Момиченцата или момченцата?

  • 1 680
  • 40
  •   1
Отговори

Анкета

Момиченцата или момченцата риткат повече?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 05 ное 2006, 13:24

  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте!
С една друга бъдеща мама възникна мъничък спор ... и понеже не можахме да сме убедителни - нито аз, нито тя задавам тук въпроса:

Момиченцата или момченцата ритат повече в коремчето на мама, или е индивидуално?

Според нея момичетата са много по-големи футболисти, според мен е обратното - момиченцата са по-кротки, ама и двете очакваме първото си дете и нямаме никакъв опит  baby_neutral
Благодаря Ви за отговорите!

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 14:25 от ZLATNA

# 1
  • Мнения: 9 990
Няма връзка полът с това дали се движи повече бебето в корема или не.Както няма връзка и това какво ти се яде, дали си пъпчасала или не, дали ти става лошо или не и дали коремът ти е високо или дали качваш повече килограми.
Аз бях с момиче, което не спираше в корема ми и заставаше в невероятни пози и коремът ми стоеше крив и да...много, много риташе, но е момиче.
То ако се определяха тези неща по подобни признаци.....

# 2
  • Мнения: 6 390
Можеш да си добавиш и анкета, щом решаваш спор  Wink Grinning

Аз имам опит само с момиченцата - и май не мога да съм обективна Wink
Но много риташе  Mr. Green

На въпроса само към майките С момиченце и С момченце май могат да ти отговорят Thinking Mr. Green

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щерката ми беше пО-активна в корема...

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не зависи от пола на детето.

# 5
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Мойте и двете са момченца. Joy
Баткото много ме риташе докато малчо беше много спокоен, я ритне я не.
Мисля,че е индивидуално. Grinning

# 6
  • Мнения: 8 505
Не мога да сравня,имам само дъщеря.Риташе ме много,а понякога не ме оставяше да си почина от шутове.

# 7
  • Мнения: 4 621
Аз имам само момиченце, което доста ме поритваше, но си мисля, че това дали рита повече или по-малко няма връзка с пола Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 4 570
Аз имам момче и момиче, въпреки, че не мога да споря за обективност. Та... синът ми риташе повече Hug. А тя по-силно Mr. Green.

# 9
  • Мнения: 1 183
Няма значение пола,индивидуално е .Мойто много ритка,и за сега знаем,че ще е момиче Laughing

# 10
  • Мнения: 69
Имам две момичета и смятам , че пола няма значение  , от това как ритат - каката не риташе много , но доста се движеше, а малката се опитваше да ми избие зъбите Laughing

# 11
  • софия
  • Мнения: 555
аз знам за момчетата, щото друго в корема ми не е ритало. ама яко ритат, на мама футболистите

# 12
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Няма значение пола.

# 13
  • Мнения: 2 241
Сега чакам момиченце (поне до доказване на противното Simple Smile, което определено повече рита от първото ми момченце, но не мисля, че е до пол.. в моя случай по-скоро положението на човечето. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 353
 Имам момиче и тя почти не риташе. Това което правеше е да си протяга, за да й видя ръчичките или крачетата smile3503.

Общи условия

Активация на акаунт