Българско бельо?!

  • 78 351
  • 164
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Не открих подобна тема и търся помощта ви..Искам качествено българско бельо /не китайски боклучета/ на разумна цена в София.Чух отзиви за Хриси,хареса ми,но нямат магазин.Иначе аз обожавам Бижу,но и тях не съм ги откривала скоро.Плиййз,помагайте-споделете откъде си купувате тази важна част от облеклото..
П.С.За мен комфорта е преди всичко.Не държа да са суперлуксозни, а да имат размери и да не са 'бабешки'.Благодаря ви!

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Не знам от къде, защото не съм от София, но харесвам "Финес"

# 2
  • Мнения: 6 155
Христи  Peace

# 3
  • Мнения: 323
Купувам си сутиени на фирма Христи-около 16 лева са,а бикините им са просто страхотни,цената им е към 6 лв.Много са ка4ествени.Финес също не са лоши,но съм имала само 1-2  неща.Мисля,че имаше и някаква фирма Перфект newsm78,но нямам наблюдение за качеството им.Вземи си Христи,няма да съжаляваш!  newsm10

# 4
# 5
  • Мнения: 2 386
Благодаря ви за отговорите,само не разбрах къде има техни магазини...Иначе и аз съм се насочила към Христи май..

Опс,докато пишех Lady marmalade ми е дала някои много полезни линкчета..мерси!

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 16:30 от altruism

# 6
  • Мнения: 35 891
имам много добри попадения на ОПАЛ

http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=1407&branch=722 - за съжаление нищо друго не намерих

# 7
  • Мнения: 431
На Христи им разгледах сайта, но нищо не пишеше за магазини, адреси - някой да знае магазини в София? Embarassed

# 8
  • Мнения: 870
На мен най-удобни са ми на Христи, нося чашка С и те имат доста модели. Живея в Студентски град и тук има много магазини, в които продават Христи, Финес, Бижу, Венера Стил и др. български фирми, цените са нормални...

# 9
  • Мнения: 1 063
Харесвам нещата на Венера Стил, но не знам имат ли в София магазин? Откривам ги в най-различни магазини.

# 10
  • Мнения: 5 313
Купувам си най-често на Финес и христи.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Едно време трявненското бельо се смяташе за хубаво...  newsm78

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Винаги препоръчвам българско бельо на  Excite, по-нагоре има линк.
Те са класи над останалите наши прозиводители, по-скъпи са, комплекта е 40-50 лв., но в сравнение с Уондърбра и Рефлекшънс е  евтино.  Laughing
Чакам новата им колекция.

Христи , Киа, ФИнес ... са оригинални колкото китайските моделчета.

# 13
  • Мнения: 2 407
Венера стил, Христи.

# 14
  • Мнения: 4 202
Според мен Flirt също не са лоши, имат и онлайн магазин. Цените им по време на намаленията са повече от добри.
Имат фирмен магазин на ул. "Солунска", близо до "Христо Ботев"  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт