Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 окт. 2006, 13:06 ч.

Плачете ли от щастие?

• 1 674
  • 72
  •   1
Отговори
Не знам какво ми става, да ли е от щастие или хормоните ме тресат, но като погледна малката мишка и започвам да плача, а вие били ли сте така?

# 1
  Честито бебче ! Когато дъщеря ми се роди и я видях ми се насълзиха очите от щастие , но да плача , май не ми се е случвало . Сигурно е до емоционалност , радвай се на тези мигове , те са толкова малко  Simple Smile

# 2
 Честито и от мен! Не съм плакала, въпреки че съм доста емоционална.

# 3
  • Montreal, Quebec, Canada
Много щастие на теб и семейството ти! smile3525
Аз принципно не плача, но ми е приятно, когато очите ми се насълзят от нещо хубаво ...

# 4
  • Стара Загора
Абсолютно.Особено като като си го погледна в очичките и ми се усмихне,толкова щастлива ме направи ,че ми се насълзяват очите.     Two Hearts

# 5
  • Добрич
Да - като се роди сина ми . Като го видя татко му за първи път. На тържествата на Валери - пак аз съм най-ревливата Mr. Green

# 6
  • По света и у нас
Не се притеснявай!Това е напълно нормално!Много здраве и късмет!

# 7
  • Варна
Честито бебче!Да ти е живо и здраво и много да те радва(дори  да плачеш от щастие).  bouquet
Аз също съм емоционална и когато видях бебка очите мисе напълниха със сълзи от щастие Simple SmileИ  сега когато ми се усмихва или когато я гледам как блажено спи очите ми се пълнят със щастливии горди сълзи Simple Smile

# 8
  • Ruse
Първо Честито бебче,да ви е живо и зрдаво и само радост да ви носи  bouquet

А сега на въпроса,да,чак да плача не,но много често ми се насълзяват очите,дъщеря ми е най-прекрасното нещо в моя живот,просто я обожавам Heart Eyes,а и от скоро взе да казва по някоя друга думичка и като я питам-Обичкаш ли мама? И като ми каже ДАааа,направо ми пълни душичката,как да не се разплачиш от щастие Hug

# 9
Не знам какво ми става, да ли е от щастие или хормоните ме тресат, но като погледна малката мишка и започвам да плача, а вие били ли сте така?
Чувствах се точно по същият начин. Нещата все още не са се променили smile3521

# 10
  • София
Честито бебче. Случвало ми се е какво лошо да си поплачеш.

# 11
  • Пловдив
   Мда, първия месец ревях от щастие  Laughing

# 12
  • sofia
Честито щастие ! Да когато се роди СОФИЯ , и след това по някой път, дори таткото му се насълзяват очите

# 13
  • В центъра на Стара Загора
Честито бебе  bouquet.Аз съм много емоционален човек и най-редовно си поплаквам,било от щастие,било от нещо друго Mr. Green

# 14
  • Прага/Чехия
Честито бебче и от мен!  bouquet Аз те разбирам,чувството сигурно е страхотно,на мен ми се насълзяват очите от време на време като започне силно да рита,а незнам като се роди,сигурно ще плача много от радост Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт