Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София/Калифорния/Сан Диего

Преди пиехме млякото вечер с  2 лъжички Плазмон. Вече може да минем на Закуска. Нямаме проблеми с глутена. Само, че незнам колко бисквити закуска в млякото - една или половин?
Цитирай

не знам колко е голямо бебче, но се загледай в състава на бисквитите все пак. не само глутена може да е проблем  Rolling Eyes
Цитирай

на кой му пука, майна

Според мен половин, защото те са доста големки и дебели бисквитки и може да не премине през биберона, ако сложиш цяла  Smile
Цитирай

Една приятелка мелеше бисквитите с машинка за смилане на орехи и слагаше по 2 чаени лъж.
Цитирай

Абсолютно си се разтварят бисквитите в шишето,дори и три съм слагала понякога и пак се разтварят!А,всъщност,обаче,моя син пие от шишето на Авент с чертичките!И това има значение!Пробвай с една бисквитка според мен!
Цитирай

София

Ами зависи колко голямо е бебето.

На моята дъщеря слагах две, настъргани на прах бисквити на 9-10 месеца, но тя пиеше кисело мляко и нямаше как да се засити иначе.
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Аз слагам по половин бисквита на 210мл АМ, но ние сме големички и да ти кажа на Закуска минахме преди 3 месеца Rolling Eyes До годинката си карахме на Плазмон  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.