Как да комбинирам този костюм..............

  • 1 119
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
В събота съм на сватба на един колега .Купих си костюм черен /прав втален панталон с ниска талия и вталено късо сако ,леко разкроено в долната си част/.До тук добре , ще сложа и високи сатенени черни сандали, ама с какво според вас да бъда под сакото,чанта каква ,бижута ? ThinkingДайте моля предложения и мнения и за цветове и за модели ,че тази сватба е много снобарса и искам да изглеждам много добре  Embarassed

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Ами сега комбинациите с червено са много актуални - щом ще си със сътенен сандал пробвай със сатенен червен топ и колие от топчета увито на два реда около врата като втория ред виси по-дълъг.Ако допълниш с червен по-екстравагантен пръстен - голям и само един ще бъде много шик според мен.Хем ще си в тренда с червения цвят хем ще си стилна. Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
За блузка или потник под сакото предлагам нещо по-лъщящо, но не много и в някакъв семпъл цвят- може би бледо лилаво или телесен. А за чантата наи-добре да е черна, малка и да се връзва със сандалите, т.е. такава материя. Бижута- според мен зависи от цвета на нещото, с което ще си под сакото, т.е. цвета му най-вече, но предлагам злато или сребро и то не натруфени модели, а нещо по-изчистено и семпло. Дано по някакъв начин съм ти била полезна!!! И приятно прекарване на сватбата!

# 3
  • Мнения: 6 167


това, което казват момичетата за червеното е много вярно.
моя съвет е, да има само един червен акцент в облеклото ти, не два или три.

една чанта, или един червен гердан.

за под сакото:
ако избереш голям червен гердан и ако сакото позволява - нищо не слагай отдолу. или поне нищо, което да се вижда.

ако избереш червена чанта - тогава под сакото можеш да сложиш черен ' потник'.
друг вариант  е бяла риза с висока яка, но е доста офис-костюм.

 Peace

# 4
  • Мнения: 565
Както вече писах в една друга тема, такъв костюм (ако искам да изглеждам "по така"  Simple Smile) го нося на голо. Комбинирам го с чанта тип портмоне и високи тънки токчета в същия цвят. Слагам дълго колие или гердан и голям диамантен пръстен. Обувките и чантата са ми диамантени също (ако е с черен костюм), а напоследък нося и с и червени. Приятно изкарване!  bouquet  Hug

# 5
  • Мнения: 6 167
Както вече писах в една друга тема, такъв костюм (ако искам да изглеждам "по така"  Simple Smile) го нося на голо. Комбинирам го с чанта тип портмоне и високи тънки токчета в същия цвят. Слагам дълго колие или гердан и голям диамантен пръстен. Обувките и чантата са ми диамантени също (ако е с черен костюм), а напоследък нося и с и червени. Приятно изкарване!  bouquet  Hug

дай снимка!

# 6
  • Мнения: 1 492
с роза
 с поло
 с риза

 чанта,обувки, бижу

 Само в краен случай  Mr. Green

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
нещо сатенено отдолу- светло розово, сиво, или сребристо, графит...........но пък тогава може би и сандалите трябва да са от същия цвят  newsm78......друг вариант е да си с черна мрежеста полу- прозрачна блуза..........графитено сиви бижута , черна чанта..........ако решиш за червените акценти........може обувки, чанта и ......незнам как се казва...като папионките, по врата, само че с червена роза ........

# 8
  • Мнения: 639
Момичета страхотни сте   bouquet HugАбсолютно всички предложения ми се видяха оригинални,но ето какво си купих вчера което ми се видя подходящо за костюма:Сатенен зелен топ ,гарниран и с дантела и абсолютно същият цвят чанта.Облякох костюма ,стои страхотно. Така, ама сега делемата е Какви бижута да турна? newsm78 А колан да има ли?
Помагай те отново baby_neutral

# 9
  • Мнения: 899
Според мен без колан. А за бижута - мисля, че най-добре ще са само обици (нещо по-атрактивно) и пръстен. Самият топ ми се струва достатъчно ярък и привличащ на фона на костюма и няма нужда от колие.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
според мен само колие някакво.......но аз не разбирам

# 11
  • Мнения: 4 473
Момичета страхотни сте   bouquet HugАбсолютно всички предложения ми се видяха оригинални,но ето какво си купих вчера което ми се видя подходящо за костюма:Сатенен зелен топ ,гарниран и с дантела и абсолютно същият цвят чанта.Облякох костюма ,стои страхотно. Така, ама сега делемата е Какви бижута да турна? newsm78 А колан да има ли?
Помагай те отново baby_neutral

Като завършиш тоалета - направи и пусни снимки Wink

# 12
  • Мнения: 639
Да, ще пробвам да пусна снимка след сватбата в понеделник.Дъщеря ми Станислава ,предлага да си направя колие от сатенена зелена панделка на лента и да сложа дискретни сребърни обици.Дали ще е подходящо ?Май без колан наистина ще стои по добре newsm78

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако си с къса коса, наистина трябва да сложиш обеци ( или обици ...както там се пише )

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Соред мен слагай обеци-някакви по-големи и привличащи погледа.... Wink А за колана-зависи колко е на дължина топа, но пък може и колана да е върху него, но според мен зависи много и какъв точно е костюмът. Поздрави и весело!!!

Общи условия

Активация на акаунт