Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Мнения: 2 696
Знам, че тук най-бързо мога да намеря информация....
От вчера вече съм на работа......... Money Money Money
Търся текст за молба за връщане на работа след 1 година майчинство. В молбата трябва да отбележа, че е задължително работодателят да ми изплаща 50% майчинство до навършване 2 г. на дребното. Нямаме счетоводство като отдел.
Със сигурност има пускани такива теми, но нямам време да търся от компютъра в офиса Wink
Благодаря ви, мами!
Нем  bouquet
Цитирай


Мнения: 1 009
Постинга ще е малко дълъг, но дано помогне. Според мен пишеш нормална молба за връщане и добавяш, че прилагаш Заявление за получаване на 50% майчинство по чл...... от КТ и отделно прилагаш копие от Акта за раждане на детето.   bouquet



 Вх. № ........................... ДО
................. 200...... г. г-н (г-жа) директор, управител и др.
на “предприятие, фирма, учреждение“
гр. (с.) ..............................



З А Я В Л Е Н И Е

от трите имена по документ за самоличност
ЕГН .............................., живущ/а в гр. (с.) .............................., ул. .............................., № ......., бл. ......, вх. ......, ет. ......, на длъжност .............................., в цех, отдел, звено


Уважаеми(а) господин(жо) ..............................,

На основание чл.164, ал.1 от Кодекса на труда заявявам, че ще ползвам платен отпуск за отглеждане на малко дете до навършване на 2-годишна (6-месечна) възраст на детето ми трите имена на детето

родено на ............ 200.... г., считано от ............ 200.... г.

Прилагам:
1. Акт за раждане на детето № ............ от ............ 200.... г.
2. Декларация по чл.46, ал.2 от НРВПО от ............ 200.... г.



гр.(с) .............................. С уважение: .......................
............ 200.... г.

Цитирай


Мнения: 2 696

Ама аз такава подавах вече. Като излизах в отпуск по майчинство.
Цитирай


Мнения: 1 009
Извинявай, че не отговорих веднага, но нямах инфо. Сега разбрах, че се подава Декларация, че детето не е настанено в детско заведение на пълна държавна издръжка. Попълни си молба и посочи, че прилагаш Акт за раждане и тази Декларация. В предния ми постинг е спомената в т. 2. Декларация по чл.46, ал.2 от НРВПО от ............ 200.... г.
 
Цитирай

София

Мнения: 5 374
Извинявай, че не отговорих веднага, но нямах инфо. Сега разбрах, че се подава Декларация, че детето не е настанено в детско заведение на пълна държавна издръжка. Попълни си молба и посочи, че прилагаш Акт за раждане и тази Декларация. В предния ми постинг е спомената в т. 2. Декларация по чл.46, ал.2 от НРВПО от ............ 200.... г.
 

точно така е, НЕМ,ако искаш-ще изровя и приложа моята декларация, дано не съм я затрила. ooooh!
Цитирай

София

Мнения: 5 374
До ........................................   
                                                                                          на .........................................
                                                                                          гр. .......................................


         
 


                            Заявление 



от  ...
                                                                                                 / имената и длъжността /
         
         Заявявам , че съм ползвала отпуск по чл. 164 и 165 КТ за отглеждане на детето си ...............................................................................................
родено на ................. 200... година в размер на ............. дни , считано от .................. 200... година и остават да ползвам още ................ дни .
      На основание чл .54 от КСО  искам да получавам полагащото ми се обезщетение в размер на 50 %  дължимо за времето до изтичане на полагащия ми се отпуск за отглеждане на малко дете .
        Известно ми е , че при неверни данни нося отговорност по чл . 313 от Наказателният кодекс и ще дължа възстановяванена неоснователно изплатените ми суми заедно със законовата лихва .
     
                                                   







                                                                                                           /   ................../
« Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 07:36 от ЧЕРВЕНАТА ДЕПEshark-чица!!! »
Цитирай


Мнения: 2 696

 newsm51
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.