Знаете ли Какви помощи ще се дават на семейства с доход под 200лв ?

  • 487
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 574
Много се извинявам ако е дискутирано, но чух слухове ,че щели да дават еднократна помощ за семейства с по-нисък и равен доход от 200лв на член от семейството. Знаете ли за какво ще са и какви документи са необходими? А какъв ще е срока?

Благодаря!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 574
Дава ли са информация по телевизията ......никой ли не е гледал новините Sad

# 2
  • Мнения: 5 622

 НЯмам идея. Не съм гледала. До сега даваха само детски, от които ние лично се разминахме за 2 или 3 лева, не помня...Явно сме много бгати и не заслужаваме да получаваме детски надбавки...


Вие щом сте с до 200 лв на член от семейството, със сигурност ще влезете в графата -получаващи детски надбавки. Друг е въпросът колко точно могат да ви бъдат от полза тези допълнителни 20 лв.....(дали не бяха и 18...)  Confused

Ако сега са измислили нещо ново и дават и някаква друга помощ, ще е добре. Но ако тя наистина е еднократна, каква помощ би била тогава? Семействата без пари да не са такива еднократно случайно????

Абе..нямам думи за социалната ни политика..но не е и тук мястото да обсъждам това  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 671
Може би е ставало въпрос за еднократната помощ за първокласници  newsm78
Но това не е ново, от 2002 г. съществува.

# 4
  • Мнения: 574
Може и това да е било. Аз гледах новините ,но хванах само последните думи за помощ и дохода. За това се надявах да е например енергийна помощ или нещо друго. Може наистина да е било за първоклосници .

# 5
# 6
  • Мнения: 574
Прекалено хубаво ми звучеше и за това не се оказа истина. Много ти благодаря 666.

Общи условия

Активация на акаунт