карате или танци?!

  • 2 626
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 001
... Питай го детето какво предпочита.
Да бе вЕрно, защо не го попиташ, не е малък малкия?!? След като питаш явно нябаш амбицията да го правиш "шампион", нека тогава е това, което го влече ...

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Детето да си избере  Peace Много е тъпо да прави нещо защото мама и тати така са решили/казвам го от опит/.
Народни танци за момче  Rolling Eyes
Карате- не ми се нрави агресивния спорт

Има толкова по...
Плуване, тенис на корт, волейбол, баскетбол...

# 17
  • Мнения: 479
Ами ... момченце на народни танци  Confused не знам дали ще му хареса .


Ами и на мен ми се ще Теди да ходи на карате, ама той иска народни танци. Ще го запиша тази година, щом това иска. Не смятам, че е полово предопределено това занимание  Peace

# 18
  • Мнения: 3 611
Аz бих го zаписала и на двете. След време ще си проличи zа кое има желание.  Peace


Като малка се zаписвах постоянно на какво ли не. Балет, нар. танци, лека атлетика (имам 1во място), тур. ориентирване (и тук имам 1во място), тенис на корт, волейбол, състеzателни танци, карате (като студентка тренирах таекуон до), играех в оперета, свирех на акордеон, пиано и флейта, ходех на солфеж...
... въобще бях много ентусиаzирана.
И майка ми ме подкрепяше. Само от състеzателните танци ме спря, щото последните няколко пъти уж отивах там, а се zабивах на компютрите (Правец некви бяха )и то да гледам как другите играят на игрички #Crazy След като няколко пъти zакъснях... се приключи с танците ( и компютрите респективно  Crazy).

# 19
  • Мнения: 1 220
Аz бих го zаписала и на двете. След време ще си проличи zа кое има желание.  Peace


Като малка се zаписвах постоянно на какво ли не. Балет, нар. танци, лека атлетика (имам 1во място), тур. ориентирване (и тук имам 1во място), тенис на корт, волейбол, състеzателни танци, карате (като студентка тренирах таекуон до), играех в оперета, свирех на акордеон, пиано и флейта, ходех на солфеж...
... въобще бях много ентусиаzирана.


 newsm10

# 20
  • Мнения: 542
Може да попиташ дали не практикуват едно две занимания да са достъпни за  всички - така е при нас. Децата се ориентират и по-лесно си избират.
Обикновено обаче се записват там, където иска и приятелчето им (на което мама е избрала... Laughing) Като пробват всичко, поне ще имат собствено мнение и опит.

# 21
  • Мнения: 619
нека то да си избере,ина4е танци повече ме кефи. Peace

# 22
  • Мнения: 719
Благодаря ви на всички, толкова сте мили! Simple Smile Simple Smile Накрая реших за себе си, наистина да се вслушам в желанията на детето. А те май клонят към танците, май те са му в кръвта...А на мама май й се искаше карате Sad.Нещо много плах ми се струва, а то развива точно бойния дух у момчетата. Но май ще постъпя както ме посъветвахте - ще го заведа на тренировки и на двете и той да избира. Whistling

# 23
  • Мнения: 3 740
А на мама май й се искаше карате Sad.Нещо много плах ми се струва, а то развива точно бойния дух у момчетата.

Не е съвсем така. И Камен го пращах на карате от същите съображения, но там са предимно деца с вроден боен дух, та след две години тренировки той отказа да ходи повече, защото се блъскали и удряли твърде грубо. Не разви боен дух, а неприязън към сблъсъци. Но всяко дете си е различно. Успех, каквото и да си изберете.

# 24
  • Мнения: 1 403
Карате  Peace

# 25
  • Мнения: 5 877
Ами--- аз бих го записала на карате. Според мен е добре човек да може да се защитава. При това ми се вижда по-важно за момиченцата, момченцата повече имат самочувствие в това отношение.

# 26
  • Мнения: 3 461
Ами--- аз бих го записала на карате. Според мен е добре човек да може да се защитава. При това ми се вижда по-важно за момиченцата, момченцата повече имат самочувствие в това отношение.

Мисля като Анда. thumbsup

# 27
  • Мнения: 1 001
... Не смятам, че е полово предопределено това занимание  Peace
Стига де, и аз съм ходил на народни танци  Embarassed, и то в техникума  Laughing... даже бях лауреат на нещо си  newsm78...

# 28
  • Мнения: 719
И кажи какво беше отношението на другите момчета за твоите танци? Смятаха ли го за "момичешка работа"? Party

# 29
  • Мнения: 15 619
Моят син ходи на народни танци. Предлагах му да го запиша на карате още в детската градина, но не изяви желание. От танците е супер доволен. Препоръчвам ти народните танци.

Общи условия

Активация на акаунт