Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 окт. 2006, 19:11 ч.

Мами от с. Близнаци - обл. Варна?

• 762
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
Аз живея в с. Близнаци и виждам много майки с колички тук, но понеже съм свенлива и срамежлива не смея да заговоря никоя.
Та питам аз има ли тук списващи дами живеещи у наше село?
Ако е така бързо да си признават  та да си направим Близнашка среща на мегдана Simple Smile

# 1
  • Sofia - Младост
  Темата ти е за Отчетни - По градове!

# 2
  • София
Аз не съм от там, но мъжът ми има роднини много близки на семейсвото хора - всяко лято сме там и ходим на плаж на Камчия, ще се радвам да се запознаем другата година Hug

# 3
  • Варна
Аз не съм от там, но мъжът ми има роднини много близки на семейсвото хора - всяко лято сме там и ходим на плаж на Камчия, ще се радвам да се запознаем другата година Hug

Буболина супер ще е  Simple Smile
Ще ти пратя на ЛС телефона си Simple Smile

Темата ти е за Отчетни - По градове!

benighted, благодаря за забележката Simple Smile
ако модераторите сметнат за нужно моля да преместят темата ми

bouquet

# 4
  • Откъм Варната
Двете и сестри на баба ми живеят там, едната е в Горен, другата в Долен, но ние сме си във Варна и от години не съм ходила натам...
Направи се на нахална и заговори другите, няма все самичка да се разхождаш  Wink и няма какво да се притесняваш, пък те ако не искат да общуват с теб много им здраве

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
Аз живея там откак се помня, много хубаво място, прекрасно за гледане на деца, препоръчвам. Как така не съм те засичала, уж познавам всички....

# 6
  • Варна
Туй щом ще е близнашка среща, може ли майки с близнаци от други села и градове да посещават?  Thinking
Щото, ако ДА, записвам се  Whistling

# 7
  • Варна
Няма от какво да се притесняваш. Имате толкова общи теми за разговор.
Сигурно те си мислят, че не искаш да общуваш с тях, а може и те да са притеснителни.  Thinking
Просто им предложи да пиете кафе някъде и да поговорите за бебчетата.

Ако бях аз със сигурност бих те заговорила. Ама аз това "притеснение" не знам какво означава! Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт