видял, че плода не се развива, при това момичето всяка седмица е ходило на преглед. Как може още да стават такива грешки Sad

Тъжно ми е и реших да се пооплача Sad

# 57
  • Мнения: 1 419
Леа, честита гонишнина  Hug  bouquet, а подаръка който си избереш е от мен  Flutter

Таня, тази история е много тъжна, а лекаря е за  #2gunfire Аман от абсурди  #Cussing out

Аз вече съм моторизирана (беше горката а ремонт заради една патка дето не гледа като кара назад smile3515Grinning Много си ми липсваше количката - толкова съм свикнала вече с нея  Heart Eyes
А по този повод пък успях да отида и до Тина Киркова да си направя абонамент за ЖК и в петък съм на първи изследвания и преглед  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 441
Леа, честита ти сватбена годишнина!  smile3525
Дано любовта и разбирателството никога да не напусне семейното ви гнездо и скоро в него да има не едно, а две (а защо не и повече) пиленца!
Иначе другата годишнина хич даже и не я споменавай, Naughty а направо довечера с мъжо се захващайте на работа - хем за празника, хем в изпълнение на плана. Нали до края на годината ще бременееш! Wink

# 59
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Lea, честита годишнина!   bouquet Много щастие и скоро да получиш желания подарък. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт