Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Майчета, ситуацията е следната - с малко бебе съм (на2м.) и "кака" на 2г.5м. Не съм я записала на държавна ясла, защото не може да се разболява постоянно и да заразява бебето. Да но съм се видяла в чудо, притеснявам се как ще изкараме зимата - детето в къщи полудява, бабите само го тормозят " не това , не онова...", аз се изнервям и  ситуацията е....  Mad Затова сега започвам да проучвам има ли нещо като забавачка, за половин ден ( и няколко пъти в седмицата), или частна ясла пак за половин ден, където да водя детето, хем за разнообразие, хем то има нужда от деца, а не от баби. Живея в Овча купел, затова още по-добре ако е по близо. Може ли да ми препоръчате нещо?
Цитирай

Майчета, ситуацията е следната - с малко бебе съм (на2м.) и "кака" на 2г.5м. Не съм я записала на държавна ясла, защото не може да се разболява постоянно и да заразява бебето. 
Ти /нали може такова обръщение/ защо си мислиш,че в ЧДясла няма да боледува?Адаптацията е еднаква и на двете места.Ние в къщи сме две и щом едното кихне и след ден-два и другото.Не можеш да кажеш,че не сме се грижили за тях и че са 25.Просто си хващат вируса,а понакога и ние като ходим на работа им го донасяме в къщи Mr. Green
Цитирай

Испания

защо не пробваш да "обезопасиш" стаите? махаш всичко, което не искаш детето да пипа, за да не се налага постоянно да му викат "не това, не онова"?
Цитирай

София

Сещам се за забавачка на ул. "Дойран" - относително близо ти е, но не знам от каква възраст ги приемат. Друго - ЧДЯ "Пумукъл" на бул. "Цар Борис III" около автогарата на Овча купел.
Цитирай

софия

Тети, как се казва тази на "дойран"
Цитирай

Bristol

Можеш да запишеш малката на половин ден както в частна така и в държавна. Лелките даже са много щастливи, като си ги взимаш по-раничко Wink
Аз съм фен на частните, но не мога да кажа, че в частна не се боледува! Там боледуването излиза по-солено, защото ходили не ходили таксата си тече!
На Дойран да не би да е на първия етаж в един блок? Ако е тази преди много години ходих да ги гледам и ми хареса, обаче нямат дворче и е гадно, когато времето е топло, а децата са затворени вътре, даже и да са само за половин ден Sad
Цитирай

софия

Аз също търся нещо подобно за детето си и до сега не успях да открия нищо. В Пумукъл, както и в доста други частни градини не приемат на половин ден, защото групите са им попълнени. А в забавачките  приемат най-малко на три годишна възраст и най-често децата са преобладаващо на 6-7 години и гледат да не приемат много по-малки. За забавачка на Дойран не знам нищо, но с радост бих научила.
Ако някой има информация за занималня и забавачка в която приемат деца над две години, нека сподели. Praynig

n@ti извинявай, че се намесих в темата ти.
Цитирай

София

Здравей,
Можеш да опиташ в Двореца на децата на Стамболийски и К.Величков. Там има забавачка за около 3 год. деца (около - защото по принцип е за 3 год., но може и да не са ги навършили още.) Заниманията са от 8.45 до 12 ч.
Цитирай

софия

Намерих една занималня "Малчо" в красна поляна. Пише, че приемат от две годинки. Цената им е много добра, ако платиш за месец. Някой знае ли нещо за нея? Аз ще проуча и ще ви информирам -мисля на място да отида.
Цитирай

софия

Аз ходих в събота. Намерих само мястото, но не влязох вътре защото нямах много време, а и май нямаше никой. Имам леки предубеждения. Къщата изглеждаше доста неподдържана, отвън освен по една пластмасова пързалка  и една много мръсна тента, по нищо не личеше, че това е място за деца. Все пак ако влезеш сподели мнение - стрували си да опитваме.
Цитирай
Имам разрешение на твоя проблем аз съм майка на момиче-3,6год и момче на 1,6год.Каката я записах в двореца на децата от 8,30-13,30ч. има засилен  мед. контрол 8деца в група .Така има контакта с деца и неболедува.Ако те интересуват подробности пиши ми на имейла.
Цитирай

Здравей! Аз имах подобен проблем. На малкия /2.5 г./  му е досадно само с мен особено когато е е студено на вън. А и аз имам нужда от време на време някой да го гледа. На ясла не ми се пуска все още. Разрешението го намерих в един детски клуб. Абонираш се за месец, цената е 80 лева, и го водиш когато пожелаеш без ограничение за време. Там е чисто, тполичко, грижат се за децата. Пълно е със сладурчета на неговата възраст.
Цитирай

софия

Галя, разкажи за този клуб, къде се намира?Petynka, страшно ме устройва това. Много искам да науча подробности, но не знам как ти е мейла. Ако можеш пиши ми как става записването, веднага ли ги взимат, имат ли някакво хранене и колко струва? Благодаря ти!
« Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 10:53 от n@ti »
Цитирай

Клуба св намира в "Люлин".Може би ще ти е далече.При вас сигурно има нещо подобно.Храна има, но не спят там,защото нямат помещение за спане и креватчета.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.